IP: *.kim.pl / 10.0.3.* 26.06.03, 10:49
potrzebuje nosidelka dla dziecka, waga dzieciatka aktualnie 7,5 kg.czy ktos
z was ma w dobrym stanie i chcialby oddac, sprzedac? pozdrawiam/ adka
Obserwuj wątek
    • Gość: iberka Re: nosidelko IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 26.06.03, 11:04
      ja mam takie,ze mozna nosic dzidzie z przodu i z tylu ,firma WO-Mar.uzyte
      doslownie 2 razy,bo dostalam teraz jak moj synek jest juz za duzy:-).nosidelko
      ma obciazenie do 14kg.kolor granatowy z czyms tam.mozna podjechac i zobaczyc:-
      ).cena 35 zl.
      iza
      • Gość: az Re: nosidelko IP: *.kim.pl / 10.0.3.* 27.06.03, 08:52
        Gość portalu: iberka napisał(a):

        > ja mam takie,ze mozna nosic dzidzie z przodu i z tylu ,firma WO-Mar.uzyte
        > doslownie 2 razy,bo dostalam teraz jak moj synek jest juz za duzy:-
        ).nosidelko
        > ma obciazenie do 14kg.kolor granatowy z czyms tam.mozna podjechac i
        zobaczyc:-
        > ).cena 35 zl.
        > iza

        Chetnie zobacze, najlepiej bedzie jak dogadamy sie poza forum,podaj mi swoje
        namiary, moj gg 573596/ dzieki /adka
        • Gość: iberka Re: nosidelko IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 27.06.03, 09:49
          czesc,
          no ja niestety gg nie mama wiec prosze o wiadomosc na priv iberia@interia.pl
          podam ci moj numer telefonu i sie umowimy.ja moge dzis wieczorem lub jutro
          przed poludniem,ewentulanie niedziela.
          iza
    • adam.67 Re: nosidelko 26.06.03, 11:48
      Gość portalu: az napisał(a):

      > potrzebuje nosidelka dla dziecka, waga dzieciatka aktualnie 7,5 kg.czy ktos
      > z was ma w dobrym stanie i chcialby oddac, sprzedac? pozdrawiam/ adka

      Ja też mam nosidełko na zbyciu, stan idealny (nieużywane!), mam też trochę
      ciuszków na zbyciu (dla faceta). Na wszystko mogę dać fakturę.
      Zapraszam na priv w razie zainteresowania.
      Adam
      • Gość: az Re: nosidelko IP: *.kim.pl / 10.0.3.* 27.06.03, 08:55
        adam.67 napisał:

        > Gość portalu: az napisał(a):
        >
        > > potrzebuje nosidelka dla dziecka, waga dzieciatka aktualnie 7,5 kg.czy kto
        > s
        > > z was ma w dobrym stanie i chcialby oddac, sprzedac? pozdrawiam/ adka
        >
        > Ja też mam nosidełko na zbyciu, stan idealny (nieużywane!), mam też trochę
        > ciuszków na zbyciu (dla faceta). Na wszystko mogę dać fakturę.
        > Zapraszam na priv w razie zainteresowania.


        Witam! dzieki za odpowiedz.Jesli chodzi o nosidelko to chetnie zobacze jesli
        jestes z Krakowa, no a ciuszki-dzieki serdeczne, ale ja mam coreczke :-)
        Moj nr gg podalam powyzej./pozdrawiam/adka
        > Adam
        >
        >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka