Dodaj do ulubionych

Lans pana zero

06.06.16, 17:26
wszystko byłoby ok, gdyby nie fanfary i medialna oprawa wydarzenia
ale panu ZZ potrzebna reklama
jak każdemu z tych wszystkich moralnych pisożytów
Obserwuj wątek
    • czan-dra Re: Lans pana zero 06.06.16, 17:36
      Ale Zerro, dla lansu gotów rodzinę wystawić na sprzedaż, dlaczego Jarosław Bezzębny go trzyma w swoim stadzie eunuchów?
      • scoutek Re: Lans pana zero 06.06.16, 17:38
        niedobrze mi jak patrzę na tę gębę buca
    • ave.duce Lans pana mniej niż zero bt. 06.06.16, 17:46
    • tw_wielgus Re: Lans pana zero 06.06.16, 17:56
      Członkowie miłościwie nam już niepanującej odłożyliby te 500 złotych na zegarmistrza. Powszechnie wiadomo, że zegarek za 20 tysięcy też może się popsuć.

      Generalnie nie potępiam Cię ze to, że Gazeta Wyborcza wpoiła Ci nienawiść do Kaczyńskiego i całego jego otoczenia. Cóż w dziedzinie propagowania "anty(...)" mają naprawdę wielkie osiągnięcia i poważne doświadczenia.

      Co do Ziobry i lansowania się polityków. Tylko u niego zauważyłaś chęć lansu?
      wpolityce.pl/polityka/226594-ocieplanie-wizerunku-ewy-kopacz-doktor-ewa-promuje-sie-w-vivie-opowiadajac-o-ciezkiej-pracy-i-kochajacej-rodzinie

      Ps. Ta na zdjęciu do Ewa Kopacz po operacji wykonanej przez zespół najlepszych grafików innowacyjnym photoshopem.
      • mietowe_loczki Re: Lans pana zero 07.06.16, 09:54
        Generalnie nie potępiam Cię ze to, że Gazeta Wyborcza wpoiła Ci nienawiść do Kaczyńskiego i całego jego otoczenia. Cóż w dziedzinie propagowania "anty(...)" mają naprawdę wielkie osiągnięcia i poważne doświadczenia.

        "Lewactwo" - w przeciwieństwie do prawactwa - myśli samodzielnie. No i w ogóle - myśli.
        • tw_wielgus Re: Lans pana zero 07.06.16, 12:28
          Uważam RZe nie mam powodów wyprowadzać Cię z błędu, który na tyle silnie utrwaliła Gazeta Wyborcza że książka Michnikowszczyzna (Ziemkiewicza) nie potrafiła otworzyć Ci oczu na rzeczywistość.
          Generalnie wszyscy podlegamy procesowi manipulacji. Na samym szczycie piramidy manipulacji są interesy i pieniądze, dopiero poniżej zaczynają występować osobniki człekokształtne na poziomie 100-1 występują odbiorcy, lemingi, cele, targety....
    • aniechto.only Re: Lans pana zero 06.06.16, 20:25
      "...kierując się zasadą "darmo otrzymaliście, darmo dawajcie".

      Zaiste szlachetny za darmo, nie za swoje.
    • behemot17-13 Re: Lans pana zero 06.06.16, 20:50
      "Rodzina siedmioletniego Filipa z gminy Stąporków będzie otrzymywała wsparcie od ministra przez rok. Po upływie tego czasu, wskazana zostanie kolejna rodzina, która będzie otrzymywała comiesięczny przelew w wysokości 500 zł. "
      Co to jest, koło fortuny? Rodzina siedmioletniego Filipa przez rok dofinansowana przez Zero będzie pozostawiona bez opieki przez tak zacnego sponsora, A gdyby tak, pan Zbyszek z potrzeby serca i altruizmem podparty, spróbował być konsekwentny i monitorował i wspomagał tę rodzinę. Bo przecież nie jest sztuką zrzutka na Filipa, jest sztuką pomagać i nie koniecznie finansowo, wystarczy zainteresowanie na co dzień, nie od święta.
      " Po upływie tego czasu, wskazana zostanie kolejna rodzina, która będzie otrzymywała comiesięczny przelew w wysokości 500 zł. "
    • az43 Re: Lans pana zero 07.06.16, 09:23
      Decyzję podjął wspólnie z żoną, poinformował o niej na konferencji
      Co za prostaczek w każdym wymiarze.
    • gorszysort Re: Lans pana zero 07.06.16, 09:31
      Zerro lubi świata reflektorów i podrapanie za uszkiem przez prezesa pana
      • scoutek Re: Lans pana zero 07.06.16, 09:47
        prezespan niechętnie będzie drapał za uszkiem, używa ZetZet wyłącznie dlatego, że nie ma nikogo innego a jak mu się spodoba to go zaraz wywali na zbity bufonowaty pysk
        no
    • mietowe_loczki Re: Lans pana zero 07.06.16, 10:05
      Jak to się stało, że ten najlepszy rząd w historii Polski przez swoją nieudolność sprawił, że przepisy dotyczące 500+ nie przewidują z urzędu pomocy takim niepełnosprawnym Filipom? Czy jeszcze wolno w ogóle zadawać takie pytania?
      • az43 Re: Lans pana zero 07.06.16, 12:15
        Jeszcze wolno.Nie wiadomo jak długo jeszcze ale nie należy się spodziewać odpowiedzi mimo,że jest taka prosta:poziom kwalifikacji zawodowych,brak wykształcenia oraz prostota umysłowa prawodawców nie pozwala na ogarniecie problemu.
    • bzdziagwa.a Re: Lans pana zero 07.06.16, 11:00
      no to mamy jak w banku konferencję co roku, jak Zbyś będzie nowemu dziecku przekazywał 500plus

      tylko, że to dzisiejsze dziecko za rok będzie 500 minus

      taki lizaczek przechodni, przez rok do polizania, a potem w świetle kamer następne dziecko dostanie, szkoda tylko , że nie pokażą miny dziecka, ktoremu zostanie to odebrane

      ZENADA
      • ave.duce Lans pana mniej niż zero 07.06.16, 11:28
        w okręgu wyborczym:

        pl.wikipedia.org/wiki/Okr%C4%99g_wyborczy_nr_33_do_Sejmu_Rzeczypospolitej_Polskiej
        Do wyborów jeszcze uzbiera głosy kilku rodzin, którym przekaże w świetle reflektorów i fleszy pięć stów. A mógł przekazywać co miesiąc innej rodzinie, gapa!
        • scoutek ale zaraz zaraz 07.06.16, 13:11
          pamiętacie, na początku jak zaczęto opowiadać o tym całym programie 500+ to agitowano, by bogaci nie korzystali z niego
          sama pamiętam młodszego Morawieckiego, który opowiadał, że nie weźmie i będzie apelował do wszystkich członków rządu by nie brali tych pieniędzy
          no, normalka, jak przyszło co do czego to biorą i korzystają z całości
          a niektórzy - jak wspomniany ZetZet - w najbardziej lanserski sposób
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Lans pana zero 07.06.16, 11:29
      Wszystko byle zwiększyć słupki poparcia w sondażach. Niczym rząd Tuska.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka