Gość: JACEK IP: *.dsl.hstntx.swbell.net 18.05.03, 05:15 whazzzzzzup !!!! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: PROKOCIM Re: Hey PROKOCIM!!! IP: *.client.attbi.com 18.05.03, 05:49 Gość portalu: JACEK napisał(a): > whazzzzzzup !!!! ;-) heh, a ja myslalem ze cie wcielo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROKOCIM Re: Hey PROKOCIM!!! IP: *.client.attbi.com 18.05.03, 05:57 Gość portalu: PROKOCIM napisał(a): > Gość portalu: JACEK napisał(a): > > > whazzzzzzup !!!! ;-) > > heh, a ja myslalem ze cie wcielo Bylem w Grand Victoria w Elgin, takie kasyno u nas, na wodzie. W godzinke przegralem cala kase przeznaczona na dzisiaj, heh ciezko przyszlo, latwo poszlo Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Hey PROKOCIM!!! 18.05.03, 11:45 ooo, Jacek na krakforum!!! nie wierze wlasnym oczom ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: Hey PROKOCIM!!! IP: *.dsl.hstntx.swbell.net 19.05.03, 03:09 mikolaj7 napisał: > ooo, Jacek na krakforum!!! nie wierze wlasnym oczom ;-)) > > No,jestem jestem !!! pozdrawiam serdecznie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj7 Re: Hey PROKOCIM!!! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 19.05.03, 18:27 Gość portalu: JACEK napisał(a): > mikolaj7 napisał: > > > ooo, Jacek na krakforum!!! nie wierze wlasnym oczom ;-)) > > > > > No,jestem jestem !!! > pozdrawiam serdecznie!!! milo Cie znowu widziec, moze nawet niedlugo wpadne na forum szczecin, nie bylem kilka miesiecy ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: Hey PROKOCIM!!! IP: 64.9.159.* 19.05.03, 19:09 Gość portalu: mikolaj7 napisał(a): > Gość portalu: JACEK napisał(a): > > > mikolaj7 napisał: > > > > > ooo, Jacek na krakforum!!! nie wierze wlasnym oczom ;-)) > > > > > > > > No,jestem jestem !!! > > pozdrawiam serdecznie!!! > > milo Cie znowu widziec, moze nawet niedlugo wpadne na > forum szczecin, nie bylem kilka miesiecy ;)) A ksiazki Jottce juz oddales? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Hey PROKOCIM!!! 19.05.03, 19:23 > > A ksiazki Jottce juz oddales? ;-) nieldugo mija rocznica ;-))) ale to i tak wina jottki - jest niedyspozycyjna, hehe Odpowiedz Link Zgłoś