Dodaj do ulubionych

Były zastępca komendanta głównego policji złapa...

    • Gość: Capote [...] IP: *.cable.mindspring.com 01.02.06, 16:30
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Bolek Re: do capote IP: *.sympatico.ca 01.02.06, 17:21
        poczekaj! - a ja slyszalem,ze kazdy Irlandczyk to pijak?
        ty chyba musisz byc pijany!
        co sie stalo? wypiles za duzo? czy zjadles za malo?
        ty to jestes jednak - porzadny oszust!
    • Gość: Viking Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.elisa-laajakaista.fi 01.02.06, 16:33
      jakaś babcia za batonik mało nie poszła do więzienia... ciekawe czy dla policjanta sąd też będzie tak surowy ...
    • amoremio Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła 01.02.06, 17:30
      A w Niemczech (eks-NRD), pamietam - jakies 10 lat temu,
      to jakis minister landowy tez musial sie pozegnac i zostal wysmiany,
      bo "gwizdnal"......."Playboy"a(jeszcze zrozumiala chwila slabosci)....
      .....i......grzebien!

      HaHa!

      A zarabial, no, powiedzmy - 15.000 euro miesiecznie plus dodatki,
      a pod sklep chyba podjechal sluzbowa limuzyna z szoferem i gorylem :)))


      No tak, NRD = Ostblock, hihi!!!
    • Gość: prawda kole najwieksi zlodzieje = w policji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 17:32
      jak widac
    • Gość: FreakyMisfit Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 01.02.06, 17:35
      To dosyć normalne. U Polaków wychowanych za komuny potrzeba przekrętu/przewału jest tak głęboko zakorzeniona w podświadomości, że nawet jakby zarabiał 50000/msc to i tak by próbował "zaoszczędzić"... W ogóle mnie to nie dziwi.
    • etobicoke2 Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła 01.02.06, 17:47
      Ten policjant to byly ,,ludowy" milicjant-czemu sie dziwicie???
    • Gość: natalia@ net. macr Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.barczewo.macrosat.pl 01.02.06, 18:09
      " Bidulek " zabrakło mu akurat 30 dych!!!!!!!!!!
    • Gość: lubelak Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 18:16
      Nosił komendant razy kilka, ponieśli i komendanta. Za mała odprawa emerytalna.
      Jak chłopisko ma się utrzymać z odprawą 100 tysięcy zł.
    • Gość: Lubelak Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 18:40
      Dobrz, że zabrali go z lublina. Dzięki temu wzrosła wykrywalność.
    • Gość: Brudny Hary ile wart jest nasz dobry policjant????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 19:09
      Gdyby ten uchwyt ukradł np: bezdomny może warto by to opisać jako dążenie po
      trupach do luksusów drogą przestępstwa ale policjant ;czynny czy były to
      przecież normalka.
    • funny75 Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła 01.02.06, 19:14
      jak taki biedny to po co mu komorka, jak go nie stac na nia i akcesoria do niej?
    • Gość: Alfa Wawa Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.chello.pl 01.02.06, 19:15
      kolega kupował wiertlo do wiertarki i wyciagał z kieszeni stare żeby kupić
      identyczne... w tym momencie kamera uchwyciła go i trafił na policje... kasety
      nie udostepniono a śledztwo umożyli. domaga sie odszkodowania za strate czasu.
    • Gość: policjant dobrze ,że krowy nie latają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 19:30
      czy to jest temat dnia!!
      mam lepszy : wczoraj sroka osrała siedzibę agory.
      rapaczyńska cieszy się ,że krowy nie latają
    • Gość: jj55 Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 20:14
      Poznański CBS o nim szczególnie pamięta.
    • Gość: ksawery11@gmail.co Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 20:29
      lol, nie kradnij, robisz policji konkurencje, parafrazujac...
      • Gość: jano Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: *.emu.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 23:47
        coraz wiecej utwierdza mnie w przekonaniu ze policja to jedna wielka banda
        umundurowanych przestepcow przede wszystkim moj sasiad umundurowany bandyta
        policyjny oraz takie przypadki jak powyzej opisany
    • Gość: znam układy w kgp Re: Były zastępca komendanta głównego policji zła IP: 87.206.244.* 05.02.06, 11:19
      ...to prowokacja tych z kgp, był niewygodny, zostal odwołany teraz chcą go skompromitować, w prosty sposób podrzucili mu ten fant - twardogłowi buce! / i tyle!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka