Gość: Mikołaj IP: *.acn.waw.pl 26.04.02, 20:43 :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mikołaj Re: 25!!! IP: *.acn.waw.pl 26.04.02, 20:44 Super!!!!!!!!!!Ja hou!!25.000! Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: 25!!! 26.04.02, 20:46 wstydz sie. zaspamowales cale forum. ja wrzucilem jeden post pusty i to dosc wczesnie. to bylo wielce nie fair. wracaj do wawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikołaj Re: 25!!! IP: *.acn.waw.pl 26.04.02, 20:47 mikolaj7 napisał(a): > wstydz sie. zaspamowales cale forum. ja wrzucilem jeden > post pusty i to dosc wczesnie. to bylo wielce nie fair. > wracaj do wawy. Oj nie gniewaj się..chyba to nie ja...bo jak pisałem to już było 25.000 ps.Przejrzyj fora Krakowskie.:) Odpowiedz Link Zgłoś