lukasz_pe 27.02.08, 12:06 Oto kazanie na rowerku (chyba wszystkie gazety o tym pisaly, a niewiele osob widzialo na wlasne oczy) pl.youtube.com/watch?v=BJhE9H06A5Q Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wanna_wasermanna się powinno nazywać show księdza Stryczka 27.02.08, 14:50 długie to jest na oglądanie. Można zapytać o co konkretnie w tym chodzi?? Odpowiedz Link Zgłoś