Gość: Naab IP: 195.150.161.* 03.06.06, 19:47 Czy może mi ktoś napisać, gdzie są giełdy samochodowe w Krakowie i w jakich dniach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: polski0001 Re: Giełda samochodowa IP: *.dialup.tiscali.it 03.06.06, 20:10 jutro ale nie wiem gdzie wiem ze gdzie w strone proszowic !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szofer józio Re: Giełda samochodowa IP: *.crowley.pl 03.06.06, 20:13 Giełda jest w Rybitwach józio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Naab Re: Giełda samochodowa IP: 195.150.161.* 03.06.06, 20:30 A czy tylko tam? Czy gdzieś jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l Re: Giełda samochodowa IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 03.06.06, 20:32 W Branicach - wzdłuż Kombinatu do końca i jeszcze kawałek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Naab Re: Giełda samochodowa IP: 195.150.161.* 03.06.06, 20:33 Tam już nie ma, byem dzisiaj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
polski0001 Re: Giełda samochodowa 03.06.06, 21:57 A pod kombinatem nie ma juz ?? Bo kiedys byla !! Odpowiedz Link Zgłoś