IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.10, 15:29
Próbuję stworzyć listę "top" najtrudniejszych i najważniejszych spraw
arch-urb miasta KRK na przyszłe np. dwie dekady. Nie plan minimum, ale
wizję ambitną. Nie duperele małych cwaniaków (jak blokowisko na ul.
Koletek), ale poważną dyskusję czego chcemy. Niech "ustawiacze" wyborów
prezydenckich usłyszą nasz głos i nie piep..ą dyrdymały jak ostatnio
Majchr i Krać. Oczywiście number one to plany zag. arch-urb, które są
płodzone już ósmy rok! Brawo prezydent! A szulerka trwa w najlepsze. Ale
jak plany to coś w nich trzeba narysować. I właśnie o to Was podpytuję.
Moje propozycje:

1. Własność. (Zapewnienie bezpieczeństwa lokatorskiego przy zwrocie
zagrabionej własności przez Lenina),
2. Całkowita likwidacja "wielkiej płyty" w całym mieście. Dekomunizacja
urbanistyczna. (Wyburzenia i powrót pierzei, ulic, placów, parków).
3. Konserwacja zieleni. Całościowo planowane miasto-park.
4. Komunikacja. Wszystko jasne.
5. Coś z urzędasami i biurwami, żeby to w końcu ruszyło po już dwóch
dekadach syfu.

ps
Jeśli będzie plan, to może wyjdzie, może trochę, może nie, ale jak go nie
ma, to syf jest gwarantowany ustawowo i to silnia!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka