IP: Odrzanska4:* 01.11.02, 20:23
My tu gadu gadu, a 8000 postow peklo ;-)
Obserwuj wątek
    • malopolanin Re: 8000 01.11.02, 20:24
      I pomyśleć, że po założeniu tego podforum rozmawiałem tu praktycznie tylko z
      Geografem i Hektorem :)

      Później Kuba, Yogi i przez wakacje strasznie dużo nowych osób :)))

      Tylko drukować w Gazecie z tego podforum przestali, szkoda :(
      • kuba203 Re: 8000 01.11.02, 21:31
        malopolanin napisał:


        > Później Kuba, Yogi i przez wakacje strasznie dużo nowych osób :)))

        Ale po wakacjach takiego dopalacza dostaliśmy, wcześniej to podforum cienko
        przędło, a Łódź była niedoścignionym wzorem :))) Nie dalej jak na początku
        grudnia ich dogonimy :)))
        • _hektor Re: 8000 02.11.02, 12:06
          przypomniało mi się, że kiedyś świętowaliśmy 400 postów:) nigdy bym nie
          przypuszczał że tak szybko zaczniemy Łódź doganiać.
          • Gość: merphy Re: 8000 IP: *.krakow.tdci.pl 02.11.02, 12:13
            Przyszedł merphy po wakachach i formu ruszyło :P .. nie no żartuje .. dogonimy
            Łódz spokojnie !! pozdrwiam Was wszsytkich !!!!!!!!!!
            • kuba203 Re: 8000 02.11.02, 16:41
              Minął jeden dzień, i już kolejna setka... :)))
              • Gość: Clint Re: 8000 IP: Odrzanska4:* 02.11.02, 18:02
                A Lodzi dzis stuknelo 10000 !!!
                • kuba203 Re: 8000 02.11.02, 18:32
                  Gość portalu: Clint napisał(a):

                  > A Lodzi dzis stuknelo 10000 !!!

                  Hehe, i tak najpóźniej w grudniu ich wyprzedzimy :)))
                  • _hektor Re: 8000 02.11.02, 18:37
                    tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś
                    niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik!
                  • _hektor Re: 8000 02.11.02, 18:38
                    tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś
                    niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik!
                  • _hektor Re: 8000 02.11.02, 18:43
                    tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś
                    niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik!
                    • pavlack Re: 8000 02.11.02, 18:54
                      _hektor napisał:

                      > tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś
                      > niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik!

                      A co Ty zrobiłeś? :-)
                      • kuba203 Re: 8000 02.11.02, 21:10
                        pavlack napisał:

                        > _hektor napisał:
                        >
                        > > tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś
                        > > niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik!
                        >
                        > A co Ty zrobiłeś? :-)
                        >

                        ROTFL :)))
    • Gość: rtrf Re: 8000 IP: 80.48.253.* 06.11.02, 21:34
      Gość portalu: Clint napisał(a):

      > My tu gadu gadu, a 8000 postow peklo ;-)



      Zgadzam się w zupeności.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka