Dodaj do ulubionych

Hajdarowicz?

IP: *.chello.pl 03.03.05, 09:52
To czyim ten "byznesmen" jest /był/ zięciem?
Bo w Krakowie robił b. ciekawe "byznesy".
KFAP, Zabłocie, WSK, Spomasz na Dąbiu i cholera wie jakie jeszcze...
Taa kupił... jakiż sprytny biznesmen.

Ja wiem, że kupił, wiem, że nawet zapłacił tylko czemy akurat On i tak?

eeee
Obserwuj wątek
    • sabbina Re: Hajdarowicz? 03.03.05, 10:01
      Faktycznie, Hajdarowicz kiedyś bardzo dobrze się rozwijał,
      Zakłąd pracy Chronionej "Gremi"
      etc.

      miał ambitne plany, chciał stworzyć "napotężniejszę grupę inwestycyjną w
      Europie", ale coś "siadł"

      czyżby skończyły mu się wpływy ?


      o jego biznesach można poczytać na jego stronie Krakowskiego Centrum
      Inwestycyjnego S.A., którego jest głównym akcjonariuszem i prezesem zarządu !


      www.kci.pl
      • sabbina Re: Hajdarowicz? 03.03.05, 10:03
        żeby zobaczyć Hajdarowicza, wystarczy kilinąć

        www.kci.pl
        a jak strona się otworzy

        to linki "misja"


        i tam fotka Hajdarowicza, jako "Prezesa Zarządu" !
        • Gość: gość Re: Hajdarowicz? IP: *.chello.pl 03.03.05, 10:23
          Właśnie!! MISJA tak!!
          Nieszablonowe metody...nowatorskie....
          Jeżeli przy pomocy "teścia tooo raczaj szablonowe i mało nowatorskie!!
          Ale czyim On jest /był/ zieciem?

          eeee
        • zielonki Re: Hajdarowicz? 03.03.05, 12:44
          Aleś rozreklamowała. Teraz się nie otwiera. Tłok!
          • Gość: nn Re: Hajdarowicz? IP: *.chello.pl 03.03.05, 14:46
            mowia,ze sp.Piekarza
            • Gość: nn Re: Hajdarowicz? IP: *.chello.pl 03.03.05, 14:52
              lub Lassoty
              • Gość: nn Re: Hajdarowicz? IP: *.chello.pl 03.03.05, 15:00
                lub www.kci.pl to sie dowiesz od niego samego
                • Gość: gość Re: Hajdarowicz? IP: *.chello.pl 03.03.05, 16:05
                  IP z chello moje czyli gościa i nn to czysty przypadek.
                  A czy ten zięć to plotka? Nikt nie wie na prawdę?

                  eeee
    • Gość: sławek Re: Hajdarowicz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.05, 16:26
      Nie wiem czyim zięciem,ale wiem czyim synem.Byłego dyrektora okręgu pks.
      • sabbina Hajdarowicz, ciekawy gość, 03.03.05, 16:38
        skonńzył nauki polityczne na UJ,
        na przełomie lat 80tych i 90 tych należał do KPN,
        jakoś załatwił wize był wtedy w USA, Szwajcarii etc.

        tam zauważył, ze najlepszy biznes to albo : bank, albo farmacja - apteki,

        potem został radnym w Krakowie 1990-1994 r.

        wtedy będąc radnym równolegle rozkręcił hurtownie farmaceutyczną GREMI FARM,
        która działała jako Zakład Pracy Chronionej,(i tak działa do tej pory)

        no i robił kasę,

        potem kupił tanio od jakiejś spółdzielni dużo lokali w N. Hucie,

        potem część z zyskiem odsprzedał COMARCHOWI,

        potem dalej kupował co się dało,

        także jakiś pensjonat w Zakopanem (niedawno, go sprzedał, nazywał się ORZEŁ),

        pare lat temu chciał przejąć krakowski PRZEKRÓJ, ale go wykiwali,

        sądził się w sądach, ale w międzyczasie PRZEKRÓJ został sprzedany, i jest w
        Warszawie,

        ale z tego co wiem, jego firmy dość boleśnie przechodziły stagnacje gospodarczą
        z lat 2001-2003, i trochę zahamował swoją ekspansję...,
        • sabbina Re: Hajdarowicz, ciekawy gość, 03.03.05, 16:43
          o to ten pensjonat był jego co sprzedał niedawno

          www.orzel.koscielisko.info/
          chciał za niego 900 tys. zł,

          rozmawiałam z nim i oferowałam, że odkupię za 750 tys. zł, płacąc jednorazowo
          przelewem


          on się nie zgodził,


          podobno ostatecznie kupił jakiś gościu płacąc 820 tys. zł w dwóch ratach

          1. 410 tys. zł
          2. druga rata ma być przelana po roku...,


          uważam, że składałam, lepszą ofertę...,
    • Gość: hehe mam trzy jaja Re: Hajdarowicz? IP: *.crowley.pl 03.03.05, 18:49
      Ten pan w 1990 roku jako studencik ?spik pod nosem,został radnym z KPN-U/i
      ulokował się w komisji handlu.Zajmował się prywatyzacją aptek....Cóż więcej
      mówić,po jednym roku z golasa wyrósł na "biznesmena z listy 100".Jego walki
      z załogami państwowych wtedy aptek,przypominał bitwę pod Termopilami /sam
      przeciw setkom/.......!!!!.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka