Gość: MAREK IP: 24.83.56.* 05.07.02, 06:58 -W zoltych plomieniach lisci.....Nie ma juz z Nami LUCJI PRUS.Bedzie zawsze w mojej pamieci.-Marek- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj