Dodaj do ulubionych

wyobraźmy sobie

21.03.03, 11:42
że mamy szmal i możliwości nakręcenia, powiedzmy... polskiego
sequelu "słonecznego patrolu"

a w rolach głównych obsadzamy polskich polityków.

Kto zastąpiłby Dawida Hasselhofa, a kto tą blondzię - nazwiska nie pomnę..?
Obserwuj wątek
    • skks Re: wyobraźmy sobie 21.03.03, 11:44
      Urban i jeszcze raz Urban oczywiście jako blondi!
    • jottka to ma być 21.03.03, 11:45
      propozycja na 1. dzień wiosny???

      a nie lepiej topić marzannę? posłanka beger by się nadała, taki ma
      prasłowiański warkocz
      • skks Re: to ma być 21.03.03, 11:46
        I czółko myslą nie skażone.
    • Gość: trudny Casting... IP: *.localdomain 21.03.03, 11:46
      Wersja czarna:
      Kalisz i Sierakowska
      Wersja czerwona:
      Czarzasty i Waniek
      Wersja animowana:
      Pol i Błochowiak
      Wersja....
      Awersja...
      trudny
      • skks Re: Casting... 21.03.03, 11:48
        Trudny!!!!
        A co masz do p,osłanki B. Czy Ona czemuś winna?
        • jottka gph siem pomylił! 21.03.03, 11:52
          bo przecież w słonecznym patrolu chodzi o ratowanie kogo podleci, a gdybyśmy
          zastosowali staropolski obyczaj topienia marzanny, to moglibyśmy się pozbyć
          hurtem wielu takich

          i jeszcze bogi by nas kochały :)
          • gph Re: gph siem pomylił! 21.03.03, 12:01
            jottka napisała:

            > bo przecież w słonecznym patrolu chodzi o ratowanie kogo podleci, a gdybyśmy
            > zastosowali staropolski obyczaj topienia marzanny, to moglibyśmy się pozbyć
            > hurtem wielu takich
            >
            > i jeszcze bogi by nas kochały :)

            i tłumy..:)

            niemniej w serialu mógłby nadlecieć Rokita, czy inny Ziobro w czerwonych
            majtkach, rąbnąć Czarzastego w szczękę, Beger uwolnić i na romantyczny spacer
            po.. powiedzmy Międzyzdrojach się udać..
            • skks Re: gph siem pomylił! 21.03.03, 12:04
              Beger i Ziobro, razem? w kurorcie? w lecie? ale piękna perspektywa, jaka
              romantyczna.
              I jeszcze ratuję? społeczeństwo!
              Mniód!
    • gph w polskim sequelu 21.03.03, 11:50
      nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ludowe obyczaje wprowadzać..

      tak więc odcinek w którym Czarzasty topi Beger (ewnetualnie Marzannę Zielińską
      z TVN Fakty Łódź) w przeręblu również jest możliwy. Ale taka akcja to chyba
      mało na cały odcinek.. :(
      • Gość: trudny Skks'ie... IP: *.localdomain 21.03.03, 11:53
        Jeśli posłanka na B. jest niewinna to...jestem zaskoczony i pytam dlaczego????
        trudny
        Kto jest bez winy niechaj pierwssy....;-)))
        • skks Re: Skks'ie... 21.03.03, 11:56
          No nie wyobrazam sobie normaknego człowieka co "poleciałby" na begerską
          Winność-niewinność.
          Choć różne są zboczenia, fakt!
          • Gość: trudny Re: Skks'ie... IP: *.localdomain 21.03.03, 12:04
            Oj , to nieporozumienie, bo ja sądziłem że na B. to jest tylko ta na Bł. I tu
            dziwi mnie owa świeżość nietknięta....
            A B. o której mówisz, to pozwolę sobie nie komentować.
            trudny
            • skks Re: Skks'ie... 21.03.03, 12:13
              Oj nawet malutkiego komentarza poskompisz?
              • Gość: trudny Re: Skks'ie... IP: *.localdomain 21.03.03, 12:32
                :-(((((((((((((((((((((
                no może jeszcze ze dwa...
                trudny
      • Gość: kobita1 Re: w polskim sequelu IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 21.03.03, 12:03
        ... CH ja topi, a tu znienacka, zza krzaka wyskakuje Miller, Leszek MilLer z
        flaszka w bohaterskiej dloni, wstrzasnieta oczywiscie....
        • Gość: kobita1 Re: w polskim sequelu IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 21.03.03, 12:05
          ...frojdowska pomylka...oczywiscie CZ ja topi..
    • marceliszpak Re: wyobraźmy sobie 21.03.03, 12:00
      proponuje duet
      linda figura :)
      • jottka Re: wyobraźmy sobie 21.03.03, 12:16
        linda jako czarzasty, a figura jako beger?
        • skks Re: wyobraźmy sobie 21.03.03, 12:17
          Ale co "kurwa" Czarzasty wie o korupcji?
          Bo P.Beger to chyba dużo.
          • gph Re: wyobraźmy sobie 21.03.03, 12:21
            skks napisał:

            > Ale co "kurwa" Czarzasty wie o korupcji?
            > Bo P.Beger to chyba dużo.

            Czarzasty do Beger "co ty, k. wiesz o korumpowaniu.."

            Rokita do Czarzastego "Nie chce mi się z tobą gadać.."
        • gph Re: wyobraźmy sobie 21.03.03, 12:19
          jottka napisała:

          > linda jako czarzasty, a figura jako beger?

          Linda jako premier a Figura jako rzeczniczka. Przynajmniej oglądałność mieliby
          zapewnioną. Figura kładłaby biust na stół i rozpoczynałaby się konferencja
          prasowa..
          • jottka Re: wyobraźmy sobie 21.03.03, 12:20
            wolę nie dociekać, co w takim razie miałby kłaść linda
            • gph Re: wyobraźmy sobie 21.03.03, 12:23
              jottka napisała:

              > wolę nie dociekać, co w takim razie miałby kłaść linda

              argumenty, rzecz jasna. no i może duży pistolet - jakby go w portkach uwierał..
              • jottka szeryfie! 21.03.03, 12:24
                kładź ogonek na stół, także


                rozszerzona bromba ma się niezabawem ukazać
                • gph Re: szeryfie! 21.03.03, 12:27
                  jottka napisała:

                  > kładź ogonek na stół, także
                  >
                  >
                  > rozszerzona bromba ma się niezabawem ukazać

                  hm. baardzo słabo to już pamiętam. bodajże był Fikander - poeta? z długimi
                  uszami?
                  • jottka Re: szeryfie! 21.03.03, 12:32
                    tytułowy film reżyserowany był przez glusia, ale sam tytuł fikander wymyślił

                    i jeszcze gżdacz, zwierzątko mojej mamy, fumy, malwinka, kajetan chrumps, idę
                    pieniądze odkładać
                    • gph Re: szeryfie! 21.03.03, 12:36
                      jottka napisała:

                      > tytułowy film reżyserowany był przez glusia, ale sam tytuł fikander wymyślił
                      >
                      > i jeszcze gżdacz, zwierzątko mojej mamy, fumy, malwinka, kajetan chrumps, idę
                      > pieniądze odkładać

                      to odłóż przy okazji trochę dla mnie :)
                      • jottka Re: szeryfie! 21.03.03, 12:40
                        okazji nie dostrzegam :)
                        • gph Re: szeryfie! 21.03.03, 12:44
                          jottka napisała:

                          > okazji nie dostrzegam :)

                          jak odłożysz, to i okazja się znajdzie..:)
    • gph powiedzmy, że można wplatać postaci z innych 21.03.03, 12:16
      filmów.

      ja to widzę Mazowieckiego,

      upał, spiekota niemożliwa, po miasteczku przewalają się te kule z kolczastcyh
      gałęzi, które na wszystkich westernach występują, psy śpią znużone upałem...

      On siedzi z pomarszoną twarzą ukrytą pod rondem wypłowiałego stetsona w barze
      gdzieś na dzikim zachodzie, pociąga tanią whiskey z wyszczerbionej szklanki,
      patrzy spod ronada na wchodzącego do lokalu, strzyka śliną na podłodze i
      mówi "wyjdźmy"
      scena ma szansę zostać najdłuższą sceną w historii kinematografii..
      • jottka Re: powiedzmy, że można wplatać postaci z innych 21.03.03, 12:19
        i potwierdzi się opinia, że na polskich filmach to, panie, nic się nie dzieje

        a poza tym mazowiecki miał grać rambo
        • gph Re: powiedzmy, że można wplatać postaci z innych 21.03.03, 12:24
          jottka napisała:

          > i potwierdzi się opinia, że na polskich filmach to, panie, nic się nie dzieje
          >
          > a poza tym mazowiecki miał grać rambo


          a Urban predatora? z pewnością poseł Cieślak mógłby zagrać agenta..
      • marceliszpak Re: powiedzmy, że można wplatać postaci z innych 21.03.03, 12:47
        to by byl film moralnego niepokoju
        • gph Re: powiedzmy, że można wplatać postaci z innych 21.03.03, 12:50
          marceliszpak napisał:

          > to by byl film moralnego niepokoju

          z pewnością. potrzebowalibyśmy tylko dobrego pleneru i grubej kreski..
          • Gość: tripis Re: powiedzmy, że można wplatać postaci z innych IP: 195.117.16.* 21.03.03, 13:07
            skoro to powoli przyjmuje koncepcje westernu (zbierzna z plenerami slonecznego
            patrolu) to powinni sie zjawic indiani broniacy praw do swoich ziem pod wodza
            dzielnego przywodcy Rączego Leppera
            • jottka a mamy już 21.03.03, 13:10
              dzielnego szeryfa?
              • skks Re: a mamy już 21.03.03, 13:14
                JaśMaryś Diabełek
                • Gość: tripis Re: a mamy już IP: 195.117.16.* 21.03.03, 13:16
                  JMR jest zdecydowanie idealny do wygłaszania kwesti:
                  "zginiesz smierdzący kojocie!"
                  • jottka Re: a mamy już 21.03.03, 13:18
                    ja mysle, że za możliwość wygłoszenia tej kwestii do rączego el, to on nam
                    zagra za darmo
                  • marceliszpak Re: a mamy już 21.03.03, 16:13
                    Gość portalu: tripis napisał(a):

                    > JMR jest zdecydowanie idealny do wygłaszania kwesti:
                    > "zginiesz smierdzący kojocie!"

                    nie , nie i jesczez raz nie !!! jmr sepleni , jak sobie wyobrazasz
                    sepleniace "zginiesz smierdzacy kojocie". ja proponuje naszego '007 zglos sie',
                    no jak mu tam ... borewicza
              • gph Re: a mamy już 21.03.03, 14:27
                jottka napisała:

                > dzielnego szeryfa?

                szeryfa, jak szeryfa. osobiście uważam, ze ta pani, która ostatnio przed
                komisją zeznawała (szefowa działu prawnego KRRiT, nazwiska nie pomnę)
                doskonale by się na kokotę - burdelmamę nadawała.
                nawet bez charakteryzacji..
                • tosia_ Re: a mamy już 21.03.03, 19:12
                  No i nie zapominajmy o Winietu
                  • skks Re: a mamy już 21.03.03, 19:17
                    Ja Was bardzo przepraszam ale begerka i ziober to jednak cóś!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka