Dodaj do ulubionych

Słońce wyszło zza chmur

03.04.06, 14:59
Nie jest dobrze...groźba mycia okien staje się coraz bardziej realna...
Obserwuj wątek
    • secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 03.04.06, 23:17
      Lepiej tego nie rób. Można wypaść...
      • mrug Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 01:27
        Wij jak kot...zawsze na cztery łapy...
        • Gość: mtq Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 16:26
          Niektórym inni mogą umyć ;-)
          • istna Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 16:40
            Po ile teraz są niewolnicy na Kleparzu?;)
            • wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 18:52
              Veni vidi vici
              Przeżyłem...ale za to jak się lśnią!.Albedo 100%.Jestem z siebie taki
              dumny,chlip..;)...
              • niemamowy Re: Słońce wyszło zza chmur 06.04.06, 01:54
                No no no...umyte okna...jestem pod wrazeniem! Brawa za poswiecenie:).
            • wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 18:53
              ...a obcym do rąk swoich okien nie daję....jeszcze by spsuli...;)
              • nulka8 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:05
                Ja bym chętnie oddała, ale nikt nie chce :(
                • longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:24
                  Nulka ,co Byś chciała dać -czego nikt nie chce???!:O)))
              • Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 23:20
                ba, ale my mamy ogrod zimowy i czesc trzeba umyc na zewnatrz
                a co tam , najwyzej sie wybije i powiem zonie , ze trzeba nowe wstawic
            • Gość: mtq Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 21:51
              Nie ma reguł, jak się dobrze ustawić to i za darmo ;-))
              • secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 22:58
                Robisz się coraz bardziej złośliwy ;]
                • jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:06
                  oliwa na wierzch wypływa ;)
                  • secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:08
                    Rozbestwia się młodzież na wiosnę ;)
                    • jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:12
                      po uszach takim
                      • secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:12
                        A bo ja to niby chce żeby mnie pogryzł?
                        • jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:13
                          kup kawalek dobrej kiełbasy
                          • secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:16
                            nie lubi
                            • jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:24
                              a co lubi?
                              • secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:30
                                Szkoda gadać...
                        • Gość: mtq Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 07:42
                          secesja2005 napisała:

                          > A bo ja to niby chce żeby mnie pogryzł?

                          Przecież też mnie gryziesz ;-)
                          Teczki qoobaqa się nie dowiedziały, ale... ;-]
    • mrug Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:21
      Wiju...przecież jest noc...;)
      • jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:24
        i całe szczeście że koniec dnia
        • Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 23:31
          wista wio , latwo powiedziec
          moja zona nie rozumie po polsku
          jak jej mowie teraz , idz spac, jest noc ,to jej sie ciagle zdaje ze jest
          dzien, bo ona jest zza oceanu
          ps. a moze lepiej ze nie rozumie
          • longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:34
            Taka kobitka co nic nie rozumie -to "skarb"!!!;o))
            • Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 23:45
              taak?
              a chcialoby ci sie jechac w sobote przed swietami do USA ?
              bo mnie sie nie chce a musze
              cale szczesie ze okien myc nie musze no i zakupow tez nie bo obiad bedzie w
              zarezerwowanej restauracji
              a w polskiej szkole uczyli mnie , ze nalezy sie zenic "z polskimi korzeniami"
              ja sie nauczylem pisac , czytac , mowic- no, podobno z minimalnym akcentem a
              ona ani be ani be
              moja bacia pewnie sie w grobie przewraca , bo moj polski to jej zasluga
              pocieszasz mnie longi wiec ci wysle kartke z Florydy
              • longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 04.04.06, 23:49
                Ponawiam ostrzeżenie ,nie Wystawiaj tyłka przy nurkowaniu...rekiny
                grasują!!!;o)))
                • Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 00:24
                  a na powaznie to ci powiem ze moj kuzyn 2 lata temu , mial -a moze jeszcze
                  ma - kilkanascie jachtow prywatnych, wlasnie na Florydzie
                  pamietam ostatni obiad w klubie dla prywatnych wlascicieli, jak obslugiwalo
                  nas lkilku kelnerow a wlasciwie 1 a reszta stala z tylu i zapytano mnie czy
                  sie boje rekinow - a ja na to - teraz to ja sie boje KRAKOW
                  • longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 00:28
                    jedno jest pocieszające,że rekiny maja duże luki w uzebieniu,tak,że jakby
                    niedaj Bóg złapał Cię za "sakiewke" to może jej nie uszkodzi!!;o))
                    • Gość: Janek Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 00:32
                      to najwyzej sie pojdzie na zebry do Ziobro
                      a rekina sku... na pustynie, na pustynie wywieziemy
                      i niech sie Niesiolowski martwi
                      • longwehicle Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 00:45
                        Janek ,nie martw się-gchirurgia plastyczna porafi zrobić cuda.Zamist brylantów
                        przyszyja Ci płetwę rekina!!!;o))Podobno rarytas dla kobiet!!;o))
    • wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 21:46
      Oczywiście dzień po tym jak umyłem okna,MUSIAŁ spaść deszcz,do tego ze
      śniegiem...to było więcej niż pewne...:)))
      • jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 21:47
        ja tak właśnie czekam z samochodem
        już koloru nie widać :(
        • wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 21:50
          Spadł deszcz,więc mi trochę go opłukał...
          Czuję się zwolniony z wyprawy do myjni...
          • jadzka42 Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 22:02
            trochę opłukania na mój nie starczy
            • wij.paszczak Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 22:14
              Ja się wyglądem zewnętrznym nie przejmuję,może być utrollony jak po Camel
              Trophy,byle był sprawny...
              Najważniejszy jest dla mnie odświeżacz ambi pura i nowy zapach cytrynowy...;)))
              • secesja2005 Re: Słońce wyszło zza chmur 05.04.06, 22:15
                A wiesz czym wywabić sos słodko-kwaśny z tapicerki?
                • Gość: mtq Re: Słońce wyszło zza chmur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 23:52
                  Ktoś Ci zrobił plamki na tapicerkę? ;-]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka