Dodaj do ulubionych

Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME 2012

    • Gość: ep i tak nie zdobedziemy praw do organizacji IP: *.devs.futuro.pl 09.09.05, 16:36
      o co wiec awantura?
    • Gość: andy nie ma sie co podniecac, w Polsce nie bedzie ME! IP: 5.6.2D* / *.telekom.de 09.09.05, 16:46
      W naszym kraju nie ma infrastruktury do zorganizowania ME.
      Nasze stadiony to kurniki. Porownajmy Alianz Arena ze stadionem w Chorzowie!
      Z tego powodu zadnych ME u nas nie bedzie.
      Nie ma sensu podniecac sie tym, czy Krakow bedzie figurowal w odrzuconej
      ofercie czy nie bedzie w niej figurowal.
    • Gość: POL Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME IP: *.um.krakow.pl 09.09.05, 16:49
      miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,2907552.html
      Polecam lekturę.
      PS.
      Aktualne parametry lotniska w Krakowie:
      Przepustowość pasów startowych (samolot/godzina)Lądowanie: 12, Start 12
      Przepływ pasażerów na godzinę Przyloty 580 Odloty 580
      Budynek terminalu pasażerskiego MPL Kraków - Balice posiada roczną
      przepustowości 1 mln. 300 tys. pasażerów, przy czym krakowskie lotnisko to
      pierwszy w Polsce w tym roku port regionalny, który obsłużył w ciągu ośmiu
      miesięcy milion pasażerów, co zapowiada znaczne przekroczenie prognozowanej na
      ten rok liczby obsłużonych pasażerów.
      ARTYKUŁ W GAZECIE WYBORCZEJ ZAWIERA ISTOTNY BŁĄD:
      LICZBY PODANE JAKO ROCZNA ILOŚĆ SAMOLOTÓW TO ROCZNA ILOŚĆ PASAŻERÓW!!!
      PROSZĘ POLICZYĆ CHOĆBY DANE DOTYCZĄCE WROCŁAWIA:
      wynika z nich, że na godzinę (przy założeniu ciągłej pracy lotniska 24 h przez
      365 dni w roku) lotnisko przyjmowałoby ponad 91 samolotów!!!
      Z całą pewnością dane dotyczące portów lotniczych w Krakowie i Poznaniu
      stawiają te miasta na 2/3 miejscu rankingu (po Warszawie).
    • Gość: www.bogacze.tk Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME IP: *.access.as9105.com 09.09.05, 16:53
      Tiscali


      www.tiscalibroadband.tk
    • Gość: Jonek Wrocław IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 09.09.05, 16:54
      Jestem z Wrocławia i trochę z duma czytam o awansie Wrocka do pierwszej czwórki,
      nawet jeśli jest to czwórka tymczasowa i pisana w pospiechu " na kolanie" na
      rządanie UEFA. Zastanawiam się gdzie we Wrocłaiu można by rozgrywać mecze
      mistrzostw Europy. Stadion przy Oporowskiej? Dobrze położony w centrum miasta,
      doskonały dojazd w każdą strone miasta. Ale nazwać to coś stadionem można tylko
      przy dużej dozie fantazji :) Stadion Ślęzy? Przepraszam, głupi przykład :)
      Pozostaje tylko poniemiecki Stadion Olimpijski, ostatnio grunownie remontowany z
      okazji przyjazdu Hitlera do Breslau. Połączenie z Europą mamy doskonałe. A4 za
      2-3 lata ma byc skończona. Rozpoczyna sie już budowa A8 na zachodnich
      przedmieściach miasta. Port lotniczy ma byc w przyszłym roku rozbudowany. Baza
      hotelowa jest duża. Atrakcje turystyczne niezaprzeczalnie są w dużym wyborze.
      Ktoś pisał wczesniej o dziurawych drogach. Chyba dawno tu nie był. Wrocław w
      ciągu ostatnich lat wydał najwięcej w Polsce na remonty dróg , mostó i
      wiaduktów. ALE JA NADAL NIE WIEM GDZIE TU GRAĆ W PIŁKĘ NOZNĄ!!!
      • Gość: Juras Re: Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.05, 20:18
        Ty A4 nazywasz autostrada ? Przeciez ostatni jej remont rowniez byl za Hitlera.
        U nas lokalne drogi amy lepsze
        • Gość: Jonek Re: Wrocław IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 09.09.05, 22:10
          Czyli jesteś z tych co to dawno tu nie byli.
    • Gość: grom EGIPT BYŁ LEPSZY OD POLSKI IP: *.UNUSED.EPIX.NET 09.09.05, 17:15
      Banda Chamów w poszukiwaniu ziemi obiecanej, z całą swoją populacją (wywodzącą
      się od Chama), uzbrojona w maczugi i włócznie zaległa Egipt. Jednak spotkała ich
      niespodzianka. Zamiast opanowania (jak to zrobili z Polską) tej ziemi obiecanej
      wskazanej przez ich praojca Belzebuba, stali się niwolnikami tej ziemi. Jednak
      niedoceniona przebiegłości bandyckiego zboczeńcy-Israela, którego, tak jak
      Lenina wypuszczono z więzienia. Ten błąd powoduje obarcza i zaraża chamstwem i
      barbarzyństwem wszystkie cywilizacje. Israel spłodził Mojrzesza, który jest
      ojcem zaśmiecenia świata. On wyprowadził tych bandytów z Egiptu, po czym dokonał
      rzezi mieszkańców Kanaan (też ziemi obiecanej), gzie obecnie leży Jerozolima i
      okolice. Pokolenia Chamów wywodzi się z Babilonii, ale tamnie było klimatu do
      znalezienia podatnych na pasożydowanie, a nie bardzo się garnęli do pracy, a tym
      bardziej samodzielnej. Stąd za sprawą Belzebuba, zaczęła się wędrówka poszukiwań
      chamickiej ziemi obiecanej. Warto wspomieć, że 1500 lat po Abrahamie, który
      obdarzony był zmysłem geszeftu i zaoferował Bogu skórkę pochodzącą z obrzezania.
      Mniejsza o te szczegóły, ala Chamy zdążyli (jak i obecnie) swym chamstwem
      zbeszcześcić wszystkie otaczjące semickie narody. Doprowadziło to totalnego
      oporu przeciwko chamskiemu narodowi, zwanemu też chamickim. Wszędzie otaczające
      wśród narodów Seitów panował silny ANTYCHAMIZM, zwany też antychamityzmem. No i
      właśnie Chamy, przy zasłudze Belzebuba (który nigdy nie opuszcza swego narodu),
      zmienili swoją nazwę- z Chamów na ŻYDÓW. Od tego czasu, już się przedstawiają
      nie jako Chamy, tylko jako Żydzi. Oczywiście element zmian, a nie cywilizacyjnej
      edukacji stał się ich następną cechą narodową. Od tego czasu Chamy-Żydzi bez
      ustanku zmieniają: pochodzenia, nazwiska, partie, miejsca(nie tylko zamiszkania,
      ale i popełnianych zbrodni),ślady bytności, nazw partii i pozostałych śladów
      zbrodni (Katyń, Jaworzno i setki miejsc ludobójstwa). Poza Egiptem również Peru
      wykazało więcej skuteczności w niszczeniu Chamo-żydowskiego nasienia, skupinego
      w Szlaku Świtlistym pod wodzą koszernego Guzmana. Tam znaleziono dla łajdaka
      miejsce w klatce, na jakie zasługuje teś stolcman z listkiem. Chamo-żydzi za
      swoimi czerwonymi braćmi zdominowali Polskę i bezgranicznie ją beszczeszczą.
      Szcytem Chamów jest stworzenie chamskiego ministra sportu, który jest poddany
      chamowi listkowi, który też jest szefem chamickiej mafii. Ten pajac-Minister nic
      bez chama L. nie może zrobić. To jest szczytowanie Chamów w chamskim burdelu.
    • Gość: xx Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME IP: *.crowley.pl 09.09.05, 17:32
      jestem z Wroclawia... a mimo to uwazam ze euro bardziej nalezy sie Krakowowi -
      czytaj Wisla,inwestycje w druzyne i infrastrukture (ach moze kiedys i Wroclaw
      bedzie sie liczyl w prawdziwej pilce)
    • claudio23 SONDA! 09.09.05, 18:48
      Co to za odpowiedź dziwna w tej sondzie, że stadion Wisły się nie nadaje?
      Chciałem zrócić uwagę, że obecnie w Polsce żaden stadion się nie nadaje, co
      więcej - w Polsce nie ma żadnego stadionu, są tylko ogrodzone boiska. I jeszcze
      jedna kwestia - niby w Chorzowie miałyby na Śląskim być mecze? Ten obiekt to
      nadaje się na przemówienia Gierka tudzież innego tuza polityki lat komunizmu i
      socjalizmu.
      • claudio23 Re: SONDA! 09.09.05, 19:04
        Poza tym uważam, że chociaż limit jest 30 000 widzów, to należy zrobić większe
        stadiony, conajmniej 50 000, żeby kibice którzy przyjadą z zagranicy nie musieli
        oglądać meczów w barach albo na telebimach, jak już się na coś napalać to tak
        żeby to porządnie wyszło, nie chciałbym żeby fani piłki z innych krajów wracali
        ze złymi wspomnieniami z Polski.
    • Gość: stanczy KRAKOW JAK ZWYKLE DAJE DUPY!!!! IP: *.crowley.pl 09.09.05, 19:45
      Ja nie wiem dlaczego Krakow jest tak zadufany w sobie!!

      Byl wymog: projekt na 30tys!!!
      Krakow wyslal projekt na 27tys a wladze maja jeszcze czelnosc mowic ze brakuje
      przeciez tylko 3tys.

      Podobnie bylo z budowa Nowego Miasta, podobie z wieloma festiwalami, pieniedzmi
      z UE na sciezki rowerowe i wiele innych spraw.

      Zadufane w sobie pseudo-intlektualne miasteczko!!!!!!!!!
    • Gość: roman - powieść Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME IP: *.inter / *.inter-c.pl 09.09.05, 19:45
      Kolego, wyluzuj.
      Po 1. PZPN, to nie tylko warszawiacy, ale także działacze z całej Polski (w tym
      i z Twojego okręgu), którzy tam obradują.
      Po 2. po co tworzysz spiskowe teorie dziejów o próbie zniszczenia i
      zdyskredytowania Krakowa przez Wawę? Jakie zagrania poniżej pasa? Przestań
      bredzić!! Mi tez się nie podoba, że wśród wybranych miast nie ma Krakowa, bo
      jakby nie patrzeć, jest co w nim pkazać.
      A tradycje piłkarskie nie powinny się liczyć w ogóle, bo w końcu większośc
      widzów mna tych stadionach mają stanowić goście z zagranicy, a nie miejscowe
      holigany :-)

      A co do stadionu, to Kraków ma TYLKO projekt, a Warszawa TYLKO plany, co
      oznacza, ża żadne z tych miast nie jest gotowe, bo nie ma stadionu (nie licząc
      wirtualnych).

      Moim zdaniem powinno się wybrac te miasta, które za jakis czas będa
      przygotowane faktycznie do walki o ME, a nie na etapie planów.
    • Gość: kjhbask Prośba do PO i Tuska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.05, 19:56
      Od razu Rozwalić PZPN (zdelegalizować) cokolwiek byle tylko Piłka Nożna w
      Polsce w sytucji nie prawidłowości działań związku była pod kontrolą
      Ministerstwa.

    • Gość: toruń WISŁĄ TO WIEŚNIAKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 20:33
      Jak oni chcą organizować MISTRZOSTWA EUROPY na stadionie o pojemności 30 000 (słownie: TRZYDZIEŚCI TYSIĘCY) miejsc. W Anglii takie areny mają trzecioligowe kluby!
      • Gość: x Z GLUPIM NIE MA CO GADAC ALE CI ODPOWIEM IP: *.crowley.pl 09.09.05, 20:42
        ...niektore stadiony na ktorych rozgrywano mistzostwa swiata w Korei i Japoni
        nie mialy nawet 30tys.
    • zwiatrem1 Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME 09.09.05, 21:09
      Jeszcze niewiadomo czy nam przyznaja ME a juz sie gryziemy jak wsciekle psy...
      Ludzie czy my zawsze musimy sie klócic o wszystko, nawet o ta glupia
      futbolówke??????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka