Dodaj do ulubionych

Trasa Sandomierz- Kraśnik

25.06.22, 23:08
Możecie ocenić tę trasę? Przejazd ok . 5 rano.
Chodzi mi najbardziej o to, czy pojawiają się zwierzęta na trasie, np. sarny. Chciałabym uniknąć takich niespodzianek. Mam inną trasę, ale przez lasy, gdzie dużo saren. Dzięki
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 25.06.22, 23:14
      Pytanie durne.
      Zwykła, jednojezdniowa krajówka.
      Jak nie chcesz zupełnie nudnie jechać, to zamiast "79" jedź z Sandomierza wojewódzką "777" przez Zawichost (ten z codziennych komunikatów programu pierwszego Wolskiego Radia).
      Zrobiłem tę trasę kilkadziesiąt razy w życiu i mogę ocenić ją jako nudną.
      Choć kurde nie wiem, o co może chodzić z tym "ocenianiem".
    • xdanax Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 25.06.22, 23:33
      www.google.com/maps/dir/Sandomierz/Radzy%C5%84+Podlaski,+21-300/@51.2321946,21.5377987,9z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x4722b507f02448a7:0x1f109961ca79c8e7!2m2!1d21.7501781!2d50.6822405!1m5!1m1!1s0x4722192527703449:0x113e24307dac19c!2m2!1d22.6218532!2d51.7832025?hl=pl-PL
    • trypel Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 26.06.22, 08:05
      Podłacze sis bo mam podobne pytanie.
      Czy możecie ocenić trasę z Praczy do Lidla na Krolewieckiej (wroclaw)? Bo na brodzką wychodzą sarny i być może to zbyt niebezpieczne. Może lepiej pojechać na wojanowską? Tylko wtedy mam przyjazd kolejowy i mogę wpaść pod pociąg!
      Czy ktoś szybko oceni bo mi się mleko skończyło a zona chce gofry!
      Aha przejazd ok 8 rano.
      • qqbek Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 26.06.22, 09:47
        trypel napisał:

> Podłacze sis bo mam podobne pytanie.
        > Czy możecie ocenić trasę z Praczy do Lidla na Krolewieckiej (wroclaw)? Bo na br
        > odzką wychodzą sarny i być może to zbyt niebezpieczne. Może lepiej pojechać na
        > wojanowską? Tylko wtedy mam przyjazd kolejowy i mogę wpaść pod pociąg!
        > Czy ktoś szybko oceni bo mi się mleko skończyło a zona chce gofry!
        > Aha przejazd ok 8 rano.

Brakuje danych istotnych - lokalizacji sklepów z piwem rzemieślniczym po drodze.

Akurat tą danusiową trasą jeździłem kilkadziesiąt, jak nie sto razy w życiu i nudna jest jak flaki z olejem.
        Za Zawichostem, w stronę Lublina/Kraśnika jest Orlen (po prawej), gdzie zawsze sobie postój robiłem, jak z Krakowa (albo jeszcze z jakiegoś dalszego miejsca) jechałem (mowa o czasach sprzed dociągnięcia A4 do Rzeszowa, bo potem to już tylko tamtędy).

Jadę właśnie psa na wczasy spożywcze do "babci" odwieźć, mam 12 kilometrów "lokalnymi", albo 15 "szybszymi"... jak powinienem jechać?
        • trypel Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 26.06.22, 09:54
          Jak na lokalnych dużo zakrętów to zdecydowanie lokalnymi
          Sklep z piwami jest tylko jeden.
          Gorzej ze ja dostałem dwie puszki czegoś podobno ubikalnego - jakiś gosc robił to sam ale w browarze. Limited edyszyn. Ale dla mnie to nie pijalne jest- dużo ekstraktu i w pytę alkoholu.
                • qqbek Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 27.06.22, 13:07
                  xdanax napisała:

> Uważaj, wywinęłam tam orła jadąc z górki na rowerze, przyhamowałam, krew się la
                  > ła z kolan.

Dziękuję za ostrzeżenie.
                  Będę uważał na zmanierowane paniusie wywalające się na rowerze.
                    • qqbek Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 27.06.22, 14:06
                      xdanax napisała:

> Jesteś złośliwy, nie wiem, z czego to wynika. Może miejsca zamieszkania?

Nie, to ty jesteś agresywna wprost w ciągłym dawaniu "dobrych rad".
                      Kto normalny na umyśle życzy komuś wypierdolenia się na rowerze, albo ostrzega przed nim?
                      Dużo nie jeżdżę, ale te 2-3 tysiące kilometrów rocznie na rowerze robię, a ty "uczysz ojca dzieci robić" z tym swoim skrzywieniem pedagogicznym.

Obróciłem całość w żart (bo rzeczywiście twoje ostrzeżenie można było dwojako zinterpretować) to się czepiłaś jak pijany latarni mojej rzekomej złośliwości, wynikającej ponoć z mojego miejsca zamieszkania.

A bujaj.
                      To ty jesteś irytująca i musisz wpieprzyć swoje trzy grosze i "dobre rady" do każdej dyskusji.
                      Może to wynika z miejsca zamieszkania, a może z innych deficytów w sferze kognitywnej?
                        • perski_niebieski Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 27.06.22, 17:22
                          W Gazowni niezły Burdel panuje ostatnio ?
                          Posty znikają. Albo " się " nie zamieszczają.
                          Napiszę tutaj:
                          Cytowałaś dowcip. Spier*doliłaś go, kompletnie !
                          Oryginał brzmi:
                          Wyłowiłem topielca, a rodzice z pretensjami. Gdzie berecik ???
                          Chu*ju.

;)
                        • qqbek Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 27.06.22, 21:46
                          xdanax napisała:

> Masz rację! Dodałam Cię do niewidocznych, dla naszego zdrowia. Nie będę Cie wię
                          > cej pouczać i wychowywać.

Otwieram piwo.
                          Trzeba to opić!

Tak przy okazji - uwaga skierowana do tych, którzy już gdzieś wypoczywają.
                          Zauważyliście zapaść?
                          Zarezerwowałem domek w Zwierzyńcu, tam gdzie zawsze (i gdzie zawsze były tłumy).
                          A tu dupa.
                          Sutener nie dopisał.
                          Parking pod plażą pusty.
                          Do najlepszej restauracji w mieście wchodzi się bez odstania "swojego" w ogonku.
                          Na ponad 25 domków w ośrodku zajęte chyba 7 czy 8.
                          Ceny też niewiele wyższe niż w ubiegłym roku (a wtedy "COVID PANIE").
                          Stolik w browarze w niedzielę znalazłem "z biegu".
                          Goście z wypożyczalni rowerów, zamiast zbijać kokosy, siedzą i dłubią w nosach.

Sezon wygląda jak flauta na żaglach.
                            • qqbek Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 27.06.22, 22:14
                              trypel napisał:

> Ja wprost przeciwnie
                              > Na weekend czerwcowy wszystko zajęte.
                              > Ale nie u nas

A ja mam w końcu swoje Roztocze sprzed nastu lat.
                              Spokój, cisza... domek mam 15 metrów od Parku Narodowego, a wziąłem ze sobą robotę, więc siedzę na werandzie z komputerem do wczesnego popołudnia (przynajmniej do południa w czwartek, potem powinienem być już wolny przynajmniej do kolejnego wtorku).
                              Chce żreć to idę do restauracji.
                              Chcę dupę pomoczyć to jadę na plażę.
                              Z młodą byłem już w parku linowym, w czwartek ma być przez chwilę chłodniej, to pożyczę przyczepkę do roweru i z młodym gdzieś pojadę (albo pożyczę rikszę, bo żona średnio "rowerowa" i zawiozę całe towarzystwo gdzieś - zresztą to taka "zwierzyniecka tradycja", że przynajmniej te 7 kilometrów do Florianki wożę rikszą całą rodzinę).
                              Może w pojutrze (ma być najgorzej) kajaki weźmiemy, bo to najmilsze w taki upał wiosła trochę pomoczyć.
        • xdanax Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 26.06.22, 09:56
          Ostatnio we Wrocku w okolicy, gdzie mieszka córa są remonty. Zapytała 60-latka, czy da się przejść. Pokazał jej drogę na skróty a nawet przeprowadził rozmawiając z nią życzliwie. Mieszka w tej okolicy od niedawna i nie zna jeszcze dokładnie tej dzielnicy. Zawsze warto być człowiekiem...
    • gzesiolek Re: Trasa Sandomierz- Kraśnik 26.06.22, 18:30
      Trasa jak trasa, jechałem kilka lat temu więc nie oceniam aktualnego stanu nawierzchni...
      A co do zwierząt to uważaj zwłaszcza między 6:05 a 6:18 na wysokości 41km... Najlepiej wtedy zjechać z drogi lub przepchać z 1km - tylko tak unikniesz...

Aha na tej trzeciej trasie jest o całe 0,9 sarny dziennie mniej... Najlepiej i tak nie ryzykować i zostać w domu...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka