Gość: Maniuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.06, 16:22 Mam pytanie czy słyszał ktoś z Forumowiczów o szkole językowej na Małym Rynku ,czy warto się tam uczyc języków obcych , jaki ta szkoła ma poziom ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj