abakus_ 17.06.03, 10:25 Czy w Krakowie jest oddział Yamachy, lub inne zajęcia umuzykalniające dla trzylatków? A może jakieś inne zajęcia dla tej grupy wiekowej? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majah76 Re: Muzyka dla malucha 18.06.03, 01:49 Hej! Ja właśnie poważnie myślę o tej szkole dla mojej córeczki (26 mcy). Jeszcze się z nimi nie kontaktowałam, mam zamiar w najbliższym czasie. Zajrzyj sobie tutaj: smy.promusica.com.pl/ i wybierz szkoły yamaha (muz) w Polsce. Tam będzie Kraków... Napisz, jesli się zdecydujesz )), ja myślę, że to fajna rzecz dla dziecka (ktoś mi polecał, tylko nie z Krakowa). Majka, mama Oli Odpowiedz Link Zgłoś
abakus_ Re: Muzyka dla malucha 18.06.03, 10:58 Dziękuję bardzo za odzew. Yamacha bardzo mnie kusi i jeśli tylko uda mi się zgrać techniczne uwarunkowania chciałabym zapisać kurdupla Problem polega na tym, że ja do pracy, na Dunajewskiego mam raczej daleko, a Magda (3lata) jeszcze śpi popołudniami. Jednym słowem - chciałabym, a boję się. Dzwoniłam na oba numery podane na stronie, ale żaden nie odpowiada. Pewnie już wakacje. Od września zaczyna "edukację" w Akademii Bolka i Lolka. Zajęcia 2 razy w tygodniu po 4 godziny. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam abak Odpowiedz Link Zgłoś
kathy38 Re: Muzyka dla malucha 18.06.03, 09:09 abakus_ napisała: > A może jakieś inne zajęcia dla tej grupy wiekowej? Polecam www.kangur.edu.pl/kangur/ Prowadzą zajęcia dla dzieci od 2,5 lat. Własnie zakończyłyśmy z córką drugi rok, jestem bardzo zadowolona. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
majah76 Re: Muzyka dla malucha 18.06.03, 11:20 Abak, a na czym polegają te zajęcia w Akademii B&L ))?Kiedy są zapisy? W Yamaha chyba jest raz w tygodniu - i tylko po godzinie. Przynajmniej dla takiej grupy wiekowej. Zajęcia są w soboty (w tygodniu na pewno także) i przed południem Nie jestem pewna, jak jest w Krakowie, ale raczej podobnie. Mała na razie nie chodzi do przedszkola (ma 26 mcy), ale chciałabym czymś zapełnić jej czas, jest bardzo towarzyska, lubi "śpiewać" i tańczyć, malować także )) A na przedszkole w okolicy nie mogę się zdecydować... Majka. Odpowiedz Link Zgłoś
abakus_ Re: Muzyka dla malucha 18.06.03, 11:34 Właśnie oddzwonił przesympatyczny pan z Yamachy. Teraz jest przerwa wakacyjna, ale od września będą tworzone nowe grupy. Mnie bardzo by odpowiadała sobota właśnie (do południa) więc agituję, kto chętny dla 2,5-3 latków?! W Akademii przyjmują dopiero od trzech lat. Też chciałam upchnąć Magdę wcześniej, ale się nie zgodzili. Z tego co wiem, to są to zabawy oparte na elementach rytmiki, plastyki, ponoć też angielski, ale jak to wygląda w realiach opowiem we wrześniu. Próbowałam także na angielski do Helen Dorn. Niestety z braku chętnych nie udało się dopełnić grupy w terminie mi odpowiadającym. abak Odpowiedz Link Zgłoś
majah76 Re: Muzyka dla malucha 18.06.03, 14:00 To ja na 100% zapisuję się i też w sobotę (już się zgłaszam )), właśnie. Czy jest tak, jak pisałam? Tzn godzina zajęć/tydzień. A jakie są ceny - aktualnie? Do kiedy trzeba się zapisać? Ola we wrześniu - 29, skończy 2,5 lat. Tam chyba nie ma problemów i zprzyjęciem młodszych dzieci, z tego co wiem... Koleżanka zapisała 1,5 roczne dziecko i było świetnie. Tylko nie w Krakowie. Majka. Ps. Kiedyś też myślałam o angielskim (HD), ale przemyślałam i wolę takie zajęcia dla Oli, no a bez przesady )) to dwuletnie dziecko i nie może codziennie "chodzić na różne zajęcia", trochę żartuję... bo może by to i dobre było, tylko kosztuje niemało. Odpowiedz Link Zgłoś
abakus_ Re: Muzyka dla malucha 18.06.03, 14:20 Tak, jedna godzina w tygodniu. W założeniu jest to pełne 60 min. chyba, że maluchy padną to skracają do 45 min. Pan twierdził, że starają się tę najmłodszą grupę też dzielić na najmłodzszych i właśnie 2,5-3 lat, bo w tym wieku jak wiadomo różnice dość duże, więc żeby się pacholęta nie nudziły. Nic więcej nie wiem, umówiłam się, że będę dzwonić w połowie sierpnia. Cieszę się, że jest już dwuosobowa ekipa Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Przesyłam ci na skrzynkę mój adres e-mail, bo z tego na gazecie sprzątam tylko reklamy raz na kwartał pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
majah76 Re: Muzyka dla malucha 19.06.03, 09:32 Abakus, niestety nic nie dostałam, spróbuj jeszcze raz, bo nie chcę pisać na skrzynkę gazetową, skoro tam nie zaglądasz.... Majka Odpowiedz Link Zgłoś
abakus_ Re: Muzyka dla malucha 27.06.03, 11:08 Wysłałam. Daj odzew czy doszło. abak Odpowiedz Link Zgłoś
abakus2 Re: Muzyka dla malucha 21.08.03, 09:11 Wznawiam wątek bo czas po temu. Proszę o odzew abak Odpowiedz Link Zgłoś