Dodaj do ulubionych

czy po wyborach można odwołać Prezydenta RP ?

18.10.07, 08:36
który już teraz straszy Polaków, że nie bedzie współpracował z
rządem w którym nie bedzie PiS
Obserwuj wątek
    • karol.kowalik5 Trzeba !!! 18.10.07, 08:58
      • havi1 Re: Trzeba !!! 18.10.07, 09:07
        ale jak???
        • trooly Re: Trzeba !!! 18.10.07, 09:27
          Wszystko można, nawet zrobić Stan Wojenny i dokonać linczu na
          Prezydencie. Za popieranie PiS-u pewnie będę internowany, jeśli na
          tym się skończy. Za popieranie POPiS-u - tortury. Marnie skończę,
          taka jest siła Naszej demokracji. Pewnie to mój błąd, mogłem pić
          wódzię, z Olkiem? I tak Was lubię, przemówcy. Zasady obowiązują.
          • havi1 Re: Trzeba !!! 18.10.07, 09:37
            Nie myśl zasadami kaczek czy ty masz na nosie brunatne okulary, czy może mozg ci już pisuarowa kacza ciecz zeżarła,

            W wolnym kraju wolnym od kaczek znów zaświeci słońce, drzwa sie zazielenią, Tusk będzie premierem a kaczor bedzie mu buty czyścił, a ty zamiast w więzieniu bez poczucia cienia ABC na plecach będziesz chodził po lesie wolskim z gazetą w której będzie pisać że stworzono popis ale kaczki zostały przywołane do porządku, pan ziobro zajmuje sie prwadziwymi przestępstwami, wszyscy są bezpieczni, a gosiu objeżdza kraj uśmiechnięty, razem z panem komorowskim otweirają nowe inwestycje w kraju...
            A W krakowie jest napływ inwestorów, Microsoft buduje u nas centrum badawcze, w niepołomicach toyota buduje fabrykę, przez nowoczesne balice wczoraj przewinął się 6mln pasażer, do centrum możemy dojechać z krzeszowic przez balice do wieliczki szybką kolejką, powstają nowe osiedla, sklepy
            • trooly Re: Trzeba !!! 18.10.07, 11:28
              No proszę, lepsza forma wypowiedzi. Zadowala mnie przejaw dumy i
              zaduma nad pięknem Krakowa. Zastanawia, podmienianie "kaczek"
              na "kaczorka". Warto postawić na szacunek, myślę.

              Proponujesz kolorową przyszłość, przyjmuję ją z podziękowaniami.
              • havi1 Re: Trzeba !!! 19.10.07, 00:24
                więc aby przyszłość była kolorowa z ludzką twarzą, wybory musi wygrać PO i stworzyć popis na w/w zasadach które naprawdę zobowiązują
                • adria231 Re: Trzeba !!! 19.10.07, 07:00
                  Nie sadze by udało sie stworzyć PO PIS po takiej kampanii wyborczej.
                  • henio56 Re: Trzeba !!! 10.11.07, 06:58
                    Wczorajsze desygnowanie Tuska na premiera, powaliło mnie z nóg.
                    Teraz już chyba nikt nie wątpi ,że ten kieszonkowy prezydent IV RP
                    powinien spadać z III RP, bo go mogą na taczkach wywieźć.
    • precesja error 10.11.07, 09:00
      czy można odwołać Michnika i jego gazetę? Gazetę która kłamie i podjudza?
      • skks Re: error 10.11.07, 09:38
        Nie, nie można bo wtedy duszami ludzi będą rządzić mali, źli ludzie pokroju
        Kaczyńskich, Gosiewskich, Giertychów czy Lepperów.
        Do rządu dusz dojdą faszyści, ksenofobi, Rydzyki - a to już nie będzie Polska w
        której chciałbym żyć - dlatego chodzę na wybory, wybieram jak uważam za stosowne.
        I akceptowałem wybory innych Polaków, którzy uważali,że Polska Kaczyńskich,
        Kurskich to było to... Dobrze, ze tylko przez chwilą WIĘKSZOŚĆ tak uważała -
        i,że już tak nie uważa.

        Polska Kaczyńskich przeminęła w niechwale tak jak przeminęła "chwila"
        Krzaklewskiego - kto dziś pamięta - tamtych "polityków" - chyba tylko BUZEK sie
        ostał. Bo był mądry.
        • spod.celi a kiedy papuga minister ogłosi amnestię może wieci 10.11.07, 09:54
          • henio56 Re: a kiedy papuga minister ogłosi amnestię może 10.11.07, 15:10
            nie ma takiej potrzeby. Kupę ludzi wyjdzie na wolność, bo sędziowie
            nie będą już straszeni przez polityków, a prokuratura i CBA
            przestaną spełniać rolę Gestapo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka