henio56 18.10.07, 08:36 który już teraz straszy Polaków, że nie bedzie współpracował z rządem w którym nie bedzie PiS Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trooly Re: Trzeba !!! 18.10.07, 09:27 Wszystko można, nawet zrobić Stan Wojenny i dokonać linczu na Prezydencie. Za popieranie PiS-u pewnie będę internowany, jeśli na tym się skończy. Za popieranie POPiS-u - tortury. Marnie skończę, taka jest siła Naszej demokracji. Pewnie to mój błąd, mogłem pić wódzię, z Olkiem? I tak Was lubię, przemówcy. Zasady obowiązują. Odpowiedz Link Zgłoś
havi1 Re: Trzeba !!! 18.10.07, 09:37 Nie myśl zasadami kaczek czy ty masz na nosie brunatne okulary, czy może mozg ci już pisuarowa kacza ciecz zeżarła, W wolnym kraju wolnym od kaczek znów zaświeci słońce, drzwa sie zazielenią, Tusk będzie premierem a kaczor bedzie mu buty czyścił, a ty zamiast w więzieniu bez poczucia cienia ABC na plecach będziesz chodził po lesie wolskim z gazetą w której będzie pisać że stworzono popis ale kaczki zostały przywołane do porządku, pan ziobro zajmuje sie prwadziwymi przestępstwami, wszyscy są bezpieczni, a gosiu objeżdza kraj uśmiechnięty, razem z panem komorowskim otweirają nowe inwestycje w kraju... A W krakowie jest napływ inwestorów, Microsoft buduje u nas centrum badawcze, w niepołomicach toyota buduje fabrykę, przez nowoczesne balice wczoraj przewinął się 6mln pasażer, do centrum możemy dojechać z krzeszowic przez balice do wieliczki szybką kolejką, powstają nowe osiedla, sklepy Odpowiedz Link Zgłoś
trooly Re: Trzeba !!! 18.10.07, 11:28 No proszę, lepsza forma wypowiedzi. Zadowala mnie przejaw dumy i zaduma nad pięknem Krakowa. Zastanawia, podmienianie "kaczek" na "kaczorka". Warto postawić na szacunek, myślę. Proponujesz kolorową przyszłość, przyjmuję ją z podziękowaniami. Odpowiedz Link Zgłoś
havi1 Re: Trzeba !!! 19.10.07, 00:24 więc aby przyszłość była kolorowa z ludzką twarzą, wybory musi wygrać PO i stworzyć popis na w/w zasadach które naprawdę zobowiązują Odpowiedz Link Zgłoś
adria231 Re: Trzeba !!! 19.10.07, 07:00 Nie sadze by udało sie stworzyć PO PIS po takiej kampanii wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
henio56 Re: Trzeba !!! 10.11.07, 06:58 Wczorajsze desygnowanie Tuska na premiera, powaliło mnie z nóg. Teraz już chyba nikt nie wątpi ,że ten kieszonkowy prezydent IV RP powinien spadać z III RP, bo go mogą na taczkach wywieźć. Odpowiedz Link Zgłoś
precesja error 10.11.07, 09:00 czy można odwołać Michnika i jego gazetę? Gazetę która kłamie i podjudza? Odpowiedz Link Zgłoś
skks Re: error 10.11.07, 09:38 Nie, nie można bo wtedy duszami ludzi będą rządzić mali, źli ludzie pokroju Kaczyńskich, Gosiewskich, Giertychów czy Lepperów. Do rządu dusz dojdą faszyści, ksenofobi, Rydzyki - a to już nie będzie Polska w której chciałbym żyć - dlatego chodzę na wybory, wybieram jak uważam za stosowne. I akceptowałem wybory innych Polaków, którzy uważali,że Polska Kaczyńskich, Kurskich to było to... Dobrze, ze tylko przez chwilą WIĘKSZOŚĆ tak uważała - i,że już tak nie uważa. Polska Kaczyńskich przeminęła w niechwale tak jak przeminęła "chwila" Krzaklewskiego - kto dziś pamięta - tamtych "polityków" - chyba tylko BUZEK sie ostał. Bo był mądry. Odpowiedz Link Zgłoś
henio56 Re: a kiedy papuga minister ogłosi amnestię może 10.11.07, 15:10 nie ma takiej potrzeby. Kupę ludzi wyjdzie na wolność, bo sędziowie nie będą już straszeni przez polityków, a prokuratura i CBA przestaną spełniać rolę Gestapo. Odpowiedz Link Zgłoś