Gość: Clint IP: Odrzanska4:* 01.11.02, 20:23 My tu gadu gadu, a 8000 postow peklo ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malopolanin Re: 8000 01.11.02, 20:24 I pomyśleć, że po założeniu tego podforum rozmawiałem tu praktycznie tylko z Geografem i Hektorem :) Później Kuba, Yogi i przez wakacje strasznie dużo nowych osób :))) Tylko drukować w Gazecie z tego podforum przestali, szkoda :( Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: 8000 01.11.02, 21:31 malopolanin napisał: > Później Kuba, Yogi i przez wakacje strasznie dużo nowych osób :))) Ale po wakacjach takiego dopalacza dostaliśmy, wcześniej to podforum cienko przędło, a Łódź była niedoścignionym wzorem :))) Nie dalej jak na początku grudnia ich dogonimy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
_hektor Re: 8000 02.11.02, 12:06 przypomniało mi się, że kiedyś świętowaliśmy 400 postów:) nigdy bym nie przypuszczał że tak szybko zaczniemy Łódź doganiać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: merphy Re: 8000 IP: *.krakow.tdci.pl 02.11.02, 12:13 Przyszedł merphy po wakachach i formu ruszyło :P .. nie no żartuje .. dogonimy Łódz spokojnie !! pozdrwiam Was wszsytkich !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Clint Re: 8000 IP: Odrzanska4:* 02.11.02, 18:02 A Lodzi dzis stuknelo 10000 !!! Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: 8000 02.11.02, 18:32 Gość portalu: Clint napisał(a): > A Lodzi dzis stuknelo 10000 !!! Hehe, i tak najpóźniej w grudniu ich wyprzedzimy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
_hektor Re: 8000 02.11.02, 18:37 tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik! Odpowiedz Link Zgłoś
_hektor Re: 8000 02.11.02, 18:38 tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik! Odpowiedz Link Zgłoś
_hektor Re: 8000 02.11.02, 18:43 tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik! Odpowiedz Link Zgłoś
pavlack Re: 8000 02.11.02, 18:54 _hektor napisał: > tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś > niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik! A co Ty zrobiłeś? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: 8000 02.11.02, 21:10 pavlack napisał: > _hektor napisał: > > > tylko nie wysyłajcie kilka razy tych samych postów i nie piszczie jakiś > > niepotrzebnych rzeczy wyłącznie po to, żeby nabić licznik! > > A co Ty zrobiłeś? :-) > ROTFL :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtrf Re: 8000 IP: 80.48.253.* 06.11.02, 21:34 Gość portalu: Clint napisał(a): > My tu gadu gadu, a 8000 postow peklo ;-) Zgadzam się w zupeności. Odpowiedz Link Zgłoś