loola_kr
19.09.09, 10:26
szukam czegoś na urodziny córki (9 lat), ścianka wspinaczkowa była w zeszłym
roku a w Aquaparku robi większość z klasy więc myślałam o czymś innym, żeby
się dzieciom nie znudziło.
Czytałam o kręgielni, ktoś może robił?
A może Oceanarium? Czy ktoś wie jak tam wygląda impreza?