Gość: steff IP: 192.166.203.* 18.06.12, 13:47 Może ktoś wie, co to za barka została przycumowana na bulwarach przy Manggdze. Manggha prawie nie widoczna za tego " cuda". Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ... Re: Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak sma IP: *.xdsl.centertel.pl 18.06.12, 14:41 Myślę że z niej będą odpalane ognie sztuczne na Wiankach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wodnikSzuwarek Re: Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak sma IP: *.tktelekom.pl 18.06.12, 14:46 "artystyczna śmietanka" tupetu i dobrego samopoczucia tym cymbałom nie brakuje :-) może uda się któregoś capnąć za nogi i na dno WodnikSzuwarek Odpowiedz Link Zgłoś
stasieczek5 Re: Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak sma 18.06.12, 15:24 Spoko... Miało być "MAŚLANKA TOWARZYSKA" , tzw. odciągana, 0 procent tłuszczu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steff Re: Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak sma IP: 192.166.203.* 18.06.12, 15:09 Ponoć Wianków w tym roku nie ma, zamiast nich ma być jakiś koncert w " strefie kibica". Barka wygląda na jakiś 2-u piętrowy hotel, dla urody zwieńczony czymś z rur. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... IP: *.xdsl.centertel.pl 18.06.12, 14:44 Ktoś mi powie jakie to 6 rzek? Bo wymienione jest tylko 5... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mi-Ki Re: Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak sma IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.12, 16:45 A do tego napisano, że to wszystkie krakowskie rzeki... mam głupie pytanie: co ma pływanie w Wiśle do sztuki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witt Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... IP: *.ip.netia.com.pl 18.06.12, 15:36 ma ktoś odstąpić stadko głodnych piranii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.12, 15:44 X.Y. - artystka hehe Odpowiedz Link Zgłoś
jurii78 Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... 18.06.12, 16:27 zenada do potęgi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
big_gadu Da sie pływac !!! 18.06.12, 16:35 Moja mamusia i tatuś jeszcze przed II wojną pływali w wiśle, a teraz kobiety nie straszcie wyglądem widzów, nie jesteście słoneczny patrol ! Odpowiedz Link Zgłoś
asasello_krakow Re: Da sie pływac !!! 18.06.12, 17:22 big_gadu napisała: > Moja mamusia i tatuś jeszcze przed II wojną pływali w wiśle, > > a teraz kobiety nie straszcie wyglądem widzów, > > nie jesteście słoneczny patrol ! gratuluje gustu...Ala Bundiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Da sie pływac !!! IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.12, 17:39 Dawaj swoje zdjęcie zobaczymy jaki z ciebie przystojniak Odpowiedz Link Zgłoś
big_gadu Re: Tato raz zgubił majtki w Wiśle !!! 19.06.12, 13:17 Nurkował pod berlinka i zahaczył o nia, tak zgubił majtki ! Ale na Prusa do domu było blisko to polecial nago ! To wtedy była Wisła ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pa Re: Da sie pływac !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.12, 21:10 Oj nie; raczej stadko frustratek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kraqs Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.12, 17:48 O, moja ulubiona "artystka" przestała artystycznie pokazywać majtki; teraz będzie ciut więcej, a w przyszłym roku może coś z repertuaru FEMENu? ... Tylko biuścik trochę płaskawy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabinazNowejHuty Re: Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak sma IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.12, 18:48 dno z domieszka mułu bardzo adekwatnie to tematu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... IP: *.ghnet.pl 18.06.12, 19:35 hahahaha :) co za idioci matko boska, glupota ludzka nie zna granic! sam z przyjemnoscia przyjde ogladnac jak piszczac beda biec do dyzurnej alergolog z olbrzymimi plamami na skorze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peet1906 Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.12, 19:51 Niejeden dresiarz tworzy podobna "sztuke" przy kazdej lepszej libacji narkotyczno-alkocholowej. Z ta roznica iz jemu za to nikt nie placi. Zenujace! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elo ziom Re: Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak sma IP: *.aster.pl 18.06.12, 23:22 Gość portalu: peet1906 napisał(a): > Niejeden dresiarz tworzy podobna "sztuke" przy kazdej lepszej libacji narkotycz > no-alkocholowej. "Alkocholowej". Nie pisz więcej, stary. Oczy mi pękły. Odpowiedz Link Zgłoś
peet1906 Re: Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak sma 19.06.12, 00:53 tak samo przejmuja mnie twoje oczy jak i moja dysgrafia. konotacji ortografia nie zmienisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: totototo powódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.12, 20:46 w jakim świecie oni żyją? każdy powinien wiedzieć, że ta plaża jest usuwana w celach przeciwpowodziowych ale skoro artystki twierdzą, że Wisła sama wie jak płynąć, to może powinniśmy przywrócić jej stare nurty i puścić ją po ulicach miasta. Starowiślna pełna wody, mułu i zwierząt wodnych na pewno wyglądałaby przeuroczo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znowu hrabina Re: powódź IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.12, 20:52 ta smietanka to jest glupawe towarzystwo wzajemnej adoracji- w tym miescie to normalne. pseudointelektualny belkot...wspierany przez gazete biurotlumaczen.art.pl/2011/11/cecylia-malik-justyna-koeke-i-monika-drozynska-powerback/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idiota Re: powódź IP: *.ghnet.pl 19.06.12, 00:43 heh. Fajny ten tekst:) Ta Cecylia zabawna jest i chociaż nie rozumiem nic, a nic, to nadal uważam, że jest zabawna. To całe krytykowanie urody i biustu jest niesamowite - bo pojawia się niemal w każdym artykule, a w przypadki tych dziewczyn zupełnie nie ma znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radosny Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... IP: *.inet.krakow.pl 18.06.12, 22:54 Cudny , miły, mądry i entuzjastyczny projekt, tak jak i boginki w nim występujące! Myślę, że to pożyteczna inicjatywa, wprowadzająca harmonię w naszym związku z przyrodą. Dziękuję, cieszę się! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pb Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... IP: *.aster.pl 18.06.12, 23:17 Kurczę, strasznie się wszyscy zacietrzewiliście. :) Najbardziej podoba mi się zestawienie komentarzy marii i peeta1906: ona uważa, że to głupki, bo do Wisły wchodzą tylko szaleńcy, a on, że to żenada, bo wchodzenie do Wisły to nic specjalnego... ha ha. Najlepsze jest to, że ta cała "sztuka" (specjalnie dla Was, krzykacze, w cudzysłowie) jeszcze nie miała miejsca - projekcje, prelekcje i cała reszta dopiero się odbędą. Ciekawe czy filmy też tak krytykujecie po tytule. Na pewno spodobałby Wam się "Wirujący seks" - już widzę te oburzone komentarze! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio z kosmosu Brak edukacji się kłania IP: *.aster.pl 18.06.12, 23:32 No cóż, większość towarzystwa, ktore tu pisze, swoją przygodę ze sztuką zakończyła na wycinankach, wylepiankach, kolorowankach, ewentualnie namalowaniu paru obrazków farbkami za 2,59 zeta w przedszkolu i szkole podstawowej. O sztuce najnowszej czytali co najwyżej w "Fakcie". Przynajmniej taki jest poziom wypowiedzi. Co do akcji, to jest to akcja jedna z wielu. Nikt nie mówi, że jest to wielkie artystyczne halo na skalę galaktyczną. Oceniać i wartościować ją a priori, jak to zrobili prawie wszyscy komentujący, jest bez sensu. Zobaczyć i oceniać - to jest coś, na co komentujących tutaj po prostu mentalnie nie stać. Chciałbym się jednak mylić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idiota Re: Brak edukacji się kłania IP: *.ghnet.pl 19.06.12, 00:46 ... bo jakby nazwać to akcją, zabawą, czymś po prostu - nikt by się nie burzył. Słowo "sztuka" posiada duże obciążenie i zakorzenienie w rozumieniu jej poprzez ciężką pracę artysty, a nie takie 'głupoty'. Odpowiedz Link Zgłoś
peet1906 Re: Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak sma 19.06.12, 01:01 Uwazam iz artysta winien miec w rece fach i rzemioslo. Filmy Antonioniego bedze ci trudno odtworzyc. Tak samo skopiowac kaplice sykstynska. Wejsc do plywajacego nadmuchiwanego kola moze doslownie kazdy, nawet ty. Tutaj rzemioslo nie odgrywa jakiejkolwiek roli. To co robia te panie to nie jest w zadnym wypadku sztuka tylko zwykle pajacowanie za pieniadze podatnikow. Odpowiedz Link Zgłoś
greges58 Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... 21.06.12, 16:26 Czy " szefowa " tej Maślanki Towarzyskiej nie łaziła - przypadkiem - po wszystkich krakowskich drzewach ??? Znajome nazwisko... Horrrorrr !!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kulfon Czy w Wiśle w Krakowie da się pływać? Jak smaku... IP: *.89.98.101.static.cdpnetia.pl 22.06.12, 09:02 Ja rozumiem że jest potrzeba zaistnienia ale czy warto ryzykować własne zdrowie? Przecież to szambo. Nawet nie chodzi o zanieczyszczenia chemiczne ale przede wszystkim biologiczne. Leczenie potem może trwać latami jak się coś przyplącze. Dla dramatyzmu poprosiłbym Sanepid o analizę wody. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wer Żal mi tych ludzi... IP: *.153.189.109.customer.cdi.no 23.06.12, 17:01 Widać, że niektórzy mają kupę kasu i zbyt dużo wolnego czasu. Głupie pomysły nie biorą się z powietrza. Bezproduktywne trutnie... Odpowiedz Link Zgłoś