Dodaj do ulubionych

Szkoły językowe

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.06, 16:22
Mam pytanie czy słyszał ktoś z Forumowiczów o szkole językowej na Małym
Rynku ,czy warto się tam uczyc języków obcych , jaki ta szkoła ma poziom ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka