Gość: az IP: *.kim.pl / 10.0.3.* 26.06.03, 10:49 potrzebuje nosidelka dla dziecka, waga dzieciatka aktualnie 7,5 kg.czy ktos z was ma w dobrym stanie i chcialby oddac, sprzedac? pozdrawiam/ adka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: iberka Re: nosidelko IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 26.06.03, 11:04 ja mam takie,ze mozna nosic dzidzie z przodu i z tylu ,firma WO-Mar.uzyte doslownie 2 razy,bo dostalam teraz jak moj synek jest juz za duzy:-).nosidelko ma obciazenie do 14kg.kolor granatowy z czyms tam.mozna podjechac i zobaczyc:- ).cena 35 zl. iza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: nosidelko IP: *.kim.pl / 10.0.3.* 27.06.03, 08:52 Gość portalu: iberka napisał(a): > ja mam takie,ze mozna nosic dzidzie z przodu i z tylu ,firma WO-Mar.uzyte > doslownie 2 razy,bo dostalam teraz jak moj synek jest juz za duzy:- ).nosidelko > ma obciazenie do 14kg.kolor granatowy z czyms tam.mozna podjechac i zobaczyc:- > ).cena 35 zl. > iza Chetnie zobacze, najlepiej bedzie jak dogadamy sie poza forum,podaj mi swoje namiary, moj gg 573596/ dzieki /adka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iberka Re: nosidelko IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 27.06.03, 09:49 czesc, no ja niestety gg nie mama wiec prosze o wiadomosc na priv iberia@interia.pl podam ci moj numer telefonu i sie umowimy.ja moge dzis wieczorem lub jutro przed poludniem,ewentulanie niedziela. iza Odpowiedz Link Zgłoś
adam.67 Re: nosidelko 26.06.03, 11:48 Gość portalu: az napisał(a): > potrzebuje nosidelka dla dziecka, waga dzieciatka aktualnie 7,5 kg.czy ktos > z was ma w dobrym stanie i chcialby oddac, sprzedac? pozdrawiam/ adka Ja też mam nosidełko na zbyciu, stan idealny (nieużywane!), mam też trochę ciuszków na zbyciu (dla faceta). Na wszystko mogę dać fakturę. Zapraszam na priv w razie zainteresowania. Adam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: nosidelko IP: *.kim.pl / 10.0.3.* 27.06.03, 08:55 adam.67 napisał: > Gość portalu: az napisał(a): > > > potrzebuje nosidelka dla dziecka, waga dzieciatka aktualnie 7,5 kg.czy kto > s > > z was ma w dobrym stanie i chcialby oddac, sprzedac? pozdrawiam/ adka > > Ja też mam nosidełko na zbyciu, stan idealny (nieużywane!), mam też trochę > ciuszków na zbyciu (dla faceta). Na wszystko mogę dać fakturę. > Zapraszam na priv w razie zainteresowania. Witam! dzieki za odpowiedz.Jesli chodzi o nosidelko to chetnie zobacze jesli jestes z Krakowa, no a ciuszki-dzieki serdeczne, ale ja mam coreczke :-) Moj nr gg podalam powyzej./pozdrawiam/adka > Adam > > Odpowiedz Link Zgłoś