Gość: aqq
IP: *.chello.pl
09.10.08, 00:24
Bardzo prosimy Pana Prezydenta Majchrowskiego o nie zapraszanie Pana
Prezydenta Kaczyńskiego a Pana Prezydenta Kaczyńskiego o nie
korzystanie z zaproszenia Prezydenta Majchrowskiego. Kraków-Miasto
wolne od debili z PiS'u.