montenuovo
18.12.07, 00:23
właśnie chciałem sobie zrobić kawy (kawę?). Eeee... Zrobić kawę.
No i po pierwsze pękla uszczelka w zakręcanym ekspresie do kawy.
Normalnie ze starości pękła. Pęk! I nie ma.
Skończyły się filtry.
Na koniec okazało się że nie mam kawy.
Zagotowałem sobie h2o.
I taka to opowieść.
człowiek chce niewiele a i tak tego nie dostanie.
"Ci z kawą są samotni a ci bez kawy i tego nie mają"
- Bolesław Krzywousty