Dodaj do ulubionych

Kazanie na rowerku

27.02.08, 12:06
Oto kazanie na rowerku (chyba wszystkie gazety o tym pisaly, a
niewiele osob widzialo na wlasne oczy)
pl.youtube.com/watch?v=BJhE9H06A5Q
Obserwuj wątek
    • wanna_wasermanna się powinno nazywać show księdza Stryczka 27.02.08, 14:50
      długie to jest na oglądanie. Można zapytać o co konkretnie w tym
      chodzi??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka