IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 30.10.03, 21:10
Czy widzieliscie budynek hotelu sheraton? Napewno trudno go nie zauwazyc.To
najbrzydszy budynek w centrum krakowa.Kto na to zezwolil? budynek wyroznia
sie swoim paskudnym kolorem nie komponuje sie wogule z architektura
otoczenia , zapaskudzil zaly krojobraz i wdodatku stanal na miejscu
zabytkowego budynku...nie ma juz urzednikow w krakowie...ktos powinien za to
odpowiedziec..wyrazcie swoje opinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: verte Re: Sheraton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 23:11
      Gość portalu: andrzejb napisał(a):

      > Czy widzieliscie budynek hotelu sheraton? Napewno trudno go nie zauwazyc.To
      > najbrzydszy budynek w centrum krakowa.Kto na to zezwolil? budynek wyroznia
      > sie swoim paskudnym kolorem nie komponuje sie wogule z architektura
      > otoczenia , zapaskudzil zaly krojobraz i wdodatku stanal na miejscu
      > zabytkowego budynku...nie ma juz urzednikow w krakowie...ktos powinien za to
      > odpowiedziec..wyrazcie swoje opinie.


      Ten paskudny kolor to nawiązanie do koloru Wawelu(psskudnego?)
      • Gość: bill Re: Sheraton IP: *.mik.krakow.supermedia.pl 31.10.03, 07:25
        Fajnie, że stanął. Choć mógłby być ciut wyższy (hi hi hi)
        • Gość: mimero Re: Sheraton IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.03, 08:51
          Andzrzeju b - zapraszam na forum Opinie i Komentarze - tam trwa dyskusja.
          Obawiam sie, że sensownych uwag na tym forum już nie przeczytasz..
        • Gość: architekt Re: Sheraton IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.04, 14:18
          ale syyyyf, ciekawe kto sie zgodził " czyt. wziął łapówkę " zeby ten oktopny
          budynek w stylistyce supermarketu kanadyjskiego stanął przed wawelem, ani nie
          ma proporcji ani materiałami nie nawiązuje to otoczenia ... syyyf

          To tak jakby mały Jasiu postawił domek z drewnianych czerwonych klocków obok
          symbolu Krakowa

          Dlaczego nie można opublikowac opini architektow wraz z ich nazwiskami
          oczywiscie, ktorzy to panowie wyrazili sie pozytywnie i pozwolili na
          wybudowanie tej kupy ?

          Przecież takie dokumenty są, niech panowie ktorzy zgodzili sie na to pokarzą
          swoje zacne oblicza, przeciez ten budynek bedzie straszyl przez najblizsze 100
          albo wiecej lat...

          korupcja wsród urzednikow to straszny nawyk.
      • Gość: keke Re: Sheraton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.03, 04:14
        najgorsze w tym wszystkim jest to ze nie wpuscili na poczatku archeologow na
        teren budowy...nie musze mowic co tam moglo byc w ziemi...sam fakt bliskosci do
        wawelu jest poniekad gwarantem...glowy urzednikow powinny tutaj poleciec w
        kilku administracjach...coz...moze kiedys doczekamy sie sensownych wladz miasta
        • Gość: verte Re: Sheraton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.03, 12:39
          Gość portalu: keke napisał(a):

          > najgorsze w tym wszystkim jest to ze nie wpuscili na poczatku archeologow na
          > teren budowy...


          I całe szczęscie,ze nie wpuścili.W tym p......nym mieście łopaty się w ziemie
          wbić nie da.Nigdzie w Polsce się tak cieżko nie buduje.Dlatego jesteśmy takim
          zaścianem mimo sporych możliwości miasta.Bardzo dobrze że jest Sheraton.
          • Gość: qadwq Re: Sheraton IP: *.chello.pl 14.11.03, 15:47
            Ma ktoś was jakieś foty (nie rendery)
          • Gość: reverte Re: Sheraton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.03, 18:04
            verte-entuzjasta wybitnego architekty, prof. Kadłuczki
          • Gość: olo Re: Sheraton IP: *.pl / 212.244.43.* 27.11.03, 15:58

            "I całe szczęscie,ze nie wpuścili.W tym p......nym mieście łopaty się w ziemie
            wbić nie da.Nigdzie w Polsce się tak cieżko nie buduje.Dlatego jesteśmy takim
            zaścianem mimo sporych możliwości miasta.Bardzo dobrze że jest Sheraton."

            Szanowny(a) verte,
            Masz racje co do problemow z wbijaniem lopaty i klopotami postawinia czegkolwiek
            w Krakowie.Ale jesli juz cos sie stawia, to dlaczego to ma byc TAKIE OKROPNE.
            W Krakowie naprawde jest niewiele dobrych budynkow i niestety wciaz przybywa
            tych gorszych :(
            • Gość: mak Re: Sheraton IP: *.proxy.aol.com 22.12.03, 05:30
              Woda na mlyn. Za pozno na opinie. Trzeba sie pogodzic z losem. Co sie stalo to
              sie nie odstanie
    • Gość: ewka Re: Sheraton IP: *.rmf.pl 20.11.03, 14:08
      Gość portalu: andrzejb napisał(a):

      > Czy widzieliscie budynek hotelu sheraton? Napewno trudno go nie zauwazyc.To
      > najbrzydszy budynek w centrum krakowa.Kto na to zezwolil? budynek wyroznia
      > sie swoim paskudnym kolorem nie komponuje sie wogule z architektura
      > otoczenia , [ciach]

      a w ogóle, to w ogóle pisze sie *w ogóle*, a nie *wogule*
      he,he
      • Gość: tt Re: Sheraton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.03, 14:13
        teraz to sie pisze "wogle"
    • Gość: olo Re: Sheraton-syyyyf !!!!! IP: *.pl / 212.244.43.* 27.11.03, 15:52
      Bardzo sluszna uwaga. Budynek jest faktycznie syfiasty.Podobno wnetrza sa
      jeszcze gorsze. A poza tym to jakas nieudany modernizm (z cakym szacunkiem dla
      modernizmu-uwilbiam ten kierunek)z przed lat...to trokatne zwianczenie glownego
      wejscia...brak slow.
      Na marginesie: slyszlem tez o innych niewypalach tego samego autora. Coz, wiedza
      i tytuly nie zawsze ida w parze z praktyka
    • Gość: e-toshi Re: Sheraton IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.11.03, 00:14
      może teraz tłumy docenią Radissona, który bije Sheratona na łeb i szyję.
      • Gość: olo Re: Sheraton IP: *.pl / 212.244.43.* 28.11.03, 14:14
        Radisson? A i owszem, owszem calkiem przyzwoity budynek. :)
        • kolegadryndryn Radisson 26.12.03, 11:32
          Byly burze i ucichly bo budynek calkie calkie srodmiejski, nie za wysoki etc.,
          a to co buduja kupa - pierwszej wody i front ala nawiazanie do polskiego dworku!
          • Gość: architekt Re: Sheraton to kupaaaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.04, 14:22
            ale syyyyf, ciekawe kto sie zgodził " czyt. wziął łapówkę " zeby ten oktopny
            budynek w stylistyce supermarketu kanadyjskiego stanął przed wawelem, ani nie
            ma proporcji ani materiałami nie nawiązuje to otoczenia ... syyyf

            To tak jakby mały Jasiu postawił domek z drewnianych czerwonych klocków obok
            symbolu Krakowa

            Dlaczego nie można opublikowac opini architektow wraz z ich nazwiskami
            oczywiscie, ktorzy to panowie wyrazili sie pozytywnie i pozwolili na
            wybudowanie tej kupy ?

            Przecież takie dokumenty są, niech panowie ktorzy zgodzili sie na to pokarzą
            swoje zacne oblicza, przeciez ten budynek bedzie straszyl przez najblizsze 100
            albo wiecej lat...

            korupcja wsród urzednikow to straszny nawyk.

            ale kupaaaaa...
            ciekawe kto był babcią klozetową , akto miał niestrawność...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka