gainek
16.02.09, 08:41
do gazety!
co miasto przygotowało na ferie dla młodziezy,czy oprócz opisywania afer
,moznaby poświęcić raport na ten temat.Nawet na forum było pytanie o
lodowiska.Do Kielc też przyjeżdzają młodzi goście,co dla nich-to też promocja
miasta,a o tej ostatnio dużo się dyskutuje.