tujajestem Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 14.06.05, 08:15 hm, ile za godzinę? czy ile miesięcznie? jak płacicie z góry czy np w połowie miesiąca? moze macie jakąś dobrą nianię do polecenia z okolicy winograd?? Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja67 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 18.08.05, 14:52 Dziń dobry!! Chciałam podjąc prace jako opiekunka do dzicke-posiadam referencje!! Jestem uśmiechniętą studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej!Potrafie zaopiekować sie dziecmi-posiadam praktyke w przedszkolu jak i indywidualna. Chciałabym zająć się dzieckiem, poprzez opiekę jak i zabawę , nawiązać więź z pewną małą istotką Jestem komunikatywna, nie posiadam nałogów, uwielbiam spacery i bajki w każdej postaci, jestem dyspozycyjna w tygodniu i soboty (do uzgodnienia) . Oferty tylko z Poznania! Pozdrawiam wszystkie mamy z dziećmi Kontakt-email pkandula@wp.pl Patrycja Wynagrodzenie-5zł za godzine!!! Odpowiedz Link Zgłoś
violala niania 14.06.05, 20:05 Vitam mam na imię Viola i jestem studentką(vesołą i vieczorovą)psychologii także bardzo interesuja mnie ludzie a szczególnie małe istoty ,które są tak pravdzive ve vszystkich svoich zachovaniachMieszkam na Jeżycach ale eventualny dojazd nie stanoviłby zasadniczego problemu.BYŁAM NIANIĄ 6LATKA, 10- MIESIĘCZNEGO CHŁOPCA ORAZ 4 LETNIEJ DZIEVCZYNKImam trójke młodszego rodzeństva,julkę(11 lat),bogusia(9 lat) i antonia (5 lat) vięc z dziećmi obcuję na codzieńpo za tym miałam przyjemnosc uczestniczyc v półkoloniach parafialnych na których byłam vychovavcom najmłodszej grupy z czego ja jak i dzieci bylismy zadovolenijak mogę jeszcze przyblizyc moja postać?jestem uśmiechniętą osobą, staram się byc empatyczna i mam nadzieje sympatyczna)) byłabym zadovolona mogąc spedzic czas z małymi ludżmi v kreatyvny sposób,po za tym jestem przekonana ,ze kazdy z nas ma v sobie cos z dziecka tylko ,czym człoviek starszy tym bardziej kontroluje svoje reakcje ,vięc pravde móviac byłabym mile zaskoczona gdybym mogła choć na jakis czas povrócic do krainy dziecinstvaPRACĘ PODEJMĘ W POZNANIU MÓJ TEL.0-600-920-252 lub mail: vmaderek1@wns.amu.edu.pl POZDRAVIAM! Odpowiedz Link Zgłoś
mysz0405 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 14.06.05, 21:43 Ja płacę 4 zł za godzinę na koniec miesiąca tak jak ja dostaję wypłatę.Słyszałam, że 3,5 do 5 zł to normalne.Ja nie chciałam dać mało bo nie chcę żeby ktoś przychodził do mojej córy jak do zła koniecznego i nie czuł się przeze mnie wykorzystywany bo nie ma pracy. Iza Odpowiedz Link Zgłoś
joanna_poz Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 15.06.05, 13:21 Płacę 850 zł (mieszkamy pod Poznaniem i niania dojeżdza do nas z Poznania). Płacę na koniec miesiąca. Pozdr, Joanna Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcina Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 16.06.05, 11:50 płace 600 złotych za m-c .8 godzin dziennie. wychodzi bardzo mało na godzinę i jestem b. zadowolona. dziecko przywożę do mieszkania opiekunki. pozdro mama marcina Odpowiedz Link Zgłoś
iwonabw Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 16.06.05, 21:47 Płacę 700 zł za miesiąc, 8 godz. dziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
sizi1 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 29.06.05, 13:09 600 za 8h i zawsze kiedy potrzebuje + obiady - dziecko zawożę do domu opiekunki (aha to stawka z Przeźmierowa) Odpowiedz Link Zgłoś
luthiens Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 13.08.05, 19:35 płace również 700 za 8 h dziennie - opieka nad 2,5 letnim dzieckiem u mnie w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
greenland Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 30.06.05, 21:59 600 zł za 8 godzin 5 dni w tygodniu płatne na koniec miesiaca opiekunka przychodzi do nas, robi małemu obiadki czasami cos pomoze w domu (pozmywa naczynia) Odpowiedz Link Zgłoś
antidotumm Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 22.07.05, 12:21 Place 4,5 za godzine (niania odbiera dziecko z naszego domu). Jest to raczej gorna stawka. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiali2 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 03.08.05, 11:42 Ja płacę 800zł za 8 godzin pracy 5 dni w tygodniu. Niania dostaje kaskę wtedy kiedy potrzebuje. A dodatkowo płacę 5zł/h gdy wychodzimy gdzieś wieczorkiem i nie mamy z kim zostawić naszej córci. Odpowiedz Link Zgłoś
new5 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 16.08.05, 21:09 Ja płacę 26 zł za dzień.5 dni w tygodniu ,8 godzin. Odpowiedz Link Zgłoś
new5 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 16.08.05, 21:10 zapomniałam...niania dojezdza do nas na Winogrady z Zawad. Odpowiedz Link Zgłoś
antidotumm Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 19.08.05, 15:06 To masz fajnie (3,25 za godzine)! Odpowiedz Link Zgłoś
new5 Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 20.08.05, 09:02 Zgodziła się tak i tak jest ale często ja nagradzam.Nie sa to duże sumy ale zawsze ma ciut więcej niz się nalezy i jak są sporadycznie wolne dni to tez jej płacę choc mam uzgodnione,że za nieobecności nie płacę.Wyjątkiem jest tu długi urlop letni-za tą nieobecność nie płaciłam.Zresztą niania ma swoją emeryturę to napewno nie jest jej zle ) Odpowiedz Link Zgłoś
mamahelen Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 03.09.05, 10:04 5 zł za godzinę, często premia,niania przychodzi do nas do domu 5 dni w tygodniu na 8,5 h, płacę w piątki Odpowiedz Link Zgłoś
dadzim Re: ile płacicie za nianie w Poznaniu? 09.09.05, 13:35 650 zł za miesiąc 8,5 h Odpowiedz Link Zgłoś