Dodaj do ulubionych

ile płacicie za nianie w Poznaniu?

14.06.05, 08:13
Obserwuj wątek
    • tujajestem Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 14.06.05, 08:15
      hm, ile za godzinę? czy ile miesięcznie? jak płacicie z góry czy np w połowie
      miesiąca? moze macie jakąś dobrą nianię do polecenia z okolicy winograd??
      • patrycja67 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 18.08.05, 14:52
        Dziń dobry!! Chciałam podjąc prace jako opiekunka do dzicke-posiadam
        referencje!! Jestem uśmiechniętą studentką Dziennikarstwa i Komunikacji
        Społecznej!Potrafie zaopiekować sie dziecmi-posiadam praktyke w przedszkolu
        jak i indywidualna. Chciałabym zająć się dzieckiem, poprzez opiekę jak i
        zabawę , nawiązać więź z pewną małą istotkąsmile Jestem komunikatywna, nie
        posiadam nałogów, uwielbiam spacery i bajki w każdej postaci, jestem
        dyspozycyjna w tygodniu i soboty (do uzgodnienia) . Oferty tylko z Poznania!
        Pozdrawiam wszystkie mamy z dziećmiwink Kontakt-email pkandula@wp.pl Patrycja
        Wynagrodzenie-5zł za godzine!!!
    • violala niania 14.06.05, 20:05
      Vitam mam na imię Viola i jestem studentką(vesołą i vieczorovą)psychologii
      także bardzo interesuja mnie ludzie a szczególnie małe istoty ,które są tak
      pravdzive ve vszystkich svoich zachovaniachsmileMieszkam na Jeżycach ale
      eventualny dojazd nie stanoviłby zasadniczego problemu.BYŁAM NIANIĄ 6LATKA, 10-
      MIESIĘCZNEGO CHŁOPCA ORAZ 4 LETNIEJ DZIEVCZYNKIsmilemam trójke młodszego
      rodzeństva,julkę(11 lat),bogusia(9 lat) i antonia (5 lat) vięc z dziećmi
      obcuję na codzieńwinkpo za tym miałam przyjemnosc uczestniczyc v półkoloniach
      parafialnych na których byłam vychovavcom najmłodszej grupy z czego ja jak i
      dzieci bylismy zadovolenismilejak mogę jeszcze przyblizyc moja postać?jestem
      uśmiechniętą osobą, staram się byc empatyczna i mam nadzieje sympatycznasmile))
      byłabym zadovolona mogąc spedzic czas z małymi ludżmi v kreatyvny sposób,po
      za tym jestem przekonana ,ze kazdy z nas ma v sobie cos z dziecka tylko ,czym
      człoviek starszy tym bardziej kontroluje svoje reakcje ,vięc pravde móviac
      byłabym mile zaskoczona gdybym mogła choć na jakis czas povrócic do krainy
      dziecinstvawinkPRACĘ PODEJMĘ W POZNANIU MÓJ TEL.0-600-920-252 lub mail:
      vmaderek1@wns.amu.edu.pl POZDRAVIAM!
    • mysz0405 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 14.06.05, 21:43
      Ja płacę 4 zł za godzinę na koniec miesiąca tak jak ja dostaję
      wypłatę.Słyszałam, że 3,5 do 5 zł to normalne.Ja nie chciałam dać mało bo nie
      chcę żeby ktoś przychodził do mojej córy jak do zła koniecznego i nie czuł się
      przeze mnie wykorzystywany bo nie ma pracy.
      Iza
    • joanna_poz Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 15.06.05, 13:21
      Płacę 850 zł (mieszkamy pod Poznaniem i niania dojeżdza do nas z Poznania).
      Płacę na koniec miesiąca.
      Pozdr,
      Joanna
    • mamarcina Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 16.06.05, 11:50
      płace 600 złotych za m-c .8 godzin dziennie. wychodzi bardzo mało na godzinę i
      jestem b. zadowolona. dziecko przywożę do mieszkania opiekunki.
      pozdro mama marcina
    • iwonabw Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 16.06.05, 21:47
      Płacę 700 zł za miesiąc, 8 godz. dziennie.
      • sizi1 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 29.06.05, 13:09
        600 za 8h i zawsze kiedy potrzebuje + obiady - dziecko zawożę do domu opiekunki
        (aha to stawka z Przeźmierowa)
      • luthiens Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 13.08.05, 19:35
        płace również 700 za 8 h dziennie - opieka nad 2,5 letnim dzieckiem u mnie w domu.
    • greenland Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 30.06.05, 21:59
      600 zł za 8 godzin 5 dni w tygodniu
      płatne na koniec miesiaca
      opiekunka przychodzi do nas, robi małemu obiadki czasami cos pomoze w domu
      (pozmywa naczynia)
      • antidotumm Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 22.07.05, 12:21
        Place 4,5 za godzine (niania odbiera dziecko z naszego domu).
        Jest to raczej gorna stawka.
    • kasiali2 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 03.08.05, 11:42
      Ja płacę 800zł za 8 godzin pracy 5 dni w tygodniu. Niania dostaje kaskę wtedy
      kiedy potrzebuje. A dodatkowo płacę 5zł/h gdy wychodzimy gdzieś wieczorkiem i
      nie mamy z kim zostawić naszej córci.
      • new5 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 16.08.05, 21:09
        Ja płacę 26 zł za dzień.5 dni w tygodniu ,8 godzin.
        • new5 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 16.08.05, 21:10
          zapomniałam...niania dojezdza do nas na Winogrady z Zawad.
          • antidotumm Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 19.08.05, 15:06
            To masz fajnie (3,25 za godzine)!
            • new5 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 20.08.05, 09:02
              Zgodziła się tak i tak jest ale często ja nagradzam.Nie sa to duże sumy ale
              zawsze ma ciut więcej niz się nalezy i jak są sporadycznie wolne dni to tez jej
              płacę choc mam uzgodnione,że za nieobecności nie płacę.Wyjątkiem jest tu długi
              urlop letni-za tą nieobecność nie płaciłam.Zresztą niania ma swoją emeryturę to
              napewno nie jest jej zle smile)
              • mamahelen Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 03.09.05, 10:04
                5 zł za godzinę, często premia,niania przychodzi do nas do domu 5 dni w tygodniu
                na 8,5 h, płacę w piątki
                • dadzim Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 09.09.05, 13:35
                  650 zł za miesiąc 8,5 h
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka