Dodaj do ulubionych

Chór Aleksandrowa

IP: *.autocom.pl 20.02.05, 10:31
Czy ktoś zna miejsce występu i ceny biletów na Chór Aleksandrowa, który
wystąpi w Krakowie 02.04.2005.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: m Re: Chór Aleksandrowa IP: *.crowley.pl 20.02.05, 16:22
      Przy ul. Pomorskiej. Tam, gdzie najpierw urzędowało Gestapo a później UB wraz z
      szefami z NKWD. Śpiewali te same pieśni co dziś Chór Aleksandrowa, pieśni
      sławiące komunizm, Armię Czerwoną i radziecki imperializm. Sowieci wraz z
      UBowcami torturowali tam na przełomie 45 i 46 roku mojego dziadka. Miłej zabawy!
      • zielonki Re: Chór Aleksandrowa 20.02.05, 23:06
        czyli w kasynie?
    • Gość: marfefka Re: Chór Aleksandrowa IP: *.avamex.krakow.pl / *.avamex.krakow.pl 20.02.05, 18:10
      w hali wisly oczywiscie
      a bilety po 50, 70 i 100zl ;]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka