18.12.07, 00:23
właśnie chciałem sobie zrobić kawy (kawę?). Eeee... Zrobić kawę.
No i po pierwsze pękla uszczelka w zakręcanym ekspresie do kawy.
Normalnie ze starości pękła. Pęk! I nie ma.
Skończyły się filtry.
Na koniec okazało się że nie mam kawy.
Zagotowałem sobie h2o.
I taka to opowieść.
człowiek chce niewiele a i tak tego nie dostanie.

"Ci z kawą są samotni a ci bez kawy i tego nie mają"
- Bolesław Krzywousty
Obserwuj wątek
    • gosia.43 Re: tragedja. 18.12.07, 00:29
      Monte...ja juz nie mam siły...brzuch mi pęka ze śmiechu...:)
      gosia

      KOOrwa - Ty to masz pecha w życiu......:)))))
      g
      • montenuovo Re: tragedja. 18.12.07, 00:33
        "my lif iz one tradegy" - Jan bez Ziemi.

        "Dajcie mi kawę a poruszę ziemię" - Monte
        • gosia.43 Re: tragedja. 18.12.07, 00:39
          czy to dlatego mowili , że Kopernik jest kobietą.....:)
          gosia

          dawno sie tak nie ubawilam...serio..Monte kocham Cie za te Twoje
          wątki........:)))) , śmieje się głosno.......
          g
    • jadzka42 Re: tragedja. 18.12.07, 09:44
      Nieuctwo Monti, toc juz Ci mowilam, trza jak za dawnych czasow
      chomikowac kawe, paczuszka w pawlaczu, paczuszka w spizarce, dwie w
      piwnicy, w roznych miejscach po paczuszce a potem o nich zapomniec i
      w czarna godzine jak znalazl!
      A jak nie znajdziesz w czarna godzine to skrobnij do mnie a ja Ci
      pare ziarek mailem wysle.
      • montenuovo Re: tragedja. 18.12.07, 10:48
        Ha! Ja o tym pamiętałem. Zrobiłem tak jak mówiłaś: miałem zapas
        jakiejś marnej kawy auslese (czyli z podłogi) ale był to zapas który
        sie skończył. No i gumki i filtru nie ma i kawy. Dobrze że
        powietrza miałem na kilka godzin.
        • krzychut Re: szpecyjalnie dla ciebie Monte 18.12.07, 10:57
          secure.koffeeklatsch.com/images/uploads/2007061418441517799_lrg.jpg
          • montenuovo Re: szpecyjalnie dla ciebie Monte 18.12.07, 11:03
            dobra kawa auslese, prodomo.
            dankeszejn.
            już mi lepiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka