Dodaj do ulubionych

Lech Kaczyński u Jacka Majchrowskiego

IP: *.chello.pl 09.10.08, 00:24







Bardzo prosimy Pana Prezydenta Majchrowskiego o nie zapraszanie Pana
Prezydenta Kaczyńskiego a Pana Prezydenta Kaczyńskiego o nie
korzystanie z zaproszenia Prezydenta Majchrowskiego. Kraków-Miasto
wolne od debili z PiS'u.








Obserwuj wątek
    • carpaccio4 Lech Kaczyński u Jacka Majchrowskiego 09.10.08, 00:24
      no to raś się chyba zapłacze. nie wspomnę o ekscelencji.
      • Gość: dominik Re: Lech Kaczyński u Jacka Majchrowskiego IP: 58.34.10.* 09.10.08, 01:49
        ...a wczoraj rozbolal mnie mozg
    • Gość: Maciej Rewicz jakies gromy na nas spadaja... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 03:07
      Co Prezydent zwiedzi w w Krakowie.. czy pojdzie tez do zoo ?
      juz myslalem ze zyje w miescie gdzie dominuja intelektualisci i ludzie kultury
      .. i tacy nas odwiedzaja...juz wole Rydzyka...
      • Gość: Teodor Normalna decyzja IP: 77.236.0.* 09.10.08, 07:37
        Normalniejemy. Była to długa droga, ale efekty widać. A może to będą przyszli
        rywale w wyborach prezydenckich 2010? No, bo jak Tusk się sam skasował (
        przegrywając walkowerem z działaczami piłkarskimi) to taka para + Dutkiewicz
        mogłaby być interesująca.
        • Gość: ar Re: Normalna decyzja IP: *.chello.pl 09.10.08, 13:36
          Jacek Majchrowski jest zbyt inteligentny, żeby porywać się na to już w najbliższych wyborach. Zostanie na trzecią kadencję w Krakowie, bo tym miastem nie da się rządzić bez sukcesów. Zawsze znajdzie się powód do optymizmu. Natomiast kolejne rozdanie będzie dla niego łatwiejsze. Zamiast trzech groźnych rywali będzie miał jednego zmęczonego.

          Tusk jeszcze się nie skasował, ma spory margines zaufania społecznego na jeszcze większe błędy niż Palikot i wojenka z PZPN. Ale na pewno pozwolił Kaczyńskiemu odrobić straty. Rozegra się to między nimi, bo Dutkiewicz nie ma zaplecza. Nie uda mu się ucieczka do przodu od ostatnich porażek w kiepskim stylu, lokalnych choć bardzo nagłośnionych w Polsce: braku EXPO i siedziby EIT czy fuzji Śląska z Groclinem. Wrocławskie sukcesy mogą sobie przypisać na równi z nim pretorianie Tuska: Schetyna i Zdrojewski.


          Natomiast zaproszenie Lecha Kaczyńskiego na świętowanie do Krakowa można traktować jako chęć podzielenia się odpowiedzialnością przy odsłanianiu kolejnego dźwigajowatego gniota za ciężkie pieniądze. Zresztą, kto widział prasowe zajawki projektu, ten wie, że piąty gnom będzie w tej okoliczności bardzo a propos.
    • Gość: ronson Lech Kaczyński u Jacka Majchrowskiego IP: 77.236.0.* 09.10.08, 08:26
      Teraz ,gdy wybory coraz bliżej to łaskawie się zjawi.Kraków wolny od PiS-u.
      • Gość: Kostuch z Grobli Re: Lech Kaczyński usunie Jacka Majchrowskiego IP: *.2.20.195.pp.com.pl 09.10.08, 08:46
        Najwyższy czas zapytać tego moskiwczna do tej pory na bani dlaczego zdemolował
        Kraków. Skąd wziął tylu uczciwych, którzy po trupach w mojej tylko kamienicy 3
        dla kolesi budujących betonowe kloce z tyłka architekta głównego jego majestatu.
        Czas aby gpo poprosił o dym,isję i łagodny wymiar kary. Magistraty na bruk. I do
        podwodnego parkingu na wieki wieków.
    • Gość: HKL8L89FF Lech Kaczyński u Jacka Majchrowskiego IP: 212.106.19.* 09.10.08, 08:50
      A TO BURACZEWO PO CO PRZYJEŻDZA NA KRAKOWSKĄ ZIEMIĘ ??MY BURAKÓW I
      BUCÓW NIE POTZRBUJEMY!!WON STĄD BURACZANA GĘBO!!APELUJE DO PANA
      PROF. MAJCHROWSKIEGO:NIECH PAN MA HONOR I ODMÓWI WIZYTY BUFONA W
      MIEŚCIE KRAKA!!!
    • zatomasz Jacku Majchrowski 09.10.08, 09:27
      Dziś Krakowianie JEDNOMYŚLNIE protestują prszeciw spalarni odpadów.
      Nie ładnie tak wkręcać fazę na antenie, że naród jest podzielony i
      nie wie czego chce! SPALARNI ODPADÓW W CENTRUM MIASTA MÓWIMY
      STANOWCZE NIE!!!!
      • Gość: 3cik Zatomaszu IP: *.ists.pl 09.10.08, 09:38
        zatomasz niedługo zainteresuje sie Tobą CBA jeśli będziesz sugerował że Pan
        Prezydent to ŚMIEĆ a Jacek Majchroski chce go spalić.
        UWAŻAJ!


        Zamiast spalarni budujemy: klikaj.bubb.pl
    • Gość: krakusik Lech Kaczyński u Jacka Majchrowskiego IP: *.kki.krakow.pl 09.10.08, 10:44
      Zaprosić KURDUPLA na mecz Kmity z Bronowiczanką !!Swoją
      drogą wymyślili "chłopcy" rocznicę do obchodów.
    • Gość: Smok Niesamowite - jestem w szoku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 14:41
      Prezydent RP w Krakowie?
      • Gość: 1spag Re: Niesamowite - jestem w szoku IP: *.zone4.bethere.co.uk 09.10.08, 18:50
        rezydent nie mógł przyjechać na jubileusz SKOZK-u, ale z drugiej strony przecież
        hojnie wspiera odnowę krakowskich zabytków - tłumaczy Kosior.

        tak szczegolnie usuwajac z niej paru czlonkow bo nie zlozyli oswiadczenia
        lustraycjnego :))))

        wizyta Kaczynskiego w Krakowie to nie jest jakies wydarzenie ze typu ze on sie
        specjalnie wybiera na zaproszenie Majchroskiwego, po prsotu robi tournee po
        Polsce i czemu nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu, jesli bedzie przemawial
        to ciekawe komu dop..li slownie jak to zwykle ma ostatnio przy okazji roznych
        rocznic
    • Gość: nie-grabarz Lech Kaczyński u Jacka Majchrowskiego IP: *.bas503.dsl.esat.net 09.10.08, 20:55
      ...a Tajster w ciupie, i nie będzie w orszaku, i łapki do polizania nie dostanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka