Dodaj do ulubionych

Janek się znajdujesz w tym "wariatkowie"????

24.05.06, 19:56

Obserwuj wątek
    • Gość: Janek Rokta ale w koło jest wesoło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 20:30
      www.youtube.com/watch?v=bScI0085JrQ&search=kaczuszki
      • Gość: Janek Re: ale w koło jest wesoło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 21:45
        wlasnie rozmawialem ze znajomymi
        leca do Meksyku
        a my mamy Meksyk tu i karuzela sie kreci
        narazie z mentalnoscia polska nic , absolutnie nic nie zdzialasz
        trzeba lat wiele odczekac
        proponuje zrobic specjalny program w TV pt.jak pokonywac glupote,
        nieodpowiedzialnosc, bezmyslnosc itd - w kazdej dziedzinie!!!!!!!!!!!!!!!
        wczoraj wyszedlem z Tesco i o malo co facet mnie nie zabil, narobilem rabanu,
        chcialem wezwac straz , ale jej nie bylo a kierowca darl morde na mnie, ze
        powinienem isc szybciej i sie nie rozgladac
        ale ciesze sie , ze rzad zajmuje sie roznymi aferami ( materialnymi,
        moralnymi) niewazne , ze z przeszlosci, to znak , ze kiedys bedzie
        respektowane prawo
        to znak , ze cos sie zaczyna , ten proces
        • longwehicle Re: ale w koło jest wesoło 24.05.06, 21:47
          Ale wiesz o tym ,że "cool"staje sie podwójna moralność!!.Zamach na instytucje
          demokratyczne,to znak że wchodzimy w erę totalitarnego zamordyzmu!!.
          • Gość: Janek Re: ale w koło jest wesoło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 21:54
            jakie demokratyczne ? wymien je dokladnie
            moze ja sie myle , ale nie pisz ogolnikowo
            konkretnie pisz o jakie ci chodzi
            • longwehicle Re: ale w koło jest wesoło 25.05.06, 06:00
              Ordynacja wyborcza!!
    • Gość: siekierka Re: Janek się znajdujesz w tym "wariatkowie"???? IP: 80.54.55.* 24.05.06, 20:58
      Jacy Wy jesteście prowincjonalni w tej Waszej stolicy byłej.
      Nie macie dystansu i poczucia humoru za grosz.
      Wszak Rokita is dead a Donald is zombie.
      Nie widać?
      • Gość: ? siekierko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 21:02
        idź się przejść na dwór po Starówce....
        • Gość: siekierka Re: siekierko IP: 80.54.55.* 24.05.06, 21:17
          chodzę po dworze i w głowę zachodzę co się z nami porobiło,że tyle w nas
          niedobroci ; mie piszę nienawiści,złości , tylko niedobroci.
          Dwór nie pomaga ...
      • kikoo1 Re: Janek się znajdujesz w tym "wariatkowie"???? 24.05.06, 21:02
        widać! I to bardzo dobrze widać! Tylko na tym forum jeszcze mało
        osób przejrzało :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka