Dodaj do ulubionych

Sandomierz

IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 03.11.03, 12:58
Dlaczego miasto Sandomierz, nie ma swojgo forum regionalnego, czyżby w
Sandomierzu same buraki mieszkały,bez łaczności ze światem za pomocą
interenetu, a może moderatorzy w wyborczej dbają o to by u posła Jaskierni
nic się nie działo. Ludzie zaczęcam do pisania i wymieniania opinii, proszę
o poruszanie spraw ważnych dla mieszkańców, wyjdźcie z ukrycia i piszcie
coś, jest to dla mnie bardzo dziwne bo w tarnobrzegu, Stalowe Woli takie
forum istnieje, ale może parasole to rzeczywiście ludzie bez zaangażowania
lokalnego.
Obserwuj wątek
    • Gość: Heh Re: Sandomierz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.03, 15:17
      Gość portalu: Szadok napisał(a):

      > czyżby w Sandomierzu same buraki mieszkały,bez łaczności ze światem za
      > pomocą interenetu,

      Masz rację, powinni dla niego zrobić osobne forum
      • Gość: wini3 Re: Sandomierz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.03, 20:38
        Kiedy czytam co wypisuje się na forum Tarnobrzega czy Kielc to jestem
        szczęśliwa że o Sandomierzu nic nie piszemy. I niech tak zostanie!
        • Gość: Szadok Re: Sandomierz IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 04.11.03, 07:17
          ale jak widzę ty wchodzisz na forum Kieleckie, a może jednak, byłoby na
          sandomierskie, zastanów się lepiej, ludzie różne głupoty piszą, ale niekiedy
          można się dowiedzieć, bardzo ciekawych rzeczy, a opinie o różnych firmach i
          ludziach z rejonu nieraz się przydają, prawda nieraz bez weryfikacji i
          sprawdzenia to tylko plotki i pomówienia ale w każdej plotce coś musi być

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka