Gość: hektor
IP: *.home.aster.pl
02.06.11, 16:16
Brawa dla inicjatywy. Pełne poparcie. Zbudowali połowę a na drugą najchętniej w MI kazali by nam czekać na święty nigdy. Trzeba trzymać Grabarczyka za słowo, skoro są oszczędności na innych przetargach, to pieniądze muszą trafić na krakowską S7, która jest bardziej potrzebna niż wiele inwestycji, które już wcześniej dostały zapewnione finansowanie, co potwierdzają prognozy potoków ruchu.
Tak dla S7!