Gość: kaśka IP: *.autocom.pl 20.02.05, 10:31 Czy ktoś zna miejsce występu i ceny biletów na Chór Aleksandrowa, który wystąpi w Krakowie 02.04.2005. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: m Re: Chór Aleksandrowa IP: *.crowley.pl 20.02.05, 16:22 Przy ul. Pomorskiej. Tam, gdzie najpierw urzędowało Gestapo a później UB wraz z szefami z NKWD. Śpiewali te same pieśni co dziś Chór Aleksandrowa, pieśni sławiące komunizm, Armię Czerwoną i radziecki imperializm. Sowieci wraz z UBowcami torturowali tam na przełomie 45 i 46 roku mojego dziadka. Miłej zabawy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marfefka Re: Chór Aleksandrowa IP: *.avamex.krakow.pl / *.avamex.krakow.pl 20.02.05, 18:10 w hali wisly oczywiscie a bilety po 50, 70 i 100zl ;] Odpowiedz Link Zgłoś