Dodaj do ulubionych

Henryk ...na łowach

14.10.05, 21:54
Heniek to źle nie ma. Łowy mają w sobie coś...a ułowione też miewają w sobie.
No ale i czas po łowach i położyć by się zdało...
trudny
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka