Dodaj do ulubionych

Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców

IP: *.lama.net.pl / 192.168.11.* 20.08.03, 23:08
walki zwierząt, paranoja moze niektorzy nie przeszli ewolucji i
nadaja sie rezerwatów?? coraz czesciej wydaje mi sie ze pogodze
sie z ta mysla...ze zyją wokól mnie zwierzęta ktore maja
czelnosc zwac sie ludzmi... ludzmi z dolnej polki ewolucji
Obserwuj wątek
    • Gość: Hadson Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.03, 23:08
      Dlatego nie chodze na mecze. I dlatego nie kibicuje nikomu. Bo
      to co się dzieje to jedno wielkie nieporozumienie. Uwazam ze
      powinni zamknąć obydwa kluby ewentualnie wprowadzic
      identyfikacje kibiców tak aby każdy kto wchodzi na mecz miał
      swiadomość tego ze jak coś przeskrobie to chwile potem będa za
      nim organy ścigania. A co do osiedli to dlatego trzeba miec
      przy sobie cos bardziej skutecznego niz kij bejzbolowy czy kose.
      • Gość: mazzii Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.ds.uj.edu.pl 21.08.03, 07:34
        Gość portalu: Hadson napisał(a):

        > Dlatego nie chodze na mecze. I dlatego nie kibicuje nikomu. Bo
        > to co się dzieje to jedno wielkie nieporozumienie. Uwazam ze
        > powinni zamknąć obydwa kluby ewentualnie wprowadzic
        > identyfikacje kibiców tak aby każdy kto wchodzi na mecz miał
        > swiadomość tego ze jak coś przeskrobie to chwile potem będa za
        > nim organy ścigania (...)

        Stary, ja chodze na mecze i bede chodzil- nikt nie ma prawa nas
        zastraszac. Identyfikacja Kibicow Wisly jest prowadzona (karty
        kibica z nr Pesel, zdjecia w dokumentacji klubu, kamery na
        stadionie). To barbarzyństwo - przemoc argumentowana "uczuciem"
        do drużyny. Mam nadzieję, jako Fan Wisły Kraków, że nie dojdzie
        do żadnego "odwetu".
        Cieszę się, że nie mieszkam na nowej hucie, nawet tam nie jeżdze.
        A pomysł stadionu miejskiego na nowej hucie przy takich
        zjawiskach patologicznych jest PORONIONY
        • Gość: peszko Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.chello.pl 21.08.03, 11:16
          Gość portalu: mazzii napisał(a):

          > Cieszę się, że nie mieszkam na nowej hucie, nawet tam nie jeżdze.
          > A pomysł stadionu miejskiego na nowej hucie przy takich
          > zjawiskach patologicznych jest PORONIONY


          Cóż, ip i zwrot "NA Nowej Hucie" wskazuje, że jesteś pan w tym mieście nowy,
          więc należy się panu kilka słów wyjaśnienia.

          Przede wszystkim, co ta sprawa ma wspólnego z Nową Hutą, poza miejscem
          zdarzenia? W Hucie mieszkają normalni ludzie, a podłożem tego mordestwa była
          nienawiść pielęgnowana przez KRAKOWSKIE kluby. Klubami nowohuckimi są Wanda i
          Hutnik, nie słyszałem żeby ich kibice mordowali kogokolwiek. Bandycki etos jest
          pielęgnowany głównie w Cracovii, najstarszym klubie Krakowa, przy cichym (nie
          zawsze!) przyzwoleniu kolejnych zarządów. Czy tak należy rozumieć kulturotwóczą
          rolę Krakowa wobec "ciemnych mas" mieszkańców Nowej Huty?

          Pomysł budwy stadionu miejskiego w Nowej Hucie jest poroniony przede wszystkim
          w opinii mieszkańców tej dzielnicy, mających świeżo w pamięci zeszłoroczną
          demolkę ich mieszkań i miejsc pracy przez, jakżeby inaczej, kibiców Cracovii
          wracających z meczu. Myślisz pan, że nowohucianie chcą przeżywać gehennę
          każdego tygodnia? Budujcież sobie wasze stadiony gdzie indziej, my mamy
          ważniejsze problemy!
    • Gość: mieszkanka jednego z osiedli Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.compower.pl 20.08.03, 23:09
      To jest chore bić sie o coś co jest tak mało istotne w
      porównaniu do życia ludzkiego. I tak teraz zaczeli wojne
      cracoviacy więc w niedalekiej przyszłosci bedzie odwet na nich.
      To jest przykre ale niestety realne.
      • Gość: Kibic Cracovii Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.chello.pl 20.08.03, 23:40
        To ścierwo które zabiło tego człowieka nie ma prawa czuć się
        kibicem Cracovii , powinno zaraz po złapaniu zostac publicznie
        powieszone za jaja najlepiej na Rynku - może inne ścierwa
        podszywające się pod Cracovię wreszcie się opamiętają
        A co do meczu z Ruchem to mam nadzieję że do tego kurestwa co
        przychodzi tylko dla burd i zadym i nawet nie raczy zapłacić za
        bilet tylko pijane wtacza się przez ogrodzenie następnym razem
        w podobnej sytuacji policja będzie strzelała z ostrej amunicji
        bo to jedyny sposób na tych chamów
    • Gość: StoHu Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: 217.97.220.* 20.08.03, 23:29
      Jak wiadomo Nowa Huta jak i cały Kraków jest podzielony na
      strefy wpływów trzech klubów: Cracovii, Wisły i Hutnika. I jak
      wiadomo Cracovia sie nie nawidzi z Wisłą i na odwrot. To znow
      moj klub nie nawidzi sie z Wislą. Jestem za HUTNIKIEM. Uwazam ze
      ten klub dzis jest najbardziej neutralny. Nie ma wsrod nas
      mordercow, nawet nie chodzimy ze sprzętem. Choc znam wyjatki.
      Moze dlatego ze nie jest nas duzo. Słyszalem opinie niektorych
      po zabojsitwie Filipa,ze zginal za klub-bohater. Rozumiem
      pobicie, ale dla takich jak ten Żyd kara śmierci.
    • Gość: michał Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.myslenice.net.pl / 192.168.1.* 21.08.03, 00:45
      Jestem bardzo przeciwny wszelkim bojką ktore wywoluja kibice.To
      jest tak bezsensowne ze wogole nie ma oczym mowic.Powinno sie
      wylapac te wszystkie zwierzeta tych wszystkich skorwysynow
      podobnych do tego ktory zabil filipa.Wylapac ich i namiejscu
      rozstrzelac bo to chyba jedyny sposob zeby sie pozbyc takiego
      scierwa ze spoleczenstwa.A temu zajebanemu dresiarzowi jak go
      zlapia niech tez wbija noz w serce,niech zdycha jak pies.Sory za
      klniecia ale jak mozna inaczej o tych chamach pisac jak nie tak.
    • Gość: Żal Rozpacz... IP: *.wielopole.sdi.tpnet.pl 21.08.03, 10:16
      To jest tak straszne, że nie chcę w to wierzyć! Boże, tak
      bardzo współczuję Rodzicom Filipa....
    • Gość: zdegustowany Co za koszmarny nieadekwatny tutuł IP: *.starnet.pl / 192.168.1.* / *.lama.net.pl 21.08.03, 10:29
      Czy Gazeta nie dostrzega, ze ofiara nie byla "kibolem"? Takie
      przedstawienie sprawy stawia w zlym swietle tego chlopaka.
      Ciekawe czy pokiereszowanie dziennikarza Gazety sympatyzujacego
      z jednym klubem przez kibicow drugiego nazwalaby "porachunkami
      kibicowskimi"?
      Prosze o wiecej wyczucia w tak poważnych sprawach, zwlaszcza gdy
      fakty nie pozostawiaja watpliwosci.
    • Gość: kibic Cracovii Ten tytuł podżega IP: *.wielopole.sdi.tpnet.pl 21.08.03, 10:43
      Poza ogromnym żalem z powodu tej tragedii, budzi się we mnie
      bunt! To klasyczny przykład jak nie douczony dziennikarz
      potęguje beznadziejne, koszmarne zjawiska z kręgu patologii
      społecznej! Przecięż to było brutalne morderstwo, to nie ważne
      jakie pytanie zadał ten bandyta, on chciał kogoś zabić - z
      premedytacją i na zimno! Ten fatalny artykuł jeszcze bardziej
      zajątrzy swykłych rzezimieszków do wyjścia na ulicę! Panie
      redaktorze, czy tej tragedii nie można było przedstawić po
      prostu po ludzku?!
      • Gość: kibić Re: Ten tytuł podżega IP: *.um.krakow.pl 21.08.03, 11:03
        i tak i nie...
        wszystkich kibiców bez względu na klub na podobieństwo Małysza
        trzeba wychowywać. To zawodnicy klubowi powinni przed każdym
        meczem i po też - przypiminać o podstawach kultury kibicowania.
        • Gość: nie_kibic Mowa o Kibicach nie ma tu sensu IP: 130.60.149.* 21.08.03, 11:32
          Witam,
          Moim zdaniem w tym przypadku, jak i w podobnych zrzucanie winy
          na kibicow nie ma sensu. Rzeczywiscie kibicem to jest moj
          Ojciec, starszy juz czlowiek, ktory od 30 lat wiernie kibicuje
          swojemu klubowi i do glowy nigdy nie przyszlyby mu jakies
          awantury. Natomiast na mecze przychodza tez mlodzi ludzie, dla
          ktorych mecz nie ma wlasciwie znaczenia: oni przychodza tylko
          po to, aby moc sie wyzyc fizycznie i kogos pobic. I nawet
          zamkniecie stadionow nic tu nie pomoze: agresywni bandyci
          zawsze znajda sobie inny pretekst zeby kogoc bic, kopac i
          mordowac. Za to odpowiedzialni sa rodzibe, aby w wychowaniu
          syna wykorzeniac z niego zarodki agresji i uczyc ze zycie
          czlowieka jest najwyzsza wartoscia.
          Pozdrawiam. (Sam nie jestem kibicem)
    • Gość: cracoviac Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.wielopole.sdi.tpnet.pl 21.08.03, 11:47
      Jest mi tak źle i rozpaczliwie! Jestem młodym człowiekiem, ale
      tak mnie wychowano, że szanuję tradycję, kocham moje miasto i
      Cracovię też. Z mojego domu wyniosłem sentyment do tego klubu,
      jako mały chłopiec chodziłem na mecze Cracovii z moim
      Dziadkiem. To niesprawiedliwe, że zwykli bandyci i mordercy
      powodują, że teraz boję się iść na stadion. Czymże jest dla
      tych ludzi czyjeś życie? Przepałnia mnie ogromny żal z powodu
      śmierci Filipa - może ta tragedia ruszy sumieniami ludzi?
      • rafek2 Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców 21.08.03, 17:36
        Prawda jest taka że prawdziwych kibiców jest o wiele
        więcej od chuliganów i tych którzy robią burdy na
        stadionach. Ale jak to zawsze bywa mniejszość, która jest
        głupsza i bardziej bezmyślna jest głośniejsza i jej
        zachowanie daje się bardziej odczuć.
        Zamykanie stadionów moim zdaniem nic nie da, gdyż
        pseudokibice i tak znajdą sobie inne miejsca na
        wszczynanie bijatyk. Rozwiązaniem problemu mogło by być
        jedynie skuteczniejsze działanie policji połączone z
        drastycznym zaostrzeniem kar dla chuliganów, a
        szczególnie takich ludzi , którzy nie mają poszanowania
        dla cudzego życia. Co bowiem da to, że policja złapie
        zabójców Filipa jak i tak wyjdą oni niedługo na wolność i
        najprawdopodobniej nic się nie zmienią. Wcześniej
        oczywiście długo czekać będą na rozprawę,
        najprawdopodobniej przebywając na wolności.

    • Gość: ar Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 21.08.03, 18:08
      to nie byli kibice,to byli zwykli bandyci.moim zdaniem problem
      bedzie tak dlugo,jak dlugo bedzie ta sama kara,dla tych,co
      ukradna kostke masla i dla tych,co pobija,a nawet zabija
      czlowieka.gosc za morderstwo dostanie 10 lat,jakas
      amnestia,dobre sprawowanie i wyczodzi po 5 latach na dodatek
      dumny,bo siedzial w pierdlu i teraz to on dopiero jest
      gosc.debatuje sie nad tym,jak to wiezienia sa ciezkie,jak
      polepszyc pobyt biednym wiezniom.maja wypozyczalnie
      kaset,silownie,trzeba im mowic na PAN i uwazac,zeby ich czyms
      nie urazic.to ma byc wiezienie do k... nedzy?
    • Gość: neo Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.chello.pl 21.08.03, 22:21
      - Nie wykluczamy żadnych motywów, w tym również porachunków
      pseudokibiców - mówiła podkomisarz Sylwia Bober z zespołu
      prasowego krakowskiej policji.

      ????????????????

      naprawde? a moze pasowaloby sie przejsc na stadion przy kaluzy,
      gdzie przeciez jest taka swietna rodzinna atmosfera, odradza sie
      klub z tradycjami i gdzie szanowany i pelen poswiecenia prezes
      Misior nie widzi chocby olbrzymiej flagi z napisem: "ŚWIĘTA WOJNA
      NIECH TRWA AŻ DO ŚMIERCI OSTATNIEGO PSA". a z reszta przyklady
      moznaby mnozyc.

      gdzie wy KURWA zyjecie????!!!!!
      • Gość: Krakus Re: Śmiertelna ofiara zatargów pseudokibiców IP: *.joint.eu.org 22.08.03, 08:36
        Jakie to śmieszne,brutalne morderstwo nazywać porachunkami
        kibiców,wiem że wygodnie to dla policji.Pamiętam jak na jednym z
        meczów tylko zaproponowanie dowódcy oddziału trenowanie na
        lotnisku w Balicach uchroniło mnie i kibiców od zebrania
        łomotu.Osobista kontrola jak przestępcy na długo wyleczyła mnie
        do odwiedzania stadionów,moje siwe włosy wiele widziały,więc nie
        upraszczajmy problemu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka