Gość: andrzejb
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
30.10.03, 21:10
Czy widzieliscie budynek hotelu sheraton? Napewno trudno go nie zauwazyc.To
najbrzydszy budynek w centrum krakowa.Kto na to zezwolil? budynek wyroznia
sie swoim paskudnym kolorem nie komponuje sie wogule z architektura
otoczenia , zapaskudzil zaly krojobraz i wdodatku stanal na miejscu
zabytkowego budynku...nie ma juz urzednikow w krakowie...ktos powinien za to
odpowiedziec..wyrazcie swoje opinie.