27.05.07, 00:27
;-)
Obserwuj wątek
    • amii2 Re: Śpicie? 27.05.07, 00:44
      Ni. Ja oglądam boks, Włodarczyk dostaje bęcki od Murzyna. I nici z mistrzowskiego pasa chyba...
      • weronka77 a na którym kanale? 27.05.07, 00:46

        • amii2 Re: a na którym kanale? 27.05.07, 00:56
          Na Polsacie. A sędzia kompletny kalosz. Żałosne.
    • helenka17 Re: Śpicie? 27.05.07, 01:46
      Nie
      • zielonki Re: Śpicie? 27.05.07, 02:09
        Ato ciekawe.
    • velon11 Re: Śpicie? 27.05.07, 02:15
      Nie, seks uprawiam na tapczanie podczas przeprowadzki.
      • zielonki Re: Śpicie? 27.05.07, 02:16
        Nie rób samemu,
        Co można we dwoje,
        Takie są rady
        I zasady moje.
        • weronka77 Re: Śpicie? 27.05.07, 02:22
          moje też;-) praktykuję;-)
          • peerelski dawaj weronka 27.05.07, 02:23
            dawaj!
            • velon11 Re: dawaj weronka 27.05.07, 02:30
              Przy 36-ciu milionach zaklęc, ile to będzie dolarów?
          • zielonki Re: Śpicie? 27.05.07, 02:23
            To się na tym skup!
            • weronka77 Myszka mi się zepsuła... 27.05.07, 02:29

              jasny gwint!..Musze "Smyrać" po jakiejś gumce w samym środku klawiatury...
              www.youtube.com/watch?v=qVlu9BkszOk
              • zielonki Re: Myszka mi się zepsuła... 27.05.07, 02:30
                No myszka to może zbyt pieszczotliwie.
                • weronka77 chwilowo ok 27.05.07, 02:31
                  wpięłam do innej dziurki.
                  • zielonki Re: Zaiste 27.05.07, 02:32
                    Robi się ciekawie.
                    • weronka77 ? 27.05.07, 02:34
                      mam w lap'ie 3 dziurki- do jednego wpięty modem to dwie wolne-można próbowac;-))
                      • zielonki Re: Praktyka 27.05.07, 02:35
                        to z pewnością nie rutyna.
                        • weronka77 Re: Praktyka 27.05.07, 02:36
                          rutyna z pewnością nie;-) Mam najnowszy model;-)
                          www.youtube.com/watch?v=KTLR3zHxnr8
                          • zielonki Re: Praktyka 27.05.07, 02:38
                            Ale bez baterii to i tak z niego nici.
                            • weronka77 Re: Praktyka 27.05.07, 02:39
                              ma wielki i ciężki zasilacz który daleko sięga
                              • zielonki Re: Praktyka 27.05.07, 02:49
                                Bez prostownika to daje ca 50Hz!
                                • weronka77 Re: Praktyka 27.05.07, 02:54
                                  zielonek masz chyba przestarzały model z całym szacunkiem
                                  www.youtube.com/watch?v=KTLR3zHxnr8
                                  • zielonki Re: Praktyka 27.05.07, 02:57
                                    Może nie nowoczesny, ale wypróbowany i sprawdzony nawet w ekstremalnych sytuacjach. Tak mówią.
                                    • weronka77 pożyszysz? 27.05.07, 02:59
                                      na te ekstermalne sytuacje ma się rozumieć;-)
                                    • weronka77 Re: Praktyka 27.05.07, 03:00

                                    • weronka77 pożyczysz? 27.05.07, 03:00
                                      na te ekstremalne sytuacje..
                                      • weronka77 jasny gwint 27.05.07, 03:02
                                        za mocno pomacałam i trzy razy poszło...
                                      • zielonki Re: pożyczysz? 27.05.07, 03:03
                                        Nie ma sprawy, ale obsługa jest troche skomplikowana i wymagająca.
                                        Ale za to ma wszelkie stosowne certyfikaty. Mógłbym się może nawet pokusić o ISO 9001-2000.
                                        • weronka77 priv;-) 27.05.07, 03:05
                                          podam Ci adres i wyślesz taksą na mój koszt;-))
                                          • zielonki Re: priv;-) 27.05.07, 03:12
                                            Już pakuję.
                                            Tylko spróbuj.
                                            • weronka77 to pysznie!! 27.05.07, 03:19

                                • velon11 Re: Praktyka 27.05.07, 02:55
                                  Przy obecnej technice Herzy można wielokrotnie zwiększac.
                  • velon11 Re: chwilowo ok 27.05.07, 02:48
                    To ile w końcu masz tych dziurek?
                    • weronka77 Re: chwilowo ok 27.05.07, 02:50
                      w żadną się nei wpasujesz niestety
                      • velon11 Re: chwilowo ok 27.05.07, 02:53
                        A tak dobrze szło!
                        • zielonki Re: chwilowo ok 27.05.07, 02:54
                          A teraz przetrzyj sobie monitor.
        • velon11 Re: Śpicie? 27.05.07, 02:23
          Nie bądź złośliwy! I uważaj bo sam sobie będziesz szedł na swoim pogrzebie.
          • zielonki Re: Śpicie? 27.05.07, 02:24
            I to jest dobra koncepcja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka