Dodaj do ulubionych

Fischer pub

IP: *.chello.pl 07.09.07, 17:52
Czy wie ktos gdzie jest fischer pub? Podobno jutro tam pokazuja mecz
portugalia-polska
Z gory dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: Melani Re: Fischer pub IP: *.chello.pl 08.09.07, 10:01
      Na ulicy Grodzkiej, pod arkadami. Niedaleko jest kefirek a na
      przeciwko kebab:)

      Pozdrawiam

      Fajna knajpa i tanie piwo:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka