wij.paszczak 03.04.06, 14:59 Nie jest dobrze...groźba mycia okien staje się coraz bardziej realna... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 03.04.06, 23:17 Lepiej tego nie rób. Można wypaść... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 01:27 Wij jak kot...zawsze na cztery łapy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 16:26 Niektórym inni mogą umyć ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 16:40 Po ile teraz są niewolnicy na Kleparzu?;) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 18:52 Veni vidi vici Przeżyłem...ale za to jak się lśnią!.Albedo 100%.Jestem z siebie taki dumny,chlip..;)... Odpowiedz Link Zgłoś
niemamowy Re: Słońce wyszło zza chmur 06.04.06, 01:54 No no no...umyte okna...jestem pod wrazeniem! Brawa za poswiecenie:). Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 18:53 ...a obcym do rąk swoich okien nie daję....jeszcze by spsuli...;) Odpowiedz Link Zgłoś
nulka8 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:05 Ja bym chętnie oddała, ale nikt nie chce :( Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:24 Nulka ,co Byś chciała dać -czego nikt nie chce???!:O))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 23:20 ba, ale my mamy ogrod zimowy i czesc trzeba umyc na zewnatrz a co tam , najwyzej sie wybije i powiem zonie , ze trzeba nowe wstawic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 21:51 Nie ma reguł, jak się dobrze ustawić to i za darmo ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 22:58 Robisz się coraz bardziej złośliwy ;] Odpowiedz Link Zgłoś
jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:06 oliwa na wierzch wypływa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:08 Rozbestwia się młodzież na wiosnę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:12 A bo ja to niby chce żeby mnie pogryzł? Odpowiedz Link Zgłoś
jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:13 kup kawalek dobrej kiełbasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 07:42 secesja2005 napisała: > A bo ja to niby chce żeby mnie pogryzł? Przecież też mnie gryziesz ;-) Teczki qoobaqa się nie dowiedziały, ale... ;-] Odpowiedz Link Zgłoś
jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:24 i całe szczeście że koniec dnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 23:31 wista wio , latwo powiedziec moja zona nie rozumie po polsku jak jej mowie teraz , idz spac, jest noc ,to jej sie ciagle zdaje ze jest dzien, bo ona jest zza oceanu ps. a moze lepiej ze nie rozumie Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:34 Taka kobitka co nic nie rozumie -to "skarb"!!!;o)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 23:45 taak? a chcialoby ci sie jechac w sobote przed swietami do USA ? bo mnie sie nie chce a musze cale szczesie ze okien myc nie musze no i zakupow tez nie bo obiad bedzie w zarezerwowanej restauracji a w polskiej szkole uczyli mnie , ze nalezy sie zenic "z polskimi korzeniami" ja sie nauczylem pisac , czytac , mowic- no, podobno z minimalnym akcentem a ona ani be ani be moja bacia pewnie sie w grobie przewraca , bo moj polski to jej zasluga pocieszasz mnie longi wiec ci wysle kartke z Florydy Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:49 Ponawiam ostrzeżenie ,nie Wystawiaj tyłka przy nurkowaniu...rekiny grasują!!!;o))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 00:24 a na powaznie to ci powiem ze moj kuzyn 2 lata temu , mial -a moze jeszcze ma - kilkanascie jachtow prywatnych, wlasnie na Florydzie pamietam ostatni obiad w klubie dla prywatnych wlascicieli, jak obslugiwalo nas lkilku kelnerow a wlasciwie 1 a reszta stala z tylu i zapytano mnie czy sie boje rekinow - a ja na to - teraz to ja sie boje KRAKOW Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 00:28 jedno jest pocieszające,że rekiny maja duże luki w uzebieniu,tak,że jakby niedaj Bóg złapał Cię za "sakiewke" to może jej nie uszkodzi!!;o)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 00:32 to najwyzej sie pojdzie na zebry do Ziobro a rekina sku... na pustynie, na pustynie wywieziemy i niech sie Niesiolowski martwi Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 00:45 Janek ,nie martw się-gchirurgia plastyczna porafi zrobić cuda.Zamist brylantów przyszyja Ci płetwę rekina!!!;o))Podobno rarytas dla kobiet!!;o)) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 21:46 Oczywiście dzień po tym jak umyłem okna,MUSIAŁ spaść deszcz,do tego ze śniegiem...to było więcej niż pewne...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 21:47 ja tak właśnie czekam z samochodem już koloru nie widać :( Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 21:50 Spadł deszcz,więc mi trochę go opłukał... Czuję się zwolniony z wyprawy do myjni... Odpowiedz Link Zgłoś
jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 22:02 trochę opłukania na mój nie starczy Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 22:14 Ja się wyglądem zewnętrznym nie przejmuję,może być utrollony jak po Camel Trophy,byle był sprawny... Najważniejszy jest dla mnie odświeżacz ambi pura i nowy zapach cytrynowy...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 22:15 A wiesz czym wywabić sos słodko-kwaśny z tapicerki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 23:52 Ktoś Ci zrobił plamki na tapicerkę? ;-] Odpowiedz Link Zgłoś