Gość: Capote [...] IP: *.cable.mindspring.com 01.02.06, 16:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: do capote IP: *.sympatico.ca 01.02.06, 17:21 poczekaj! - a ja slyszalem,ze kazdy Irlandczyk to pijak? ty chyba musisz byc pijany! co sie stalo? wypiles za duzo? czy zjadles za malo? ty to jestes jednak - porzadny oszust! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viking Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.elisa-laajakaista.fi 01.02.06, 16:33 jakaś babcia za batonik mało nie poszła do więzienia... ciekawe czy dla policjanta sąd też będzie tak surowy ... Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła 01.02.06, 17:30 A w Niemczech (eks-NRD), pamietam - jakies 10 lat temu, to jakis minister landowy tez musial sie pozegnac i zostal wysmiany, bo "gwizdnal"......."Playboy"a(jeszcze zrozumiala chwila slabosci).... .....i......grzebien! HaHa! A zarabial, no, powiedzmy - 15.000 euro miesiecznie plus dodatki, a pod sklep chyba podjechal sluzbowa limuzyna z szoferem i gorylem :))) No tak, NRD = Ostblock, hihi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawda kole najwieksi zlodzieje = w policji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 17:32 jak widac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FreakyMisfit Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 01.02.06, 17:35 To dosyć normalne. U Polaków wychowanych za komuny potrzeba przekrętu/przewału jest tak głęboko zakorzeniona w podświadomości, że nawet jakby zarabiał 50000/msc to i tak by próbował "zaoszczędzić"... W ogóle mnie to nie dziwi. Odpowiedz Link Zgłoś
etobicoke2 Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła 01.02.06, 17:47 Ten policjant to byly ,,ludowy" milicjant-czemu sie dziwicie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natalia@ net. macr Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.barczewo.macrosat.pl 01.02.06, 18:09 " Bidulek " zabrakło mu akurat 30 dych!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lubelak Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 18:16 Nosił komendant razy kilka, ponieśli i komendanta. Za mała odprawa emerytalna. Jak chłopisko ma się utrzymać z odprawą 100 tysięcy zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lubelak Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 18:40 Dobrz, że zabrali go z lublina. Dzięki temu wzrosła wykrywalność. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brudny Hary ile wart jest nasz dobry policjant????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 19:09 Gdyby ten uchwyt ukradł np: bezdomny może warto by to opisać jako dążenie po trupach do luksusów drogą przestępstwa ale policjant ;czynny czy były to przecież normalka. Odpowiedz Link Zgłoś
funny75 Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła 01.02.06, 19:14 jak taki biedny to po co mu komorka, jak go nie stac na nia i akcesoria do niej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfa Wawa Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.chello.pl 01.02.06, 19:15 kolega kupował wiertlo do wiertarki i wyciagał z kieszeni stare żeby kupić identyczne... w tym momencie kamera uchwyciła go i trafił na policje... kasety nie udostepniono a śledztwo umożyli. domaga sie odszkodowania za strate czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: policjant dobrze ,że krowy nie latają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 19:30 czy to jest temat dnia!! mam lepszy : wczoraj sroka osrała siedzibę agory. rapaczyńska cieszy się ,że krowy nie latają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jj55 Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 20:14 Poznański CBS o nim szczególnie pamięta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksawery11@gmail.co Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 20:29 lol, nie kradnij, robisz policji konkurencje, parafrazujac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jano Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.emu.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 23:47 coraz wiecej utwierdza mnie w przekonaniu ze policja to jedna wielka banda umundurowanych przestepcow przede wszystkim moj sasiad umundurowany bandyta policyjny oraz takie przypadki jak powyzej opisany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znam układy w kgp Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: 87.206.244.* 05.02.06, 11:19 ...to prowokacja tych z kgp, był niewygodny, zostal odwołany teraz chcą go skompromitować, w prosty sposób podrzucili mu ten fant - twardogłowi buce! / i tyle!!! Odpowiedz Link Zgłoś