Dodaj do ulubionych

Śledczy tropią internautę za wpis na forum

IP: *.cable.ubr13.sgyl.blueyonder.co.uk 27.10.09, 00:07
"...Zarzeka się, że do prokuratury nie wysyłał formalnego doniesienia, a jedynie opis..." a prokurator twierdzi ze komendant zalozyl jednak sprawe. CZYLI ZE PROKURATOR ZARZUCA KOMENDANTOWI KLAMSTWO CZYLI ZE KOMENDANT ZNOWU MIJA SIE Z PRAWDA. I JAK MOZNA WIERZYC KOMUS TAKIEMU
Obserwuj wątek
    • carpaccio4 a my z panem krzysiem jak dwa bratanki 27.10.09, 00:18
      on mnie a ja jego
      • Gość: Paweł Demoralizacja i Patologia w Policji IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.10.09, 04:01
        Niezależne Obywatelskie Centrum Badania i Monitoringu
        Stopnia Zdeprawowania Demoralizacji i Patologii w Policji




        http://www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl/

      • Gość: Paweł Demoralizacja i Patologia w Policji IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.10.09, 04:09
        Niezależne Obywatelskie Centrum Badania i Monitoringu
        Stopnia Zdeprawowania Demoralizacji i Patologii w Policji




        http://www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl/
    • Gość: AAAAAAAA Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: *.chello.pl 27.10.09, 01:23
      To ja już się chyba przestane wogole udzielac na forach internetowych skoro za pisanie prawdy mozna isc na rok do więzienia.

      Przypuśmy, że jakiś urzędnik jest skorumpowany i wszyscy na około o tym wiedzą, ale nigdy nie zostało to udowodnione. Wystarczy wtedy, że złoży mi pozew o pomówienie i ide siedziec na rok za mówienie prawdy.

      Polskie prawo jest chore, ten przepis pochodzi pewnie jeszcze z czasów PRLu, aby zamknąć usta opozycji.
      • zgr-edo nie wszyscy komendanci z Chrzanowa są tacy 27.10.09, 06:52
        warto przedstawić ich sylwetki
        www.chrzanow.policja.gov.pl/main.php?&id=ch2&d=ch
        • Gość: authorro Re: nie wszyscy komendanci z Chrzanowa są tacy IP: *.ds14.agh.edu.pl 27.10.09, 07:58
          lat 36 w policji od 17 lat. w policji od wtedy, kiedy skończył 19 lat. super to
          były przepisy, że bez wyższego wykształcenia zostawało się funkcjonariuszem.
          jego koledzy nie byli lepsi: 20 latkowie, którzy garnęli się do policji.
          • Gość: al Re: nie wszyscy komendanci z Chrzanowa są tacy IP: *.acn.waw.pl 27.10.09, 08:16
            BTW Jak można być w policji od 24 lat? Pewnie od 24 lat to się było w milicji - komunistycznym aparacie przemocy i za to dostawało się od tego aparatu papierki z namalowanymi różnymi komunistycznymi bohaterami, za które kupowało się wódę i kiełbasę.
        • Gość: uprzejmy Re: nie wszyscy komendanci z Chrzanowa są tacy IP: 188.33.24.* 27.10.09, 11:22
          Sa jeszcze portale do ktorych policja nie ma wgladu dla przykladu uprzejmiedonosze .pl
        • rakunica Wyglada jakby byl po kielonku 27.10.09, 14:50
          W dodatku pioro trzyma do gory nogami. A w dodatku - kto go smial obudzic do
          zdjecia?

          Jasnie panstwo waaaadza... Do roboty, lenie - scigac tych co na cieplych
          stolkach robia z ludzi zebrakow sami sobie napychajac konta. Malo to afer w
          Polsce nierozliczonych? Malo to razy policja wozi tylki kolesiow? Moze pomylil
          ktos dzien. Czysty i uczciwy nie dochodzilby tzw. prawdy tamtego dnia. Mialby
          wieksze problemy na glowie. Duzo, duzo problemow, nierozwiazanych,
          tajemniczych, takich o ktorych prasa nie napisze bo sie nie wie a jak wie - to
          sie boi pisnac. Naduzywanie pieniedzy podatkodawcow jest powszechne a GTW ma
          sie swietnie. Im wiekszy dran tym ma sie lepiej.

          Piszcie, internauci. Mamy wolnosc slowa. Podpisujcie sie swoimi nazwiskami -
          to skroci prace obrazonych scigaczy, swietych krow i baranow. Trzeba sie jednak
          liczyc z tym, ze za obraze majestatu pojdzie sie siedziec. Albo sie zaplaci.
          Trudno czasem udowodnic swoja prawde. ALe warto pisac i pokazywac palcem, nawet
          anonimowo. Niech nie czuja sie calkowicie bez kontroli, jak na swoim folwarku.
          Swoja droga, ja swojego syna w roku 1988 nie wyslalabym na nauki do Szczytna.
          Chlopcy zomowcy i inni tacy do dzis mi cuchna jak i ich nietykalni szefowie,
          majacy na lapach ludzka krew. Brawo III Obalona i jej slugi.

          Anna Kozlowska
      • Gość: ZZZZZ "AAAAAA" skończ się ośmieszać IP: 66.90.73.* 30.10.09, 13:12
        "AAAAAAAA" świetny pomysł, już dawno powinieneś skończyć pisać na
        tym forum. Bez wątpienia należysz do liderów w pisaniu głupot.
    • ko_menta_tors Śledczy tropią internautę za wpis na forum 27.10.09, 07:50
      "Dokumenty w tej sprawie dałem prokuraturze - przekonuje Tomasz
      Zając. Zarzeka się, że do prokuratury nie wysyłał formalnego
      doniesienia..."
      Inaczej przedstawia sprawę szef prokuratury w Chrzanowie. - Nie
      wszczęliśmy postępowania z urzędu. Było formalne zawiadomienie od
      komendanta o popełnieniu przestępstwa...


      Cos mi się wydaje, że Pan Komendant jest nie zanadto wiarygodny.
      Więc być moze ze znajomymi tez się zapomniał?

      • Gość: konrad.udwik02 Jak widać "Stajnia Augiasza" (wg Abpa Życińskiego) IP: *.bielsko.dialog.net.pl 27.10.09, 08:21
        Jak widać "Stajnia Augiasza" (wg Abpa Życińskiego!), gdzieniegdzie
        sięga Policji! A Herkulesa nadal nie widać.
        • senseiek Herkulesy pojawiaja sie przed wyborami.. 27.10.09, 09:09

          > Jak widać "Stajnia Augiasza" (wg Abpa Życińskiego!), gdzieniegdzie
          > sięga Policji! A Herkulesa nadal nie widać.

          Masa Herkulesow pojawia sie pol roku przed wyborami, i znika miesiac po wyborach.. ;)
    • Gość: kafir Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 27.10.09, 07:58
      Od czasu kiedy z komend policji znikły rozklekotane maszyny do pisania i
      zastąpiły je komputery i do tego z dostępem do Sieci - można odnieść wrażenie,
      że Internet stał się nowym polem działania policji. Zniknęły patrole
      "krawężników" pilnujących porządku, od czasu do czasu jak zjawa ulicami miasta
      przemknie radiowóz. Sądząc z prasowych opisów aktywności policji, ulubionym
      zajęciem policjantów jest tropienie przestępstw w Internecie. Nie jest to
      dziwne jeśli tak się dzieje, bo ryzyko służby znikome a ponadto nie ma
      potrzeby wystawiać się na niekorzystne wpływy aury... Policję powoli wypierają
      chyba takie środki techniczne jak Internet, uliczne kamery i fotoradary...
    • Gość: balusz Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: *.multi-play.net.pl 27.10.09, 08:15
      Czegóż można się spodziewać po człowieku z wąsem...
    • Gość: FiloSemita Toż to zbrodnia niesłychana!! IP: *.ists.pl 27.10.09, 08:33
      Ale ja słyszałem gdzieś, nie pamiętam gdzie, że to był Żyd !!!

      Nobo może plotka była prawdziwa?

      FAKT PRASOWY??

      No i co teraz??? Taaaaaaaki antySemityzm w prokuraturze????

      Oooooooooooo! NIEDOCZEKANIE!

      POTWORNA ZBRODNIA NIEBU OBRZYDŁA!

      CO ZA KSENOFOBIA!!!
    • Gość: milano W Moskwie... IP: *.range86-163.btcentralplus.com 27.10.09, 08:36
      Uroda pomaga Zajacowi...
      Nu zajec... Pogodi!
    • Gość: 2k A może śledczy sprawdzą po adresach IP i czasach IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.10.09, 08:59
      logowania się w internecie czy aby komendant i jego drużyna z Chrzanowa nie
      używała służbowego internetu do prywatnych celów i to w godzinach służby ?
      Może naszemu bohaterowi-komendantowi ktoś powinien wręczyć wypowiedzenie
      dyscyplinarne z pracy za łamanie zasad kodeksu pracy i służby.
      Wystarczy że któryś z mieszkańców Chrzanowa złoży pozew do sądu że komendant
      zamiast wykonywać swoje obowiązki, doprowadza do zagrożenia zdrowia i życia
      mieszkańców zajmując się internetem wtedy kiedy ma kierować działaniami
      podległych mu policjantów.
      Pomijam tu już aspekt społeczny służby policji gdzie powinna ona działać na
      rzecz społeczności lokalnej i dla jej dobra i bronić swojego imienia sumienną
      i przykładną pracą .
      Przecież ten Pan dostaje wynagrodzenie właśnie ze składek i podatków lokalnych
      mieszkańców i przedsiębiorców i musi być przygotowany na odpieranie zarzutów
      ze zdrowym rozsądkiem a nie marnowania pieniędzy podatników na bzdurne pozwy.
      A poza tym fora są do tego aby na nich wpisywać swoja opinię zaprzeczająca
      podanym wcześniej faktom przez innych użytkowników jeżeli nie są prawdziwe.
      Tylko że do tego trzeba współpracować z lokalną społecznością a nie stawiać
      się w roli zarozumiałej i świętej krowy mianowanej przez kolesi po fachu.
    • Gość: italo disco Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: *.chello.pl 27.10.09, 09:14
      widać że mjuły nie mają co robić, tylko zajmują się pierdołami. A
      poza tym, to faktycznie ten policjant woził się czy innych prywatnie
      służbowym wozem, no to niech się nie dziwi że się wali komenty na ten
      temat. Internet to hyde park panie komendancie, zaraz obsarujemy pana
      żonę, jak mi przyjdzie taki kaprys.
    • Gość: sas Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: *.pikonet.pl 27.10.09, 09:19
      Gdyby komendant miał chociaż trochę ambicji, to już dawno podałby się do
      dymisji. Wcześniej oczywiście powinien zwrócić pieniądze podatnikom, które
      zostały skonsumowane przez różne urzędy "badające" sprawę. Szkoda tylko jego
      najbliższej rodziny, która wstydzi się przed wszystkimi i długo na ich
      policzkach pozostanie wstydliwa czerwień. To znaczy kochać swoich najbliższych!!!
    • patman Ludzie, nic nie piszcie! 27.10.09, 09:21
      Bo mściwy komendant będzie was ścigał.
      • Gość: burak Re: Ludzie, nic nie piszcie! IP: *.blt.pl 27.10.09, 09:32
        To tylko kolesiostwo.
        Pozostałość z komuny, tylko w innym wydaniu.
    • tredve Śledczy tropią internautę za wpis na forum 27.10.09, 09:50
      Jeśli takim wpisem pan komendant czuje się urażony, jeśli angażuje w takie
      rzeczy organy ścigania, to nie jest godny by pełnić służbę. Bo jeśli takie
      rzeczy go bulwersują, to co zrobi kiedy przyjdzie zmierzyć się z prawdziwym
      niebezpieczeństwem, stresem i odpowiedzialnością za siebie i podległych ludzi?
    • Gość: t Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 10:02
      Jesteśmy z Tobą! Nie ujawniaj się! To prowokacja
    • Gość: obserwator Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: *.suwalki.vectranet.pl 27.10.09, 10:19
      Na uprzejmiedonosze .pl są nawet zdjęcia urażonego władzy. Co za ludzie, co za kraj. Zulu Gula miał kiedyś rację. Szkoda że ZuluGuli już nie ma w TV. Ten to by mogła się pośmiać z takich precederów.
    • Gość: kolo Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: 95.48.61.* 27.10.09, 10:28
      panie komendancie nie wywołuj pan wilka z lasu i nie wykorzystuj pan prokuratury do scigania sprawców w typowej sprawie cywilnej. To wstyd ,że pan komendant idzie na łatwiznę a nie zgodnie z prawem, ciekaw jestem ilu poszkodowanych wyszło z pana komendy z pouczenie ,,ta sprawa nadaje się do ścigania z powództwa cywilnego,, przemyśl pan zanim nie będzie za późno. Internauci to zwykle młodzi ludzie,być może impulsywni ,wrażliwi ale pan winien być odporny na takie szczypanie.Macie tam wydział kontroli trzeba było im zgłosić niech by wyjasnili dać ogłoszenie w miejscowej prasie i po herbacie a tak zobaczy pan w sądzie dzieciaka wiek 12 lat i 11 miesięcy w chwili popełnienia czynu klaralnego i co pan na to ? Wie pan dlaczego wielcy politycy ostatno przegrywali w wyborach to ja panu przypomne - bo obrazili się na młodzież i inteligencję. Pisząc ten paszkwil internauta musiał być bardzo zdenerwowany na policję coś w jego życiu na styku obywatel policja nie do końca zafunkcjonowało warto by nad tym się poonić i stuknąć się w piersi - tak my też jesteśmy nie bez win. Pozdrawia i więcej usmiechu na twarzy a będzie nam wszystki łatwiej obok siebie przechodzić a nie tylko kara,kara .
    • Gość: sas Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: *.pikonet.pl 27.10.09, 10:29
      Z całej afery wokół "italiano" nasuwa mi się tylko jeden wniosek. A
      mianowicie. "italiano" wypisał na forum Przełomu "coś tam, coś tam", ktoś tam
      to przeczytał i nie było by żadnej sprawy, bo każdy o tym by zapomniał. Ale
      jedna osoba chciała zrobić pożytek i "poinformowała" komendanta jak go to
      oczerniają internauci. W zanadrzu jednak działanie jego było celowe -
      komendant rozdmucha sprawę i po prostu w ten sposób załatwi sam siebie. I to
      mu się w stu procentach udało. Komendant połknął haczyk i teraz ma wpisów i
      opinii na swój temat multum. Co gorsze, chciał się w ten sposób wybielić, a tu
      na przekór jest inaczej. Po jakimś czasie do tego dojdzie większy stres,
      depresja, agresja itp. Dobrze jak wszystko skończy się np. szpitalem
      psychiatrycznym. Lecz z reguły kończy się to w wielu przypadkach samobójstwem.
      Szkoda tylko, że ludzie nie myślą realnie i działają na własną szkodę, nie
      mówiąc o najbliższej rodzinie, na której w przyszłości się to odbije.
    • needmoney Ludzie nic nie "piszta" bo milicja czuwa ... 27.10.09, 10:37
      Ludzie nic nie "piszta" bo milicja czuwa ...
      W normalnym kraju już by poleciał ze stanowiska a u nas dostanie awans i "zasłużoną" emeryturę za ciężką i niebezpieczną pracę w kwocie wielokrotnie wyższej od normalnych ludzi zapierniczających 45 lat.
    • stachu44 Komendant cierpi na przerost ego, i to jest proble 27.10.09, 10:43
      Tak, to bedzie problem dla jego przelozonego, bo niedlugo podlegle
      komendantowi sluzby beda sledzic wszystko dokola, w obronie "zniewazonego"
      komentanta.
      Sa ludzie tak czysci i krysztalowi, ze starch ich postawic na kredensie.
    • r_mol Czyli dla Ziobry pomówienie Kaczyńskiego to 27.10.09, 11:16
      poważniejsza sprawa niż pomówienie zwykłego obywatela? Czyli np. pobicie,
      okradzenie itp. Kaczyńskiego byłoby poważniejsze niż Kowalskiego?
      Warto pamiętać w dniu wyborów.
      • Gość: rrrr Re: Czyli dla Ziobry pomówienie Kaczyńskiego to IP: 83.243.104.* 28.10.09, 12:40
        niestety, świnie przy korycia zapisaly takie prawo:

        nie tykaj g..wna, bo będzie śmierdzialo

        i drugie:

        wszystkie świenie są równe, ale jedne świnie są ważniejsze od innych

        wyszlo z tego, że za krzywe spojrzenie na ważniaka kończy się w pierdlu albo w
        prokuraturze, a za pobicie jakiegokolwiek obywatela to poszkodowanemu
        najbardziej obrywa się od "państwa "
    • Gość: j_a Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: 213.17.192.* 27.10.09, 11:34
      U mnie w mieście policja nagminnie łamie przepisy ruchu drogowego, do spółki
      ze strażą miejską. Zadzwoniłem nawet do straży miejskiej, bo na skrzyżowaniu
      pod moim blokiem kierowcy nagminnie łamią przepisy. Jest bardzo niebezpiecznie
      dla innych uczestników ruchu jak i dla pieszych. Niestety, zostałem olany i
      skierowany na policję, która odesłała mnie do straży miejskiej. Miasto
      Wejherowo, woj. Pomorskie. Mnie też może komendant ścigać, może w końcu coś do
      niego dotrze!
    • three-gun-max Italiano ma teraz pewnie pełne gacie 27.10.09, 11:49
      Nauczka na przyszłość: jeśli chce się mówić niewygodną prawdę to trzeba korzystać z technik maskujących. I prokuratura może sobie szukać wiatru w polu.
      • needmoney Italiano ma teraz szanse zostać celebrytą albo i 27.10.09, 14:00
        Italiano ma teraz szanse zostać celebrytą albo i posłem wybory się zbliżają. Wszedł by z programem walki z przekrętami milicji ich tuszowaniem, nieróbstwem i nagradzaniem przywilejami emerytalnymi.
    • Gość: słapmnie typowa zawiść ludzi z wąsem IP: 67.159.45.* 27.10.09, 12:27
      w dodatku mijających się z prawda
    • Gość: ktoś Najlepiej nic nie pisać, bo o wszystko mogą oskarż IP: 95.155.120.* 27.10.09, 13:07
      bez komentarza
    • Gość: waldemar571 Śledczy tropią internautę za wpis na forum IP: *.chello.pl 27.10.09, 14:35
      Od kiedy to komendanci Policji uważają się za nie tylkalnych
      korzystający ze słuzbowych pojazdów dla celów osobistych?. Pytanie
      zasadne i stąd jak wiadomo rodzi się pełna nie ufność do ludzi
      wykorzystujący wszystko co się da tylko dlatego że pistuje się
      stanowisko władzy.Od kiedy to zaistniało PRAWO które stawia się
      przeciw tym co ujawniają nadużycia?.Zdaje się że ten Kraj znalazł
      się w nie dobrej pozycji skoro znaleźli się tacy ludzie co chcą
      tempić PRAWO ścigając wykrywaczy.Biada temu Krajowi gdzie takie
      praktyki się mnożą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka