Gość: Szadok
IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl
03.11.03, 12:58
Dlaczego miasto Sandomierz, nie ma swojgo forum regionalnego, czyżby w
Sandomierzu same buraki mieszkały,bez łaczności ze światem za pomocą
interenetu, a może moderatorzy w wyborczej dbają o to by u posła Jaskierni
nic się nie działo. Ludzie zaczęcam do pisania i wymieniania opinii, proszę
o poruszanie spraw ważnych dla mieszkańców, wyjdźcie z ukrycia i piszcie
coś, jest to dla mnie bardzo dziwne bo w tarnobrzegu, Stalowe Woli takie
forum istnieje, ale może parasole to rzeczywiście ludzie bez zaangażowania
lokalnego.