Gość: Janek Rokta ale w koło jest wesoło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 20:30 www.youtube.com/watch?v=bScI0085JrQ&search=kaczuszki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: ale w koło jest wesoło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 21:45 wlasnie rozmawialem ze znajomymi leca do Meksyku a my mamy Meksyk tu i karuzela sie kreci narazie z mentalnoscia polska nic , absolutnie nic nie zdzialasz trzeba lat wiele odczekac proponuje zrobic specjalny program w TV pt.jak pokonywac glupote, nieodpowiedzialnosc, bezmyslnosc itd - w kazdej dziedzinie!!!!!!!!!!!!!!! wczoraj wyszedlem z Tesco i o malo co facet mnie nie zabil, narobilem rabanu, chcialem wezwac straz , ale jej nie bylo a kierowca darl morde na mnie, ze powinienem isc szybciej i sie nie rozgladac ale ciesze sie , ze rzad zajmuje sie roznymi aferami ( materialnymi, moralnymi) niewazne , ze z przeszlosci, to znak , ze kiedys bedzie respektowane prawo to znak , ze cos sie zaczyna , ten proces Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: ale w koło jest wesoło 24.05.06, 21:47 Ale wiesz o tym ,że "cool"staje sie podwójna moralność!!.Zamach na instytucje demokratyczne,to znak że wchodzimy w erę totalitarnego zamordyzmu!!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: ale w koło jest wesoło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 21:54 jakie demokratyczne ? wymien je dokladnie moze ja sie myle , ale nie pisz ogolnikowo konkretnie pisz o jakie ci chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekierka Re: Janek się znajdujesz w tym "wariatkowie"???? IP: 80.54.55.* 24.05.06, 20:58 Jacy Wy jesteście prowincjonalni w tej Waszej stolicy byłej. Nie macie dystansu i poczucia humoru za grosz. Wszak Rokita is dead a Donald is zombie. Nie widać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? siekierko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 21:02 idź się przejść na dwór po Starówce.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekierka Re: siekierko IP: 80.54.55.* 24.05.06, 21:17 chodzę po dworze i w głowę zachodzę co się z nami porobiło,że tyle w nas niedobroci ; mie piszę nienawiści,złości , tylko niedobroci. Dwór nie pomaga ... Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Janek się znajdujesz w tym "wariatkowie"???? 24.05.06, 21:02 widać! I to bardzo dobrze widać! Tylko na tym forum jeszcze mało osób przejrzało :( Odpowiedz Link Zgłoś