IP: *.acn.waw.pl 26.04.02, 20:43
:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Mikołaj Re: 25!!! IP: *.acn.waw.pl 26.04.02, 20:44
      Super!!!!!!!!!!Ja hou!!25.000!
      • mikolaj7 Re: 25!!! 26.04.02, 20:46
        wstydz sie. zaspamowales cale forum. ja wrzucilem jeden
        post pusty i to dosc wczesnie. to bylo wielce nie fair.
        wracaj do wawy.
        • Gość: Mikołaj Re: 25!!! IP: *.acn.waw.pl 26.04.02, 20:47
          mikolaj7 napisał(a):

          > wstydz sie. zaspamowales cale forum. ja wrzucilem jeden
          > post pusty i to dosc wczesnie. to bylo wielce nie fair.
          > wracaj do wawy.
          Oj nie gniewaj się..chyba to nie ja...bo jak pisałem to już było 25.000
          ps.Przejrzyj fora Krakowskie.:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka