Gość: ep i tak nie zdobedziemy praw do organizacji IP: *.devs.futuro.pl 09.09.05, 16:36 o co wiec awantura? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy nie ma sie co podniecac, w Polsce nie bedzie ME! IP: 5.6.2D* / *.telekom.de 09.09.05, 16:46 W naszym kraju nie ma infrastruktury do zorganizowania ME. Nasze stadiony to kurniki. Porownajmy Alianz Arena ze stadionem w Chorzowie! Z tego powodu zadnych ME u nas nie bedzie. Nie ma sensu podniecac sie tym, czy Krakow bedzie figurowal w odrzuconej ofercie czy nie bedzie w niej figurowal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POL Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME IP: *.um.krakow.pl 09.09.05, 16:49 miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,2907552.html Polecam lekturę. PS. Aktualne parametry lotniska w Krakowie: Przepustowość pasów startowych (samolot/godzina)Lądowanie: 12, Start 12 Przepływ pasażerów na godzinę Przyloty 580 Odloty 580 Budynek terminalu pasażerskiego MPL Kraków - Balice posiada roczną przepustowości 1 mln. 300 tys. pasażerów, przy czym krakowskie lotnisko to pierwszy w Polsce w tym roku port regionalny, który obsłużył w ciągu ośmiu miesięcy milion pasażerów, co zapowiada znaczne przekroczenie prognozowanej na ten rok liczby obsłużonych pasażerów. ARTYKUŁ W GAZECIE WYBORCZEJ ZAWIERA ISTOTNY BŁĄD: LICZBY PODANE JAKO ROCZNA ILOŚĆ SAMOLOTÓW TO ROCZNA ILOŚĆ PASAŻERÓW!!! PROSZĘ POLICZYĆ CHOĆBY DANE DOTYCZĄCE WROCŁAWIA: wynika z nich, że na godzinę (przy założeniu ciągłej pracy lotniska 24 h przez 365 dni w roku) lotnisko przyjmowałoby ponad 91 samolotów!!! Z całą pewnością dane dotyczące portów lotniczych w Krakowie i Poznaniu stawiają te miasta na 2/3 miejscu rankingu (po Warszawie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.bogacze.tk Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME IP: *.access.as9105.com 09.09.05, 16:53 Tiscali www.tiscalibroadband.tk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Wrocław IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 09.09.05, 16:54 Jestem z Wrocławia i trochę z duma czytam o awansie Wrocka do pierwszej czwórki, nawet jeśli jest to czwórka tymczasowa i pisana w pospiechu " na kolanie" na rządanie UEFA. Zastanawiam się gdzie we Wrocłaiu można by rozgrywać mecze mistrzostw Europy. Stadion przy Oporowskiej? Dobrze położony w centrum miasta, doskonały dojazd w każdą strone miasta. Ale nazwać to coś stadionem można tylko przy dużej dozie fantazji :) Stadion Ślęzy? Przepraszam, głupi przykład :) Pozostaje tylko poniemiecki Stadion Olimpijski, ostatnio grunownie remontowany z okazji przyjazdu Hitlera do Breslau. Połączenie z Europą mamy doskonałe. A4 za 2-3 lata ma byc skończona. Rozpoczyna sie już budowa A8 na zachodnich przedmieściach miasta. Port lotniczy ma byc w przyszłym roku rozbudowany. Baza hotelowa jest duża. Atrakcje turystyczne niezaprzeczalnie są w dużym wyborze. Ktoś pisał wczesniej o dziurawych drogach. Chyba dawno tu nie był. Wrocław w ciągu ostatnich lat wydał najwięcej w Polsce na remonty dróg , mostó i wiaduktów. ALE JA NADAL NIE WIEM GDZIE TU GRAĆ W PIŁKĘ NOZNĄ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juras Re: Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.05, 20:18 Ty A4 nazywasz autostrada ? Przeciez ostatni jej remont rowniez byl za Hitlera. U nas lokalne drogi amy lepsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Re: Wrocław IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 09.09.05, 22:10 Czyli jesteś z tych co to dawno tu nie byli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grom EGIPT BYŁ LEPSZY OD POLSKI IP: *.UNUSED.EPIX.NET 09.09.05, 17:15 Banda Chamów w poszukiwaniu ziemi obiecanej, z całą swoją populacją (wywodzącą się od Chama), uzbrojona w maczugi i włócznie zaległa Egipt. Jednak spotkała ich niespodzianka. Zamiast opanowania (jak to zrobili z Polską) tej ziemi obiecanej wskazanej przez ich praojca Belzebuba, stali się niwolnikami tej ziemi. Jednak niedoceniona przebiegłości bandyckiego zboczeńcy-Israela, którego, tak jak Lenina wypuszczono z więzienia. Ten błąd powoduje obarcza i zaraża chamstwem i barbarzyństwem wszystkie cywilizacje. Israel spłodził Mojrzesza, który jest ojcem zaśmiecenia świata. On wyprowadził tych bandytów z Egiptu, po czym dokonał rzezi mieszkańców Kanaan (też ziemi obiecanej), gzie obecnie leży Jerozolima i okolice. Pokolenia Chamów wywodzi się z Babilonii, ale tamnie było klimatu do znalezienia podatnych na pasożydowanie, a nie bardzo się garnęli do pracy, a tym bardziej samodzielnej. Stąd za sprawą Belzebuba, zaczęła się wędrówka poszukiwań chamickiej ziemi obiecanej. Warto wspomieć, że 1500 lat po Abrahamie, który obdarzony był zmysłem geszeftu i zaoferował Bogu skórkę pochodzącą z obrzezania. Mniejsza o te szczegóły, ala Chamy zdążyli (jak i obecnie) swym chamstwem zbeszcześcić wszystkie otaczjące semickie narody. Doprowadziło to totalnego oporu przeciwko chamskiemu narodowi, zwanemu też chamickim. Wszędzie otaczające wśród narodów Seitów panował silny ANTYCHAMIZM, zwany też antychamityzmem. No i właśnie Chamy, przy zasłudze Belzebuba (który nigdy nie opuszcza swego narodu), zmienili swoją nazwę- z Chamów na ŻYDÓW. Od tego czasu, już się przedstawiają nie jako Chamy, tylko jako Żydzi. Oczywiście element zmian, a nie cywilizacyjnej edukacji stał się ich następną cechą narodową. Od tego czasu Chamy-Żydzi bez ustanku zmieniają: pochodzenia, nazwiska, partie, miejsca(nie tylko zamiszkania, ale i popełnianych zbrodni),ślady bytności, nazw partii i pozostałych śladów zbrodni (Katyń, Jaworzno i setki miejsc ludobójstwa). Poza Egiptem również Peru wykazało więcej skuteczności w niszczeniu Chamo-żydowskiego nasienia, skupinego w Szlaku Świtlistym pod wodzą koszernego Guzmana. Tam znaleziono dla łajdaka miejsce w klatce, na jakie zasługuje teś stolcman z listkiem. Chamo-żydzi za swoimi czerwonymi braćmi zdominowali Polskę i bezgranicznie ją beszczeszczą. Szcytem Chamów jest stworzenie chamskiego ministra sportu, który jest poddany chamowi listkowi, który też jest szefem chamickiej mafii. Ten pajac-Minister nic bez chama L. nie może zrobić. To jest szczytowanie Chamów w chamskim burdelu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME IP: *.crowley.pl 09.09.05, 17:32 jestem z Wroclawia... a mimo to uwazam ze euro bardziej nalezy sie Krakowowi - czytaj Wisla,inwestycje w druzyne i infrastrukture (ach moze kiedys i Wroclaw bedzie sie liczyl w prawdziwej pilce) Odpowiedz Link Zgłoś
claudio23 SONDA! 09.09.05, 18:48 Co to za odpowiedź dziwna w tej sondzie, że stadion Wisły się nie nadaje? Chciałem zrócić uwagę, że obecnie w Polsce żaden stadion się nie nadaje, co więcej - w Polsce nie ma żadnego stadionu, są tylko ogrodzone boiska. I jeszcze jedna kwestia - niby w Chorzowie miałyby na Śląskim być mecze? Ten obiekt to nadaje się na przemówienia Gierka tudzież innego tuza polityki lat komunizmu i socjalizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
claudio23 Re: SONDA! 09.09.05, 19:04 Poza tym uważam, że chociaż limit jest 30 000 widzów, to należy zrobić większe stadiony, conajmniej 50 000, żeby kibice którzy przyjadą z zagranicy nie musieli oglądać meczów w barach albo na telebimach, jak już się na coś napalać to tak żeby to porządnie wyszło, nie chciałbym żeby fani piłki z innych krajów wracali ze złymi wspomnieniami z Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stanczy KRAKOW JAK ZWYKLE DAJE DUPY!!!! IP: *.crowley.pl 09.09.05, 19:45 Ja nie wiem dlaczego Krakow jest tak zadufany w sobie!! Byl wymog: projekt na 30tys!!! Krakow wyslal projekt na 27tys a wladze maja jeszcze czelnosc mowic ze brakuje przeciez tylko 3tys. Podobnie bylo z budowa Nowego Miasta, podobie z wieloma festiwalami, pieniedzmi z UE na sciezki rowerowe i wiele innych spraw. Zadufane w sobie pseudo-intlektualne miasteczko!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman - powieść Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME IP: *.inter / *.inter-c.pl 09.09.05, 19:45 Kolego, wyluzuj. Po 1. PZPN, to nie tylko warszawiacy, ale także działacze z całej Polski (w tym i z Twojego okręgu), którzy tam obradują. Po 2. po co tworzysz spiskowe teorie dziejów o próbie zniszczenia i zdyskredytowania Krakowa przez Wawę? Jakie zagrania poniżej pasa? Przestań bredzić!! Mi tez się nie podoba, że wśród wybranych miast nie ma Krakowa, bo jakby nie patrzeć, jest co w nim pkazać. A tradycje piłkarskie nie powinny się liczyć w ogóle, bo w końcu większośc widzów mna tych stadionach mają stanowić goście z zagranicy, a nie miejscowe holigany :-) A co do stadionu, to Kraków ma TYLKO projekt, a Warszawa TYLKO plany, co oznacza, ża żadne z tych miast nie jest gotowe, bo nie ma stadionu (nie licząc wirtualnych). Moim zdaniem powinno się wybrac te miasta, które za jakis czas będa przygotowane faktycznie do walki o ME, a nie na etapie planów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kjhbask Prośba do PO i Tuska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.05, 19:56 Od razu Rozwalić PZPN (zdelegalizować) cokolwiek byle tylko Piłka Nożna w Polsce w sytucji nie prawidłowości działań związku była pod kontrolą Ministerstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toruń WISŁĄ TO WIEŚNIAKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 20:33 Jak oni chcą organizować MISTRZOSTWA EUROPY na stadionie o pojemności 30 000 (słownie: TRZYDZIEŚCI TYSIĘCY) miejsc. W Anglii takie areny mają trzecioligowe kluby! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Z GLUPIM NIE MA CO GADAC ALE CI ODPOWIEM IP: *.crowley.pl 09.09.05, 20:42 ...niektore stadiony na ktorych rozgrywano mistzostwa swiata w Korei i Japoni nie mialy nawet 30tys. Odpowiedz Link Zgłoś
zwiatrem1 Re: Szok po decyzji PZPN w sprawie organizacji ME 09.09.05, 21:09 Jeszcze niewiadomo czy nam przyznaja ME a juz sie gryziemy jak wsciekle psy... Ludzie czy my zawsze musimy sie klócic o wszystko, nawet o ta glupia futbolówke?????????? Odpowiedz Link Zgłoś