Gość: drsior
IP: *.proxy.aol.com
29.10.03, 07:04
W Kielcach bedzie zywa szopka z zywym poglowiem i ogrzewaniem. Po zakonczeniu
szopki bydleta sie ubije i mieso rozda ubogim dzieciom. Wczesniej sie rozda
nagrody ufundowane przez ratusz i kurie z miejskiej kasy dla
pomyslodawcow,wykonawcow i wszelkich innych dawcow nawet tych mniej
honorowych co nie stronia od zadnej nagrody.Amen i bedzie po swietach.