Gość: kibic IP: *.chello.pl 07.09.07, 17:52 Czy wie ktos gdzie jest fischer pub? Podobno jutro tam pokazuja mecz portugalia-polska Z gory dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Melani Re: Fischer pub IP: *.chello.pl 08.09.07, 10:01 Na ulicy Grodzkiej, pod arkadami. Niedaleko jest kefirek a na przeciwko kebab:) Pozdrawiam Fajna knajpa i tanie piwo:) Odpowiedz Link Zgłoś