21.03.04, 09:53
miasta.gazeta.pl/krakow/1,35823,1978252.html
Pzdr,
V.p
Obserwuj wątek
    • peteen nie, żebyśmy się chwalili, ale... 21.03.04, 10:36
      :c)
      aha, i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa !
      • to.ya Gratulacje najszczersze!!! :))) / nt. 21.03.04, 13:16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka