Dodaj do ulubionych

Afera mailowa na lotnisku

IP: *.bie.lama.net.pl 14.11.05, 00:18
Kolejne przepychanki między krakowskimi urzędami, a każdy dzień zwłoki w
budowie kolejki czy rozbudowie terminalu pociąga za sobą w perspektywie kilku
miesięcy czy lat konsekwencje finansowe - mniejszy, niż byłoby to możliwe przy
dobrej współpracy prezydenta i marszałka, ruch na lotnisku, mniej turystów,
czyli w rezultacie mniej pieniędzy dla krakowskiego handlu i usług oraz na
kampanię promocyjną miasta (pieniądze z opłat klimatycznych)...
Obserwuj wątek
    • Gość: maria Pan Jastrzebski to karierowicz IP: *.sebastiana.ceti.pl 14.11.05, 03:54
      Czy ktoś sprawdził "dokonania zawodowe" tego pana nim dopuścił go do
      zarządzania czymkolwiek. Przeciez on co 3 miesiące pracowal w nowej firmie.
      Nie wiem, kto go popycha, ale najwyższa pora podsumować jego pracę zanim
      narobi ... . Najlepiej w życiu wyszedł mu skok w programie "dla ciebie
      wszystko".
      • Gość: Arietta Pan Oklejak to karierowicz i nie tylko... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 07:02
        Odpowiadam Marii !
        Nie masz racji. Mnie nie dziwi, że powstał taki e - mail napisany przez Pana
        Jastrzębskiego z Portu Lotniczego. Jest jeszcze inna przemilczana afera z portem
        komunikacyjnym.
        Natomiast dziwi mnie postawa władz Krakowskiej lewej opcji politycznej, która
        desygnowała pana Oklejaka z taką przeszłością do władz Magistratu Krakowskiego.
        Natomiast o tym , że działa mafia o jak kto woli ośmiornica prawnicza w
        Krakowie wiedzą wszyscy. A dość często nawet GW cenzuruje negatywne opisy na
        forum działań Pana Oklejaka jego żony sędziny z Sądu Okręgowego Przew. Wydz.
        XII i słynnej sędziny też szefowej TOnZ Krakowie ( córce jej w zamian za różne
        tej sędziny machlojki załatwiano prace w Urzędzie Miasta ) i innych powiązanych
        z Krakowskimi Sądami – dla tego zawsze Miasto w Krakowskich Sądach wygra sprawy
        Natomiast jest dziwne , że do dnia dzisiejszego Agencja Bezp. jeszcze sporawymi
        tej ośmiornicy nie interesowała. No cóż jak gołębie gruchają ta ośmiornica ma
        swe macki też w Warszawie w Naczelnych władzach. Tym też prawniczych.
        • Gość: obserwator Re:Pan Oklejak to karierowicz i nie tylko... IP: 81.21.194.* 14.11.05, 09:45
          Potwierdzam machlojki (niestety trudno to udowodnic i dlatego pewnie Pan
          Jastrzebski sie wycofał) krakowskiej prawniczej ośmiornicy. Może nie tyle
          ładują sobie do kieszeni, ale są okropnie pazerni na sławę i władzę. Wystarczy
          przeczytać sobie na stronie www.krakowskieschronisko.republika.pl artykuły
          prasowe i protokół pokontrolny schroniska prowadzonego przez prawniczki
          z "paczki"
          Poczytaliście? I co? I nic! KRI nie dopatrzyło się uchybień, w schronisku dalej
          psy sie zagryzają, kompletny brak psiej i kociej ewidencji.
          Osob odpowiedzialna za powołanie kontroli została zdjeta ze stanowiska a
          prawniczki dalej rządzą po swojemu.
          Ponieważ znam tę sprawę i sposób działania "paczki" więc już nic mnie nie
          zdziwi.
          Chore ambicje, chory urząd, chore miasto pod takimi rządami.
          • Gość: sonia Re:Pan Oklejak to karierowicz i nie tylko... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 09:53
            chore, bo zatrudnia się na wice rencistów
    • Gość: Janek Re: Afera mailowa na lotnisku IP: 82.160.10.* 14.11.05, 05:48
      No i co z tym drugim torem i peronem przed bramą jednostki wojskowej czy to co
      jest tak proste musi być skomplikowane? Aktualna jest odprawa klientów MPL na
      dworcu na księżycu a może stacja MIR?
    • Gość: czytelnik Re: Afera mailowa na lotnisku IP: *.ies.krakow.pl 14.11.05, 08:21
      Znowu Majchrowski miesza - czy nie dość już narobił dziadostwa w Krakowie. Może
      znalazłby sobie jakieś inne zajęcie.
    • Gość: Janusz Rozumiem, że Pierzchała się nadaje IP: *.chello.pl 14.11.05, 10:42
      Jak rozumiem z artykułu to zdaniem Pana Prezydenta Pierzchała jest osobą
      kompetentną. Za sukcesy przy budowie Szybkiego Tramwaju i „sprawną przebudowę
      Ronda Mogilskiego” Pan Prezydent przerzucił go na inne stanowisko aby i tam z
      sukcesami realizował inwestycje. Brawo Panie Prezydencie. Efekty pracy tego
      fachowca już widzimy.
      • Gość: Artur Re: Rozumiem, że Pierzchała się nadaje IP: *.orange.pl 15.11.05, 01:05
        Zgadzam się z Panem! Jak długo jeszcze ludzie niekompetentni "za karę" będą
        przesuwani na tak ważne stanmowiska. Kiedy w tym mieście ważniejszy stanie się
        Jego rozwój od upychania swoimi ludźmi (mam na myśli Prezydenta Majchrowskiego)
        eksponowanych stanowisk. Jak Pan Pierzchała może pełnić tak ważną funkcję?!
        Może to człowiek do zadań specjalnych - gdzie go wyślemy tam coś zawali...
    • Gość: marek Re: Afera mailowa na lotnisku IP: 212.244.186.* 14.11.05, 11:17
      Wreszcie znalazł się człowiek, który odważył się powiedzieć głośno co
      wyprawiają władze miasta w Krakowie. Niestety jedna jaskółka wiosny nie czyni.
      Takich Jastrzębskich musiało by być więcej. Narazie Pan Prezydent zamiast
      fachowców lansuje ludzi takich jak Pierzchała, którzy nie jedną inwestycję w
      tym mieście posłali do diabła. Panie Prezydencie dlaczego po bolesnych
      doświadczeniach z Rondem Mogilskim desygnował Pan Pierzchałę na członka zarządu
      Portu Lotniczego Kraków-Balice. Naefekty nie trzeba było długo czekać. Jak
      długo jeszcze Pan i Pańscy koledzy niszczyć będziecie to miasto i skutecznie
      blokować jego rozwój w imię własnych interesów, rozgrywek, poryczek (można to
      różnie nazywać).
      • Gość: koko Re: Afera mailowa na lotnisku IP: *.ghnet.pl 14.11.05, 16:37
        po to go desygnował na lotniska ,żeby mieć swoją wtykę
    • Gość: luki Re: Afera mailowa na lotnisku IP: *.ds14.agh.edu.pl 14.11.05, 14:40
      Kolejny dowod na to ze w tym miescie nie da sie nic zbudowac, a wszystko to
      oczywiscie z winy politykow i urzednikow, ktorzy zapomnieli do czego zostali
      powolani. Wola rozgrywac swoje prywatne gierki niz pracowac dla dobra ludzi i
      miasta.
    • Gość: raf Re: Afera mailowa na lotnisku IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 14.11.05, 15:19
      Dokladnie... to jest skandal zeby w takim miescie nie bylo normalnego dojazdu z
      centrum na lotnisko. Dwa autobusiki niestety to jest zabawa a nie europejskie
      miasto.
    • Gość: lwowiak... Czas na ...WROCŁAW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 15:27
      Gdzie się dwóch bije tam WROCŁAW Krakusi WYGRA! Czy tego chcecie czy nie!
      Tak na marginesie to pełna schiza bić się ,ale o co? Tak czy owak Balice-Kraków
      przyciągają narazie rzesze turystów i UMKrakowa jaki i Urząd Marszałkowski bez
      roboty i własnego wkładu miałby "SUKCESY" ,a tak KRAKÓWEK górą KURCZE!
      jastrzębski jestem z Tobą!
    • Gość: Mefisto DLA CIEBIE WSZYSTKO! IP: *.77.classcom.pl 14.11.05, 16:00
      Paweł, tak trzymaj! Już niedługo znowu będziesz "pływał" z delfinkami...
    • Gość: hahahaha Jedno jest pewne IP: 212.244.140.* 14.11.05, 16:56
      Nie wiadomo co autor miał na mysli przez słowo "machlojki" ale głupi jak but i
      ciepła i dobrze płatną posadkę stracił. .....Taki kraj jacy terrorysci..
      • Gość: nowy Re: Jedno jest pewne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 14:37
        jesteś z Krakowa?? Jeśli tak,to musisz mieć coś z głową, skoro piszesz takie
        rzeczy o człowieku, który próbuje zdziałać coś pożytecznego dla miasta! Nie
        masz pojęcia co się tam dzieje, a podniecasz się, jak tylko usłyszysz coś w
        wiadomościach. A myślisz że jak inaczej mógł zwócić uwagę na problem? Skoro
        jesteś taki mądry to czemu Ciebie tam nie ma?
        • Gość: s nie przesadzaj IP: 212.244.140.* 15.11.05, 17:41
          Ten twój niby społecznik nawet e-maila nie potrafi wysałć a co dopiero coś
          rzeczowego zrobić. Dorabianie teraz ideologii, że chciał powiadomić i ujawnic i
          zwrócić uwagę to kupa śmiechu i chyba tylko ty w to wierzysz. Pewni eteraz sra
          w gacie o stołek.
          • Gość: kokoum Re: nie przesadzaj IP: 212.244.186.* 15.11.05, 18:20
            Drogi gościu jak czytam Ty też nie potrafisz niczego rzeczowego napisać a i
            język pozostawia wiele do życzenia.
            • Gość: nowy Re: nie przesadzaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 20:21
              Skoro Ty jesteś taki inteligętny, oczytany, to czemu Ciebie tam nie ma?
              Najlepiej jest krytykować kogoś i samemu nic nie robić.
          • Gość: b Re: nie przesadzaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 20:18
            to co teraz robi to nie jest twoja sprawa. Oceniesz człowieka nawet go nie
            znając. Nie będe się kłócił o tą sprawę, bo wiem o niej dużo więcej niż ty.
            Mimo to jestem ciekaw jak się zakończy.
            • Gość: nowy Mam prawo go oceniać bo to osoba publiczna IP: 212.244.140.* 16.11.05, 22:48
              urzędnik a nie wiem czy juz nawet nie polityk. I tak twierdze że nieudolny bo
              nawet e-maila nie potrafi wysłać.
              • Gość: nowy Re: Mam prawo go oceniać bo to osoba publiczna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 23:27
                A nie zastanawiałeś się czy on nie zrobił tego celowo?? Twoja wiedza ogranicza
                się tylko do tego, co usłyszysz od prasy. Twierdząc że jest nieudolny bo wysłał
                maila przez przypadek, udowadniasz że jesteś łatwowierny i nie masz własnego
                zdania.
          • Gość: Artur Re: nie przesadzaj IP: *.orange.pl 15.11.05, 22:41
            ...No właśnie! Tylko czemu On ma teraz bać się o swoją posadę. Dlaczego nikt
            nie mówi o winnych z drugiej strony?! W tym kraju, to ludzie uczciwi muszą sie
            obawiać o swoje posady. Najlepiej siedźmy wszyscy cicho i patrzmy jak Kraków,
            który rozwija się głównie tylko dzięki turystom nie robi nic, aby ich zachęcić
            do przylotów!
    • Gość: kronikarz Machloje to niewinne określenie i ... IP: *.ghnet.pl 14.11.05, 17:13
      Jastrzębski nie mógł zrobić inaczej. Majstrowaniem przy Spółce MPL Kraków-
      Balice towarzysz pełnomocnik prezia prof. dr hab.J.Majchrowskiego zajmuje się
      od pewnego czasu wspólnie i w porozumieniu z Agencją Mienia Wojskowego
      zasłużoną przechowalnią towarzyszy oficerów-byznesmenów.Krakowski oddział AMW
      robił min. słynne byznesy z Turkiem Vahabem Toyem na wojskowym lotnisku w
      Białej Podlaskiej zwane "białamorgana".W tym aspekcie gwiazdor, co nam załatwił
      szybki tramwaj tzn. J.PIERZCHAŁA, to tylko piesek tej lewackiej kliki do
      aportowania ( pies Hała).A przecież jest jeszcze ciekawa postać; to Prezes
      naszego małopolskiego MPL Kraków-Balice tow.Bronisław Klimaszewski z Warszawy,
      nałogowiec, były dyrektor PLL LOT w minionych czasach,desygnowany do Spółki
      przez (jeszcze kilka dni) Dyr. Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze"
      (PPL) Zbigniewa Lesieckiego, byłego wiceprezesa LOT-u.To ten co brał pieniądze
      od Swissaira przy prywatyzacji LOT-u.Prezes B. Klimaszewski uczestniczył w
      procesie A.Kwasniewski kontra "Życie" z Ałganowem w tle i doprowadził do
      upadłości kilka spółek przemysłu bawełnianego.Niezłe towarzystwo w tym
      Zarządzie naszego MPL im.Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o.!!! I dlatego
      miało być 250 ha terenu od MON-u na rozwój portu, a okazało się,że nie ma nawet
      trochę na przystanek kolejki, bo sprzedano Spółkę MPL Kraków-Balice za interesy
      AMW i PPL na lotnisku w Modlinie. A o tym co jeszcze zdążyli zrobić ze Spółką
      MPL Kraków-Balice po odwołaniu poprzedniego Zarzadu tow. B.Klimaszewski i
      J.Pierzchała napiszą pewnie wkrótce nasi felietoniści w G.W. Paweł trzymaj
      się.!!
      • Gość: patriota oklejak i majcherek-chrońcie jaja....... IP: *.boreknet.com 14.11.05, 20:25
        za takie pilnowanie naszych obywatelskich interesów, myślę iż ktoś może naszym
        władykom uciąć JAJA-a to większa kara jak KIĆ-Panowie, tacy byliście lubiani na
        UJ-ocie, nie róbcie ze siebie na każdym kroku SZMAT. majcherku jesteś znowu
        sędzią trybunału, zacznij dbać o DOBRE IMIĘ, szmal chłopie już masz!!!!
      • Gość: nowy Re: Machloje to niewinne określenie i ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 14:42
        W pełni cię popieram, ciesze się że śa ludzie rozumiejący pewne żeczy
        i ,,zagrania". Nie było innego sposobu żeby zwrócić uwagę na problem. Ten
        człowiek zrobił to zeby pomóc miastu, przez co moze teraz stracić swoje
        stanowisko... ale tak to jest walczyć Jeden na Wszystkich.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka