16.02.09, 08:41
do gazety!

co miasto przygotowało na ferie dla młodziezy,czy oprócz opisywania afer
,moznaby poświęcić raport na ten temat.Nawet na forum było pytanie o
lodowiska.Do Kielc też przyjeżdzają młodzi goście,co dla nich-to też promocja
miasta,a o tej ostatnio dużo się dyskutuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: - Re: ferie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.09, 15:46
      -

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka