Gość: szukacz
IP: *.orange.pl
26.09.05, 23:46
Cześć. Czy możecie mi polecić jakiś kurs, szkolenie z zakresu PR w Krakowie?
Sama nie mogę się niczego fajnego doszukać. Mam już dość wszelkich studiów
podyplomowych. Tym razem chciałabym uniknąć niepotrzebnego "akademizmu" i
skupić się na konkretach. Optymalna byłaby dla mnie forma nie dłuższa niż
trzy miesiące. Pozdrawiam