kriss.forum 15.07.02, 23:46 ... otrzymać autograf od skks'a i ode mnie niechaj się zjawi na ul. Józefa 25 o godzinie 15.00. We wtorek 16 lipca oczywiście :) Pozdrawiam, Kriss. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kriss.forum Re: Kto chce... 16.07.02, 00:00 A będziesz, Mikołajku??? A właśnie, niech się wpisują na listę ci, którzy będą! Pozdrawiam, Kriss. Odpowiedz Link Zgłoś
iaffelos Re: Kto chce... 16.07.02, 00:48 kriss.forum napisał: > A będziesz, Mikołajku??? > A właśnie, niech się wpisują na listę ci, którzy będą! ja pewnie bede razem z mtq. w koncu trzeba ta strone o kazimierzu robic... a gdzie to spotkanie? u wicka, jak zwykle ? Odpowiedz Link Zgłoś
kathy38 Re: Kto chce... 16.07.02, 07:52 A jak długo tam będziecie? O trzeciej ja jeszcze pracuję :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj7 Re: Kto chce... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 11:01 ale ja teraz mam niebieskie gipsy :-))) btw. porypane forum nie dziala..... Odpowiedz Link Zgłoś
kriss.forum Re: Kto chce... 16.07.02, 11:35 Gość portalu: mikolaj7 napisał(a): > ale ja teraz mam niebieskie gipsy :-))) > > btw. porypane forum nie dziala..... No jak nie jak tak? Jak nie działa jak działa? Wsjo haraszo! Pozdrawiam, Kriss. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq 13:00 IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 12:12 Kriss, Skks, błagam, 13:00 !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq 13:00 IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 12:13 Kriss, Skks, błagam, 13:00 !!! Odpowiedz Link Zgłoś
drgin Re: 13:00 16.07.02, 12:45 Natomiast kto chce uzyskać bezpłatną poradę w Niepublicznym Zakładzie Leczenia Niekonwencjonalnego mieszczącym się m.in w Przychodni "U Vicka" ul Józefa 25 - to zapraszam.Istnieje mozliwość uzyskania pamiątkowej recepty z recepturą. pozdrgin :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: 13:00 16.07.02, 21:11 recepta byla, a jakze ! zrealizowana na miejscu :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: Kto chce... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 14:05 To już za 54 minuty!!! Odpowiedz Link Zgłoś