Dodaj do ulubionych

Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił ktoś?

19.09.09, 10:26
szukam czegoś na urodziny córki (9 lat), ścianka wspinaczkowa była w zeszłym
roku a w Aquaparku robi większość z klasy więc myślałam o czymś innym, żeby
się dzieciom nie znudziło.
Czytałam o kręgielni, ktoś może robił?
A może Oceanarium? Czy ktoś wie jak tam wygląda impreza?
Obserwuj wątek
    • hugollina Re: Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił k 19.09.09, 11:55
      loola, polecam np ogród doświadczen, z tym, ze nie zimasmile

      w kregielni na agh sie przykldamy do nastepnych urodzin, tak tez jest mozliwa
      opcja z basenem.
      • loola_kr Re: Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił k 19.09.09, 14:29
        Czytałam o Ogrodzie Doświadczeń ale odpada bo urodziny są pod koniec
        listopada... za zimno chyba będzie...
        • jessia Re: Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił k 21.09.09, 11:57
          Wejdz na stronke Oceanarium i napisz do nich z prośbą o info nt.
          urodzin. Ja tak zrobiłam, dostałam bardzo miłe i wyczerpujące
          informację i zdecydowałam sie na urodziny (6.) córki tam, z tym, że
          dopiero będą na początku listopada, więc jeszcze nie wiem, jak to
          wygląda w praktyce.
          Są różne możliwe wariacje, zarówno tematyczne (chyba 6 czy 8 do
          wyboru, łącznie z jakimis bardziej autorskimi pomysłami) jak i
          cenowe (z poczęstunkiem lub bez, z tortem lub bez, itp.). Wygląda
          super! W cenie każdej z wersji są punkty typu karmienie i głaskanie
          zwierząt, oprowadzenie, gry, zabawy, jakieś tematyczne zajęcia
          plastyczne oraz drobne upominki.
          Powodzenia!
          • antulek Re: Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił k 27.09.09, 22:14
            Brzmi zachęcająco! Ja też jestem na etapie planowania urodzin córki, i też w
            listopadzie. Możesz podać ich adres internetowy, bo jakiś znalazłam, wysłałam
            maila z zapytaniem i nic. Będę wdzięczna. Z góry dziękuję.
            • jessia Re: Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił k 28.09.09, 11:05
              Pisz na animacje@aquariumkrakow.com
              Z tego adresu dostaję maile w sprawie urodzin, których zamówiliśmy
              tam.
              Powodzenia smile
              • ariosso1 Re: Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił k 28.09.09, 18:34
                WCZORAJ byam z synem na urodzinach kolegi w Solvay Parku-For kids-
                czy coś-odradzam-nawet mama solenizanta zalowala-ale kilkoro
                rodzicow chwalilo sobie oceanarium na ul.Sebastiana-mowil ze cena
                podobna jak w Solvay parku czyli ok 28zł za osobę sporo atrakcji-z
                tego co oni mowili ,to wywnioskowalam ze byli zadowoleni.
              • antulek Re: Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił k 28.09.09, 21:49
                Wielkie dzięki!
                Pozdrawiam
              • loola_kr Re: Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił k 07.10.09, 21:00
                Dzięki, napisałam na ten adres bo ze strony mi nie odpowiedzieli.
    • ajko Re: Urodziny w kręgielni lub Oceanarium - robił k 29.09.09, 13:50
      W Oceanarium najtańsza oferta to 2 h zabawy z animatorem,bez picia i
      poczęstunku za 29 zł.Za jedzenie lub jego brak odpowiadają
      rodzice,czyli moga cos przynieśc lub nie.
      Wersja z tortem w kształcie zwierzątka to 38zł.Przy opcji bez
      poczęstunku mozna przynieść swoje własne am,am.
      Najdrozszy wariant to chyba 60 zł.
      Minimum "urodzinowiczów" to 6 osób.Mozna wybrać tez jeden z
      tematycznych wariantów,ale tytułów nie pamietamsmile.
      Podobno fajne urodziny dla"szkolniaków"są w Ogrodzie Doświadczeń,ale
      to dla urodzonych w lecie.
    • palka_zapalka aquarium 13.10.09, 08:44
      www.akwariumkrakow.pl/dla_dzieci.php
      Sama o tym myślałam, ale cena chyba dość wysoka
      • wszystko_gra Re: aquarium 13.10.09, 09:03
        a jaki to kosztT bo nie mogę się dopatrzyc na stronie. Możesz
        napisać?
        • palka_zapalka Re: aquarium 13.10.09, 10:24
          Na stronie nie ma trzeba dzwonić , sama chcę się coś dowiedzieć znalazłam tę
          stronkę ,ale jest mało informacji.
          Sądzę, że koszt jest nie mały skoro nawet zaproszenia są płatne 2 zł za sztukę.
          • mamaromka Re: aquarium 13.10.09, 12:12
            Ceny zaczynają się od 28 zł, jak już zresztą ktoś wyżej napisał.
            Warianty tematyczne to m.in. kowboje i poszukiwanie skarbu,
            malowanie węża, reszty nie pamiętam. Aquarium zapewnia kubeczki,
            talerzyki etc., co do jedzenia to juz zalezy od opcji jaką
            wybierzecie. Ja kupowałam sama jedzenie i picie, skończyło się na
            tym, że dzieci wypiły po odrobince soku i zjadły po kawałku tortu,
            generalnie na nic innego nie było czasu, bo zwiedzali, szukali
            wskazówek i skarbu. Pani animatorka super, panowie którzy
            oprowadzali róznie. Jeden akurat mówił do 5-latków, którzy byli na
            urodzinach jak do dorosłych, drugi pan super.
            Zaproszenia faktycznie 2 zł, ale nie trzeba ich kupować.
            • wszystko_gra Re: aquarium 13.10.09, 16:42
              to chyba nie tak tragicznie? za zaproszenie 5 dzieci można
              się "zamknąć" w 500zł?
    • loola_kr zarezerwowałam 13.10.09, 18:47
      no to mamy urodziny w Aquarium w listopadzie. Temat: w podwodnej krainie rybek.
      Najtańsza wersja jest za 29 zł od osoby, rodzice solenizanta za darmo, inni
      rodzice 18 zł. Inne wersje różnią się tylko menu, zabawy są takie same wiec
      niespecjalnie mi na tym zależało. najmniejsza ilość dzieci to 6. U nas uzbierało
      się sporo (22 starszych i 6 malutkich) zobaczymy jak sobie animatorzy poradzą z
      taka ilością smile
      • wszystko_gra Re: zarezerwowałam 13.10.09, 19:55
        to nie tak drogo nawet- tak myslałam że koszt takiej imprezy to
        raczej standard, ok 1000zł.
      • magda_1234 Re: zarezerwowałam 28.10.09, 09:00
        Urodziny w Oceanarium to fajna sprawa, ale trzeba uważać bo wiele
        jeszcze do zrobienia przed organizatorami.
        My jestesmy świezo po i mam wiele uwag i mały niesmak
        Na szcęście dzieci w miare zadowolone
        Animatorka nieruchawa,widocznie sie uczy, nie umiała porwać za soba
        dzieci. Na szceście przewodnik trafił sie fajny i trochę narobił,
        ale podchody, zagadki i cała ta animacja słabe
        Jeśli możecie weźcie ze sobą jakieś mp3 z muzyką dla dzieci bo u nas
        się przydała, gdy do Pani kolejka do malowania buziek.

        Aha za rodziców gości jeśli wejdą do Oceanarium trzeba płacić, co
        podraża koszty imprezy.
        Minilana liczba dzieci 6. Solenizant i jego rodzice bezpłatnie

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka