amii2 Re: Śpicie? 27.05.07, 00:44 Ni. Ja oglądam boks, Włodarczyk dostaje bęcki od Murzyna. I nici z mistrzowskiego pasa chyba... Odpowiedz Link Zgłoś
amii2 Re: a na którym kanale? 27.05.07, 00:56 Na Polsacie. A sędzia kompletny kalosz. Żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
velon11 Re: Śpicie? 27.05.07, 02:15 Nie, seks uprawiam na tapczanie podczas przeprowadzki. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: Śpicie? 27.05.07, 02:16 Nie rób samemu, Co można we dwoje, Takie są rady I zasady moje. Odpowiedz Link Zgłoś
velon11 Re: dawaj weronka 27.05.07, 02:30 Przy 36-ciu milionach zaklęc, ile to będzie dolarów? Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Myszka mi się zepsuła... 27.05.07, 02:29 jasny gwint!..Musze "Smyrać" po jakiejś gumce w samym środku klawiatury... www.youtube.com/watch?v=qVlu9BkszOk Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: Myszka mi się zepsuła... 27.05.07, 02:30 No myszka to może zbyt pieszczotliwie. Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 ? 27.05.07, 02:34 mam w lap'ie 3 dziurki- do jednego wpięty modem to dwie wolne-można próbowac;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Praktyka 27.05.07, 02:36 rutyna z pewnością nie;-) Mam najnowszy model;-) www.youtube.com/watch?v=KTLR3zHxnr8 Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Praktyka 27.05.07, 02:39 ma wielki i ciężki zasilacz który daleko sięga Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Praktyka 27.05.07, 02:54 zielonek masz chyba przestarzały model z całym szacunkiem www.youtube.com/watch?v=KTLR3zHxnr8 Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: Praktyka 27.05.07, 02:57 Może nie nowoczesny, ale wypróbowany i sprawdzony nawet w ekstremalnych sytuacjach. Tak mówią. Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 pożyszysz? 27.05.07, 02:59 na te ekstermalne sytuacje ma się rozumieć;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: pożyczysz? 27.05.07, 03:03 Nie ma sprawy, ale obsługa jest troche skomplikowana i wymagająca. Ale za to ma wszelkie stosowne certyfikaty. Mógłbym się może nawet pokusić o ISO 9001-2000. Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 priv;-) 27.05.07, 03:05 podam Ci adres i wyślesz taksą na mój koszt;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
velon11 Re: Praktyka 27.05.07, 02:55 Przy obecnej technice Herzy można wielokrotnie zwiększac. Odpowiedz Link Zgłoś
velon11 Re: Śpicie? 27.05.07, 02:23 Nie bądź złośliwy! I uważaj bo sam sobie będziesz szedł na swoim pogrzebie. Odpowiedz Link Zgłoś