Gość: azer
IP: *.lama.net.pl / 192.168.11.*
20.08.03, 23:08
walki zwierząt, paranoja moze niektorzy nie przeszli ewolucji i
nadaja sie rezerwatów?? coraz czesciej wydaje mi sie ze pogodze
sie z ta mysla...ze zyją wokól mnie zwierzęta ktore maja
czelnosc zwac sie ludzmi... ludzmi z dolnej polki ewolucji