Dodaj do ulubionych

Hey PROKOCIM!!!

IP: *.dsl.hstntx.swbell.net 18.05.03, 05:15
whazzzzzzup !!!! ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: PROKOCIM Re: Hey PROKOCIM!!! IP: *.client.attbi.com 18.05.03, 05:49
      Gość portalu: JACEK napisał(a):

      > whazzzzzzup !!!! ;-)

      heh, a ja myslalem ze cie wcielo
      • Gość: PROKOCIM Re: Hey PROKOCIM!!! IP: *.client.attbi.com 18.05.03, 05:57
        Gość portalu: PROKOCIM napisał(a):

        > Gość portalu: JACEK napisał(a):
        >
        > > whazzzzzzup !!!! ;-)
        >
        > heh, a ja myslalem ze cie wcielo

        Bylem w Grand Victoria w Elgin, takie kasyno u nas, na wodzie.
        W godzinke przegralem cala kase przeznaczona na dzisiaj, heh
        ciezko przyszlo, latwo poszlo
    • mikolaj7 Re: Hey PROKOCIM!!! 18.05.03, 11:45
      ooo, Jacek na krakforum!!! nie wierze wlasnym oczom ;-))
      • Gość: JACEK Re: Hey PROKOCIM!!! IP: *.dsl.hstntx.swbell.net 19.05.03, 03:09
        mikolaj7 napisał:

        > ooo, Jacek na krakforum!!! nie wierze wlasnym oczom ;-))
        >
        >
        No,jestem jestem !!!
        pozdrawiam serdecznie!!!
        • Gość: mikolaj7 Re: Hey PROKOCIM!!! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 19.05.03, 18:27
          Gość portalu: JACEK napisał(a):

          > mikolaj7 napisał:
          >
          > > ooo, Jacek na krakforum!!! nie wierze wlasnym oczom ;-))
          > >
          > >
          > No,jestem jestem !!!
          > pozdrawiam serdecznie!!!

          milo Cie znowu widziec, moze nawet niedlugo wpadne na
          forum szczecin, nie bylem kilka miesiecy ;))
          • Gość: JACEK Re: Hey PROKOCIM!!! IP: 64.9.159.* 19.05.03, 19:09
            Gość portalu: mikolaj7 napisał(a):

            > Gość portalu: JACEK napisał(a):
            >
            > > mikolaj7 napisał:
            > >
            > > > ooo, Jacek na krakforum!!! nie wierze wlasnym oczom
            ;-))
            > > >
            > > >
            > > No,jestem jestem !!!
            > > pozdrawiam serdecznie!!!
            >
            > milo Cie znowu widziec, moze nawet niedlugo wpadne na
            > forum szczecin, nie bylem kilka miesiecy ;))


            A ksiazki Jottce juz oddales? ;-)
            • mikolaj7 Re: Hey PROKOCIM!!! 19.05.03, 19:23

              >
              > A ksiazki Jottce juz oddales? ;-)

              nieldugo mija rocznica ;-)))

              ale to i tak wina jottki - jest niedyspozycyjna, hehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka