Gość: m04 IP: *.lublin.mm.pl 30.07.03, 00:24 Hmmm ciekawe jakie sa "areny" na Slowacji.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: qaz lepsze IP: *.tele2.pl 30.07.03, 00:46 polecam ci stronkę www.stadionwelt.de nie trzeba nawet znać zbytnio niemieckiego bardzo łatwo się połapać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adasiek Re: Wisła gra o Ligę Mistrzów IP: *.streamcn.pl 30.07.03, 16:24 "Bialy"! trzymamy za ciebie kciuki! przyszlosc przed tobą! strzel takiego gola jak w ME! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vincento LM a Wisla Krakow IP: 217.11.134.* 30.07.03, 16:34 Jesli mistrz polski nie poradzi sobie z jakas tam Omonia z jakiejs tam Nikozji to niby z kim mialby wygrac? Chyba slabszych druzyn juz nie ma?? Bez przesady, rezerwy Wisly powinny i musza sobie dac rade z takimi miernotami. Pan Kasperczak pouklada domino jak nalezy nawet ze slabych klockow !! Wprawdzie teoretycznie Polacy byli faworytami w meczu z Lotwa ale rozkapryszonych panienek z reprezentacji nie mozna porownywac do ekipy Kasperczaka & Cupiala. Widac, ze sie faceci nie pieprza gwiazdenka Kalu nie chce grac dla Wisly - nie ma problemu, nie ma swietych krow!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rychu Pompa Re: Wisła gra o Ligę Mistrzów IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.03, 17:11 I tak szmaciarze nie macie szans przejścia tych patałachów z Cypru a jeżeli by wam sie jakims fartem udało to i tak nie przejdziecie anderlechtu. PS. Ale Uche was wyruchał!!!!!!!!!!!! LEGIA FOREVER Odpowiedz Link Zgłoś