Dodaj do ulubionych

Nadal widuję

24.11.05, 17:12
w róznych miejscach taki wieloformatowy wydruk wyobrażający postać o
ksztaltach pozornie męskich, niezbyt proporcjonalną, z opróznionym w duzym
stopniu kalamarzem na pierwszym planie i napisem...Pre nt C wart j.
Postac ma niektóre cechy mocno przerysowane, nawet dorysowane chyba ręka
wprawną lub mniej. Tekst czesciowo odarty bywa uzupełniany o dopisane treści
stanowiące opinie o wyobrazeniu.
Nie wiem czy jest ktoś odpowiedzialny za uprzatnięcie bałaganu po
kampanijnego czy tez zwycięzca nie jest obowiązany do porządku...
Wydaje się, ze to drugie rozwiazanie jest własciwsze ponieważ fakt iż
kazdorazowo zwycięzcy zostawiają burdel jakich malo. tak przynajmniej mowi
obecny o porzednim...który tez wszak wygrał...
trudny
Obserwuj wątek
    • istna Re: Nadal widuję 24.11.05, 17:24
      A gdy przechodzę mimo, on za mną wodzi wzrokiem!!!!!!
      • qoobaq Re: Nadal widuję 24.11.05, 20:23
        Ignoruj go, w koncu mu sie znudzi 8-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka