Dodaj do ulubionych

Krowodrza Gorka

IP: *.chello.pl 02.03.05, 18:07
Zwracam sie do mieszkancow tego rejonu Krakowa.Prosze o podanie mi numeru
bloku,ktory zostal wybudowanywraz z innymi za glownym budynkiem Wojewodzkiej
Stacji Sanepidu przy ul.Pradnickiej? Jest pomalowany na kolor niebieski.I
prosze rowniez podac mi nazwe ulicy,przy,ktorej sie znajduje.Czy nalezy od do
ul, Fierdolfa Nilla czy do tej ulicy,ktora laczy Pradnicka i chyba
Kroiwoderskich Zuchow. Nie wiem jak ta ulica sie nazywa,Moze skomplikowana
jest moja prosba ale nie mieszkam w Krakowie a musze poslac korespondencje do
kogos kto tam mieszka,Jadac samochodem zawsze trafie,pamietam numer
mieszkania i wiem,ze jest to niebieski blok.Pomozcie mi,prosze i z gory
dziekuje
Obserwuj wątek
    • Gość: jola Re: Krowodrza Gorka IP: *.ghnet.pl 02.03.05, 19:49
      ten blok jest z pewnością na Kluczborskiej, ale będę tam jutro na spacerze to
      ci napiszę numer
      • Gość: H56 Re: Krowodrza Gorka IP: *.comnet.krakow.pl 02.03.05, 20:24
        cholera, tyle lat tu pracowałem i mieszkam, ale pierwszy raz słyszę aby za
        torami tramwajowymi, ul.F.Nilla, Prądnicka i cześć ul.Kluczborskiej należała do
        oś. Krowodrza Górka.
        • annb Re: Krowodrza Gorka 03.03.05, 08:17
          panie H56 wzięło się to stąd że tramwaje mają na czółku napisane Krowodrza
          Górka
          a że powstało tam parę nowych blokow to ludzie zaczeli nazywac jak im wygodniej
          wczesniej były tam ogródki działkowe.....
      • Gość: Alicja Re: Krowodrza Gorka IP: *.chello.pl 02.03.05, 22:39
        Jolu,bede Ci bardzo wdzieczna jak uda Ci sie podac mi ten numer bloku.A ulica
        nazywa sie Kluczborska? Dobrze ze juz to wiem.Fajnie,ze zareagowalas na moja
        prosbe,to dla mnie bardzo wazne
        Ala
    • ebelek Re: Krowodrza Gorka 03.03.05, 12:46
      to jest Kluczborska 33
      • Gość: Alicja Re: Krowodrza Gorka IP: *.chello.pl 03.03.05, 17:19
        Bardzo Wam dziekuje i Tobie Jolu i Tobie Ebelek,
        • Gość: jola Re: Krowodrza Gorka IP: *.ghnet.pl 03.03.05, 17:27
          ebelek mnie ubiegła i dobrze, pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka