scoutek 06.06.16, 17:26 wszystko byłoby ok, gdyby nie fanfary i medialna oprawa wydarzenia ale panu ZZ potrzebna reklama jak każdemu z tych wszystkich moralnych pisożytów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czan-dra Re: Lans pana zero 06.06.16, 17:36 Ale Zerro, dla lansu gotów rodzinę wystawić na sprzedaż, dlaczego Jarosław Bezzębny go trzyma w swoim stadzie eunuchów? Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Lans pana zero 06.06.16, 17:38 niedobrze mi jak patrzę na tę gębę buca Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Lans pana zero 06.06.16, 17:56 Członkowie miłościwie nam już niepanującej odłożyliby te 500 złotych na zegarmistrza. Powszechnie wiadomo, że zegarek za 20 tysięcy też może się popsuć. Generalnie nie potępiam Cię ze to, że Gazeta Wyborcza wpoiła Ci nienawiść do Kaczyńskiego i całego jego otoczenia. Cóż w dziedzinie propagowania "anty(...)" mają naprawdę wielkie osiągnięcia i poważne doświadczenia. Co do Ziobry i lansowania się polityków. Tylko u niego zauważyłaś chęć lansu? wpolityce.pl/polityka/226594-ocieplanie-wizerunku-ewy-kopacz-doktor-ewa-promuje-sie-w-vivie-opowiadajac-o-ciezkiej-pracy-i-kochajacej-rodzinie Ps. Ta na zdjęciu do Ewa Kopacz po operacji wykonanej przez zespół najlepszych grafików innowacyjnym photoshopem. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Lans pana zero 07.06.16, 09:54 Generalnie nie potępiam Cię ze to, że Gazeta Wyborcza wpoiła Ci nienawiść do Kaczyńskiego i całego jego otoczenia. Cóż w dziedzinie propagowania "anty(...)" mają naprawdę wielkie osiągnięcia i poważne doświadczenia. "Lewactwo" - w przeciwieństwie do prawactwa - myśli samodzielnie. No i w ogóle - myśli. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Lans pana zero 07.06.16, 12:28 Uważam RZe nie mam powodów wyprowadzać Cię z błędu, który na tyle silnie utrwaliła Gazeta Wyborcza że książka Michnikowszczyzna (Ziemkiewicza) nie potrafiła otworzyć Ci oczu na rzeczywistość. Generalnie wszyscy podlegamy procesowi manipulacji. Na samym szczycie piramidy manipulacji są interesy i pieniądze, dopiero poniżej zaczynają występować osobniki człekokształtne na poziomie 100-1 występują odbiorcy, lemingi, cele, targety.... Odpowiedz Link Zgłoś
aniechto.only Re: Lans pana zero 06.06.16, 20:25 "...kierując się zasadą "darmo otrzymaliście, darmo dawajcie". Zaiste szlachetny za darmo, nie za swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
behemot17-13 Re: Lans pana zero 06.06.16, 20:50 "Rodzina siedmioletniego Filipa z gminy Stąporków będzie otrzymywała wsparcie od ministra przez rok. Po upływie tego czasu, wskazana zostanie kolejna rodzina, która będzie otrzymywała comiesięczny przelew w wysokości 500 zł. " Co to jest, koło fortuny? Rodzina siedmioletniego Filipa przez rok dofinansowana przez Zero będzie pozostawiona bez opieki przez tak zacnego sponsora, A gdyby tak, pan Zbyszek z potrzeby serca i altruizmem podparty, spróbował być konsekwentny i monitorował i wspomagał tę rodzinę. Bo przecież nie jest sztuką zrzutka na Filipa, jest sztuką pomagać i nie koniecznie finansowo, wystarczy zainteresowanie na co dzień, nie od święta. " Po upływie tego czasu, wskazana zostanie kolejna rodzina, która będzie otrzymywała comiesięczny przelew w wysokości 500 zł. " Odpowiedz Link Zgłoś
az43 Re: Lans pana zero 07.06.16, 09:23 Decyzję podjął wspólnie z żoną, poinformował o niej na konferencji Co za prostaczek w każdym wymiarze. Odpowiedz Link Zgłoś
gorszysort Re: Lans pana zero 07.06.16, 09:31 Zerro lubi świata reflektorów i podrapanie za uszkiem przez prezesa pana Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Lans pana zero 07.06.16, 09:47 prezespan niechętnie będzie drapał za uszkiem, używa ZetZet wyłącznie dlatego, że nie ma nikogo innego a jak mu się spodoba to go zaraz wywali na zbity bufonowaty pysk no Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Lans pana zero 07.06.16, 10:05 Jak to się stało, że ten najlepszy rząd w historii Polski przez swoją nieudolność sprawił, że przepisy dotyczące 500+ nie przewidują z urzędu pomocy takim niepełnosprawnym Filipom? Czy jeszcze wolno w ogóle zadawać takie pytania? Odpowiedz Link Zgłoś
az43 Re: Lans pana zero 07.06.16, 12:15 Jeszcze wolno.Nie wiadomo jak długo jeszcze ale nie należy się spodziewać odpowiedzi mimo,że jest taka prosta:poziom kwalifikacji zawodowych,brak wykształcenia oraz prostota umysłowa prawodawców nie pozwala na ogarniecie problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
bzdziagwa.a Re: Lans pana zero 07.06.16, 11:00 no to mamy jak w banku konferencję co roku, jak Zbyś będzie nowemu dziecku przekazywał 500plus tylko, że to dzisiejsze dziecko za rok będzie 500 minus taki lizaczek przechodni, przez rok do polizania, a potem w świetle kamer następne dziecko dostanie, szkoda tylko , że nie pokażą miny dziecka, ktoremu zostanie to odebrane ZENADA Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Lans pana mniej niż zero 07.06.16, 11:28 w okręgu wyborczym: pl.wikipedia.org/wiki/Okr%C4%99g_wyborczy_nr_33_do_Sejmu_Rzeczypospolitej_Polskiej Do wyborów jeszcze uzbiera głosy kilku rodzin, którym przekaże w świetle reflektorów i fleszy pięć stów. A mógł przekazywać co miesiąc innej rodzinie, gapa! Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek ale zaraz zaraz 07.06.16, 13:11 pamiętacie, na początku jak zaczęto opowiadać o tym całym programie 500+ to agitowano, by bogaci nie korzystali z niego sama pamiętam młodszego Morawieckiego, który opowiadał, że nie weźmie i będzie apelował do wszystkich członków rządu by nie brali tych pieniędzy no, normalka, jak przyszło co do czego to biorą i korzystają z całości a niektórzy - jak wspomniany ZetZet - w najbardziej lanserski sposób Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Lans pana zero 07.06.16, 11:29 Wszystko byle zwiększyć słupki poparcia w sondażach. Niczym rząd Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś