Dodaj do ulubionych

Kto chce...

15.07.02, 23:46
... otrzymać autograf od skks'a i ode mnie niechaj się zjawi na ul. Józefa 25
o godzinie 15.00. We wtorek 16 lipca oczywiście :)

Pozdrawiam,
Kriss.
Obserwuj wątek
    • mikolaj7 Re: Kto chce... 15.07.02, 23:48
      ranyyy, ale pozno ;-)
      • kriss.forum Re: Kto chce... 16.07.02, 00:00
        A będziesz, Mikołajku???
        A właśnie, niech się wpisują na listę ci, którzy będą!

        Pozdrawiam,
        Kriss.
        • iaffelos Re: Kto chce... 16.07.02, 00:48
          kriss.forum napisał:

          > A będziesz, Mikołajku???
          > A właśnie, niech się wpisują na listę ci, którzy będą!

          ja pewnie bede razem z mtq. w koncu trzeba ta strone o
          kazimierzu robic...

          a gdzie to spotkanie? u wicka, jak zwykle ?
          • kathy38 Re: Kto chce... 16.07.02, 07:52
            A jak długo tam będziecie? O trzeciej ja jeszcze pracuję :-P
            • dora5 Re: Kto chce... 16.07.02, 07:59
              a na czym będą te autografy?
              • m.in Re: Kto chce... 16.07.02, 08:21
                m7 weźmie pewnie na gips :)
                • Gość: mikolaj7 Re: Kto chce... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 11:01
                  ale ja teraz mam niebieskie gipsy :-)))

                  btw. porypane forum nie dziala.....
                  • kriss.forum Re: Kto chce... 16.07.02, 11:35
                    Gość portalu: mikolaj7 napisał(a):

                    > ale ja teraz mam niebieskie gipsy :-)))
                    >
                    > btw. porypane forum nie dziala.....

                    No jak nie jak tak? Jak nie działa jak działa? Wsjo haraszo!

                    Pozdrawiam,
                    Kriss.
    • Gość: mtq 13:00 IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 12:12
      Kriss, Skks, błagam, 13:00 !!!
    • Gość: mtq 13:00 IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 12:13
      Kriss, Skks, błagam, 13:00 !!!
      • drgin Re: 13:00 16.07.02, 12:45
        Natomiast kto chce uzyskać bezpłatną poradę w Niepublicznym Zakładzie Leczenia
        Niekonwencjonalnego mieszczącym się m.in w Przychodni "U Vicka" ul Józefa 25 -
        to zapraszam.Istnieje mozliwość uzyskania pamiątkowej recepty z recepturą.
        pozdrgin :-))
        • mikolaj7 Re: 13:00 16.07.02, 21:11
          recepta byla, a jakze ! zrealizowana na miejscu :-)))
    • Gość: mtq Re: Kto chce... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 14:05
      To już za 54 minuty!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka