Dodaj do ulubionych

Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone

    • olewus1 Haha ale zabawa. Gejom promocji zabraniaja. 15.12.08, 09:09
      Robta co chceta!!! W 50% gejostwo to i tak wytwor srodowiska w jakim sie
      dojrzewa i obcuje. Zeby tylko dzieci nie mogli miec to wszystko bedzie dobrze.
      Ze soba moga robic co chca to wolny swiat.
      • hrabina-monte-christo olewus1, ty jesteś wytworem z szamba SB.... 15.12.08, 10:09
        innymi słowy, jesteś gów.nem towarzyszy z UB-SB, zakonserwowanym w ich
        szambie...Promują cie!!
        • olewus1 Re: olewus1, ty jesteś wytworem z szamba SB.... 15.12.08, 10:15
          Czy zawsze jezeli ktos jest innego zdania niz ty jest gownem, SBekiem, UBekiem
          lub z PISu? Bardzo malutka glowke masz debilku. Przeczytaj wiecej ksiazek moze
          niz ta jedna (ciekawa)
    • mikewodzowski Dlaczego ludzie się tak obawiają gejów? 15.12.08, 09:10
      Bo ktoś im bzdur naopowiadał. Bzdur typu: i ty możesz zostać gejem nawet nie
      wiesz kiedy, twoje dzieci zostaną homo bo wszedzie jest promocja
      homoseksualizmu, ogólnie jest modne być gejem.
      Dopóki ludzie nie przestaną wierzyć w te bzdety będą takie akcje jak ta z
      artykułu.
      • sibeliuss Re: Dlaczego ludzie się tak obawiają gejów? 15.12.08, 09:13
        Lzono komunę, że nakzauje jak żyć - a co nam oferuje skrajna
        prawica? Dokładnie to samo.
        • mikewodzowski Niektórzy nie potrafią żyć bez smyczy. 15.12.08, 09:28
          Więc mamy tylu zwolenników skrajnej prawicy.
      • wuetend Re: Dlaczego ludzie się tak obawiają gejów? 15.12.08, 11:12
        badania sa prowadzone od dawna. I od dawna prowadzone sa
        wsrod "najtezszych umyslow" spory co do przyczyn bycia okreslonej
        orientacji seksualnej.
        Przyjmijmy upraszczajac, ze 50% to uwarunkowania genetyczne i 50%
        kulturowo-srodowiskowe.
        W takim kontenkscie uzasadnione wydaja sie dzialania tzw. "srodowisk
        zblizonych" na rzecz propagowania homoseksualizmu jako formy ...
        (wpisac co sie chce).


        mikewodzowski napisał:

        > Bo ktoś im bzdur naopowiadał. Bzdur typu: i ty możesz zostać gejem
        nawet nie
        > wiesz kiedy,
        • mikewodzowski Nie sadzę żeby można było kogoś zmusić. 15.12.08, 11:29
          Do bycia homoseksualistą. To siedzi w głowie, z tym sie czlowiek rodzi.
          Jak chce przestać być gejem musi tę głowę odkręcić...
          Z drugiej strony dlaczego ma przestać chcieć być? Taki się urodził.
          Nie widzi innej opcji. Niech taki jest i tak żyje.
          Nikomu krzywdy nie robi. Nawet sobie. Krzywdę robią mu ludzie którzy chcą mu tę
          głowę odkręcić.
    • Gość: mp3 Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: 147.185.160.* 15.12.08, 09:19
      a jp2 jakiej był orienatcji ???
      • puchala40 Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 09:28
        Nikt nie bierze sie z nikąd.I tak w Niemczech tajemnica poliszynela
        jest fakt, ze papież Benedykt XVI JEST GEJEM. Ana dodatek ma
        bardzo urodziwego, acz przegietego jak jasna cholera sekretarza.
        Śmieję sie z was, katolickie matoły, tak jak śmieje się z was
        papież - którego nota bene cenię jako papieża intelektualistę a nie
        takiego "ludycznego" showmana jak JPII. natomiast hipokryzja
        Kościoła jest większa niż Himalaje.
        • mikewodzowski Ja go nie cenie za intelektualizm. 15.12.08, 09:37
          B16 chce wrócić kościół do średniowiecza. Niedługo zakaże czytać biblii.
          Ale to moje zdanie.
    • adelix82 Konserwatyści - nie ośmieszajcie się! 15.12.08, 09:27
      1)To nie szkoła podstawowa czy gimnazjum lecz studia podyplomowe na
      uniwersytecie. O jakiej "propagandzie" jest więc mowa? Czy ma ona na
      celu zmianę orientacji psychoseksualnej ukształtowanych już,
      dorosłych uczestników kursu?
      2)Uniwersytet to forum otwarte i na szczęście autonomiczne.
      3)Jeśli ktokolwiek uprawia tutaj propagandę to raczej są to
      konserwatyści, którzy upowszechniają wiedzę na temat tych właśnie
      studiów. Nie miałem pojęcia, że w Krakowie wykłada się coś takiego.
      Teraz już wiem :-) Dziękuję konserwatyści :P
      4)Tzw. kultura gejów i lesbijek to częśc współczesnej kultury jest
      więc uzasadnione jej wykładanie na studiach poświęconych współczesnej
      kulturze :P

      Za całe zamieszanie są, jak mniemam, odpowiedzialne osoby związane ze
      Stowarzyszeniem im. Piotra Skargi. To Ci ludzie należą do grup
      pałających, o zgrozo, chrześcijańską nienawiścią do mniejszości
      seksualnych. Właściwie można powiedziec, że są chorzy psychicznie. I
      jak zawsze podcierają się tzw. autorytetami (JP2, Dziwisz). Zajmijcie
      się panowie czymś pożytecznym. No nie wiem, zbliżają się święta, jest
      zima... Może pomóżcie biednym? :P
      • Gość: 9034 chrescijanska..??? IP: *.nsw.bigpond.net.au 15.12.08, 09:37
        chrzescijanska nienawisc powiadasz, popros o opinie na temat
        homoseksualizmu muzulmanow naiwniaku
        • mikewodzowski przecież to to samo :) 15.12.08, 09:41
          Islam powstał po chrześcijaństwie, jest dlatego bardziej porąbany.
          Im młodsza religia tym gorzej jak widać.
          Nie jest to jednak zasługa Mahometa, oraz Jezusa. Tylko tzw. ojcowie kościoła w
          jednej i drugiej religii po prostu dorwali się do władzy.
          • Gość: gniewko_syn_ryba No to poproś o opinię... Żydów (!)... ;))) IP: *.autocom.pl 15.12.08, 20:43
            Ostatecznie judaizm jest starszy niż islam, czy nawet chrześcijaństwo... ;)))
        • krawiec6661 Re: chrescijanska..??? 15.12.08, 10:08
          Gdyby cywilizowani ludzie dali sie terroryzowac zasciankowi, dalej żylibyśmy na
          płaskiej planecie i czytali co najwyżej święte księgi przy kaganku. Szacunek do
          drugiego człowieka mimo jego inności (kaleka, niepełnosprawny, chory
          psychicznie, homoseksualista itd) to wielka zdobycz ludzkosci, i grupa
          wrzeszczacych dziadów czy tam skinów może sobie pluc do woli, nie zatrzymacie tego.
        • Gość: tempus Re: chrescijanska..??? IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 11:43
          Gość portalu: 9034 napisał(a):

          > chrzescijanska nienawisc powiadasz, popros o opinie na temat
          > homoseksualizmu muzulmanow naiwniaku

          A co to ma do rzeczy? Jak sąsiad kradnie, to ja też powinienem i będę w porządku?
    • dziadekzdzicho Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 09:29
      Jeśli już tak bardzo chcemy być ciemnogrodem to zacznijmy od kastracji
      księży,szczególnie homoseksualistów przecież ślubują "czystość" i wszystkich
      "homo z górnych półek"
    • adelix82 No przecież są takie wykłady, programy w TV itp. 15.12.08, 09:33
      Takie wykłady, kursy czy studia przecież istnieją :P Np. psychiatria,
      psychopatologia :P Historia wojen i krucjat, wykłady na temat
      alkoholizmu :P itp, itd.
    • Gość: 9034 [...] IP: *.nsw.bigpond.net.au 15.12.08, 09:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • malpa-z-paryza zascianek 15.12.08, 09:35
      ciaglem jestesmy ciemnogrodem nawet w osrodakach ktore wydawaly sie , ze sa
      nasza latarnia w ciemnosciach oszolomow.
      • Gość: hde Re: zascianek IP: *.net.autocom.pl 15.12.08, 10:29
        Przeczytaj artykuł. Ten list napisały osoby, które z UJ-otem nie mają nic wspólnego.
    • ukos Opinia "geje są cacy" równie dobra jak każda 15.12.08, 09:42
      Tylko dlaczego jej wygłaszanie ma być uznane za naukę?
      • guglielmo Re: 15.12.08, 09:59
        ukos napisał:

        > Opinia "geje są cacy" równie dobra jak każda
        > Tylko dlaczego jej wygłaszanie ma być uznane za naukę?

        A skąd wiesz, że wygłoszona zostanie opinia "geje są cacy"?
        A czy wygłaszanie opinii przeciwnej miałoby zostać uznane za naukę?

        Nonsens. Naukowość nie leży w treści tezy, tylko w metodach dotarcia
        do niej i zdolności jej obrony racjonalnymi argumentami podawanymi
        zgodnie z regułami logiki.
        • Gość: tempus Re: IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 11:48
          guglielmo napisał:

          > ukos napisał:
          >
          > > Opinia "geje są cacy" równie dobra jak każda
          > > Tylko dlaczego jej wygłaszanie ma być uznane za naukę?
          >
          > A skąd wiesz, że wygłoszona zostanie opinia "geje są cacy"?
          > A czy wygłaszanie opinii przeciwnej miałoby zostać uznane za naukę?
          >
          > Nonsens. Naukowość nie leży w treści tezy, tylko w metodach dotarcia
          > do niej i zdolności jej obrony racjonalnymi argumentami podawanymi
          > zgodnie z regułami logiki.

          Niepotrzebnie zużywasz klawiaturę odpowiadając komuś o inteligencji i wiedzy konia.
          • rikol Re: 15.12.08, 13:31
            Prosze nie ublizac koniom!
    • Gość: . Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.08, 09:54
      .
    • Gość: tik Przecież to normalne! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.08, 09:55
      Najwredniejsze istoty, jakie kiedykolwiek zamieszkiwały Ziemię, to ludzie.
    • Gość: precz z presja Wykład o gejach na uczelni? Niewykluczone. IP: 83.142.41.* 15.12.08, 09:55
      Wykład o gejach? Czemu nie. Pewnie jest długi i nudny, bo robi tyle zamieszania :)
    • Gość: Długi Wykład o gejach na uczelni? co w tym złego?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.08, 09:57
      skoro tacy ludzie istnieją, to dlaczego nie poruszać ich tematu na takim
      przedmiocie jak WOK XXI? takei zajęcia powinny uczyć tolerancji itd., z resztą
      chyba po to są
    • anwad Wykłady uniwersyteckie powinni prowadzić naukowcy 15.12.08, 09:59
      A nie działacze społeczni, czymkolwiek by się nie zajmowali.
      Nie mam oczywiście na myśli pseudonaukowców, takich jak np. "dr" Agnieszki
      Graf (która twierdzi np. że w Polsce kobiety musiały walczyć o prawa
      wyborcze..., jakby nie dostały ich od razu po odzyskaniu przez Polskę
      niepodległości).
      • siranders Dewiacje, to "wykłady" Rydzyka w RM i Trwam.... 15.12.08, 10:04
        • anwad Dlaczego wyskakujesz z dewiacjami? 15.12.08, 10:12
          Dewiacje też mogą być przedmiotem wykładów na uniwersytecie, np. na przedmiocie
          "Patologie społeczne" (ale wykład musi być prowadzony w sposób naukowy).
      • hrabina-monte-christo anwad..Oto przykład ciemnoty, zacofania i... 15.12.08, 10:06
        brudu umysłowego!..
        • olewus1 Re: anwad..Oto przykład ciemnoty, zacofania i... 15.12.08, 10:23
          Ty w glowie masz natomiast pustke niczym niezanieczyszczona.
          • piemont12 olewus1, jesteś durny, jak odbyt osła... 15.12.08, 10:27
            tylko bardzej śmierdzisz...
            • mikewodzowski Poziom dyskusji sięgnął dna :) 15.12.08, 10:28

              • pierot6 Re: Poziom dyskusji sięgnął dna :) 15.12.08, 10:30
                ba !..Kto proponuje ten poziom dyskusji? 'Firma" Rydzyk i mu podobni!
            • Gość: olewus1 Re: olewus1, jesteś durny, jak odbyt osła... IP: 80.50.68.* 15.12.08, 10:32
              HAHAHA ale jestes tworczy. Idz lepiej do szkoly juz. Bo nie wierze, ze mozesz
              byc czlowiekiem starszym niz 14 lat.
      • Gość: tempus Re: Wykłady uniwersyteckie powinni prowadzić nauk IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 11:51
        anwad napisała:

        > A nie działacze społeczni, czymkolwiek by się nie zajmowali.
        > Nie mam oczywiście na myśli pseudonaukowców, takich jak np. "dr" Agnieszki
        > Graf (która twierdzi np. że w Polsce kobiety musiały walczyć o prawa
        > wyborcze..., jakby nie dostały ich od razu po odzyskaniu przez Polskę
        > niepodległości).

        Może powinni, ale na świecie tak nie jest. Np. byli prezydenci często prowadzą wykłady (za niezłe pieniądze).
    • Gość: Viornisko Kto przysłał pismo?????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.08, 10:05
      Napisaliście, co było do przewidzenia, że pismo jest aytorstwem przedstawicieli
      skrajnej prawicy, po czym chwilę później piszecie - bliżej nieznane osoby.
      Zdecydujcie się na jakąś wersję. Z drugiej jednak strony da się zauważyć, że na
      łamach GW działa jakaś skrajna, radykalna grupa gejofilska... A fuj!
      • Gość: tempus Re: Kto przysłał pismo?????? IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 12:04
        Gość portalu: Viornisko napisał(a):

        > Napisaliście, co było do przewidzenia, że pismo jest aytorstwem przedstawicieli
        > skrajnej prawicy, po czym chwilę później piszecie - bliżej nieznane osoby.
        > Zdecydujcie się na jakąś wersję. Z drugiej jednak strony da się zauważyć, że na
        > łamach GW działa jakaś skrajna, radykalna grupa gejofilska... A fuj!

        Twoja nie chęć do odmienności promieniuje na kilometr. A nie przyszło Ci do głowy, że europejski dziennik po prostu pozwala się wypowiadać ludziom o różnych poglądach??? To dla Ciebie zbyt trudne, bo zapewne wychowałeś się na spiskowych teoriach dziejów...
    • Gość: studentka Ujotu Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.baa.pppool.de 15.12.08, 10:10
      Szacowna uczelnia? smiechu smiechu smiechu warte.to po pierwze.

      a srodowiska anyhomoseksualnych katoli powinny juz dac sobie spokoj i przestac
      wymachiwac szabelką, kosciol katoliski niestety zabrykal sie za bardzo w
      swojej historii, zeby teraz ktos bral Was na powaznie. i lepiej zastanowic sie
      nad budowa kolejnej swiatyi opatrznosci, zamiast polskich drog i wchodzeniu
      komus do lozka. powodzenia.
      • Gość: gniewko_syn_ryba Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 20:49
        Istotnie, biorąc pod uwagę twoją znajomość gramatyki i ortografii polskiej, to
        UJ schodzi na psy skoro takie "studentki" przyjmuje na studia...

        ;-PPP
    • Gość: krzys Wykład o gejach na uczelni!!! IP: *.eu.org 15.12.08, 10:24
      Jestem studentem UJ i jako przedstawiciel braci studenckiej , protestuje
      przeciwko mieszaniu sie środowisk poza akademickich w sprawy Alma Mater.
      Zyjemy w 21w i jesteśmy nośnikiem chlubnej tradycji , która nawet , gdy Europa
      płoneła w stosach, odznaczała sie tolerancją i pluralizmem! Rzeczpospolita
      jest krajem demokratycznym , o szeroko pojętym pluralizmie i skoro wizytą
      zaszczycił nas K Wojtyła czy Dalejlama , to nie widzę żadnych przeszkód aby
      prowadzić wykład o tematyce obecnej w naszym życiu, zwłaszcza gdy prowadzony
      jest przez tak świetnego człowieka.Po tym całym zamieszaniu widać iż pomimo na
      pozór patriarchalnej powagi, nie wszyscy dorośli do pewnych tematów...
      • pierot6 Geje, to też społeczenstwo, mają te same prawa! 15.12.08, 10:34
        Geje,Lesbijki, to my,społeczenstwo!Są na uczelniach,w szkołach, w
        kościołach..Lecza,ucza,modlą sie ..itd.
        • Gość: olewus1 Re: Geje, to też społeczenstwo, mają te same praw IP: 80.50.68.* 15.12.08, 10:39
          Oczywiscie. Maja pelne prawo do wszystkiego co kazdy z nas ale niech nie
          twierdza, ze bycie homo jest normalne. No nie jest to naturalne ale jest,
          istnieje i powinno byc akceptowane przez innych.
          • Gość: kk Re: Geje, to też społeczenstwo, mają te same praw IP: *.net.upc.cz 08.04.09, 03:15
            zdaje sie, ze tam chodzilo o KULTURE, wiec co wy tu k*rwa
            pier*olicie, nikt chyba nie zaprzeczy, ze jest cos takiego
            jak "kultura gejowska", czy wam sie to podoba, czy nie, pop*erdolone
            polaczki
    • Gość: 50 cent Jeśli takie wykłady to nie jest promocja IP: 193.201.167.* 15.12.08, 10:42
      homoseksualizmu to co nią jest?

      Tak czy siak trzeba gejom przyznać, że są nieźle zorganizowani.
      Książeczki dla dzieci, wykłady, jakieś marsze. W telewizji też jest
      ich pełno. A reprezentują przecież tylko 5% społeczeństwa, a i to
      nie do końca, bo wielu homoseksualistów nie chce mieć z tymi
      organizacjami nic wspólnego, a takiego Biedronia uważają za
      największego szkodnika dla nomalnie żyjących gejów.

      Napędem tego ruchu napewno jest kasa którą działacze "przeciwko
      homofobii" przytulają za swoja działalność, ale przeraża, że tak
      wielu młodych ludzi nie zauważa, jak cynicznie te organizacje
      wykorzystują problemy homoseksualistów do zarabiania kasy.
      • Gość: tempus Re: Jeśli takie wykłady to nie jest promocja IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 16:30
        Jaka promocja? Uważasz zaoewne, że ktoś zostaje homoseksualistą bo go przekonali do tego :))). Doucz się człowieku i nie wypisuj bzdur!!!
    • wuetend co wspólnego ma kultura XXI wieku 15.12.08, 10:43
      ze sposobem radzenia sobie w łóżku?

    • Gość: snowball Co ma wspólnego orientacja seksualna z kulturą? IP: 149.156.70.* 15.12.08, 10:47
      Umieszczenie w programie takich studiów wykładów o ruchu tej czy innej
      orientacji seksualnej to przykład skrajnego zideologizowania nauk społecznych.
      Zupełne pomieszanie porządków. Za niedługo Pan S. Nowak będzie promował
      Szekspira i Wilde jako przedstawicieli kultury gejowskiej.
      • sharn1 Re: Co ma wspólnego orientacja seksualna z kultur 15.12.08, 10:58
        Gość portalu: snowball napisał(a):

        > Umieszczenie w programie takich studiów wykładów o ruchu tej czy
        innej
        > orientacji seksualnej to przykład skrajnego zideologizowania nauk
        społecznych.
        > Zupełne pomieszanie porządków. Za niedługo Pan S. Nowak będzie
        promował
        > Szekspira i Wilde jako przedstawicieli kultury gejowskiej.


        Podobno Kopernik też była lesbijką.


        A z kulturą ma to wiele wspólnego. Kto uważa, że wsadzanie prącia
        komuś w odbyt jest obrzydliwe i nienormalne ten jest CHAM, czyli
        największy wróg przysłowiowej kultury.
        • mikewodzowski Hetero tez tak robią. 15.12.08, 11:03
          i co?
          Dorośli ludzie mogą sobie robić z własnymi organami co chcą.
        • misiak_spasiony Re: Co ma wspólnego orientacja seksualna z kultur 15.12.08, 19:13
          z kulturą ma to wiele wspólnego. Kto uważa, że wsadzanie prącia
          > komuś w odbyt jest obrzydliwe i nienormalne ten jest CHAM, czyli
          > największy wróg przysłowiowej kultury.

          Jesteś debilem
    • Gość: marajka Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.citynet.pl 15.12.08, 10:55
      Proponuję jeszcze zamknąc instytuty Filologii Klasycznej, tam się dopiero ludzie o dewiacjach osłuchają!
      Studenci studiów podyolomowych są DOROŚLI. Chcą słuchac takich wykładów? Niech słuchają. Nie chcą- niech nie słuchają. W czym problem?
      I po co mieszac w to JPII? Przez setki lat nie tylko on tam wykładał.
      • sharn1 Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 11:01
        Gość portalu: marajka napisał(a):

        > Proponuję jeszcze zamknąc instytuty Filologii Klasycznej, tam się
        dopiero ludzi
        > e o dewiacjach osłuchają!
        > Studenci studiów podyolomowych są DOROŚLI. Chcą słuchac takich
        wykładów? Niech
        > słuchają. Nie chcą- niech nie słuchają. W czym problem?
        > I po co mieszac w to JPII? Przez setki lat nie tylko on tam
        wykładał.


        Skoro geje chcą sobie wykłady o swoich organizacjach to niech robią,
        ale nie na UJ które jest utrzymywane z podatków WSZYSTKICH obywateli.

        Skoro ma to być wykład dobrowolny dla osób którzy chcą tam być, to
        niech wynajmą sobie aulę na warunkach rynkowych i opowiadają sobie
        co chcą - tak jak świadkowie jehowy czy amweyowcy.
        • aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 11:10
          Jak słusznie napisałeś "UJ jest utrzymywane z podatków WSZYSTKICH obywateli."
          Wśród tych "wszystkich" są też osoby lgbt, więc czemu miały by być wykluczane z
          forum uniwersyteckiego?
          • Gość: Ya! Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 11:15
            Demokracja ;]
        • marajka Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 14:28
          > Skoro geje chcą sobie wykłady o swoich organizacjach to niech
          robią,
          > ale nie na UJ które jest utrzymywane z podatków WSZYSTKICH
          obywateli.
          Studia podyplomowe są PŁATNE.
          Geje to też obywatele. Czy KRK płaci szkołom za wynajem sal na
          lekcje religii?
    • ergo12 pogróżki wysyła sekta piotra skargi z Krakowa 15.12.08, 10:58
      To kryminalna sekta, znana z kryminalnych występków,np okradanie
      starszych ludzi pod pozorem zakupu madalika.Ta straszna sekta znana
      jest tez z nagonek na ,,innych,także homosexualistów.Zajmie sie nimi
      prokurator!
    • Gość: anonimowy Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.08, 11:09
      gazetka wyborcza z dnia na dzień leci na buzię z poziomem dziennikarstwa. anonimowe telefony, ale od środowisk prawicowych. michnik ma kryształową kulę?
    • Gość: Ya! Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 11:12
      Moim zdaniem jest to chore, ze takie rzeczy dzieją się w Polsce...
      Jestem zdecydowanie przeciwny propagowaniu homoseksualizmu, a ludzie którzy
      opowiadają się za homoseksualizmem nie są nawet w stanie podać słusznych
      argumentów nie atakując równocześnie Katolików i wyzywając przy tym każdego od
      homofobów i moherów!
      Równocześnie rozumie w pełni ze z danej orientacji seksualnej nie można się
      "wyleczyć", ale propagowanie homoseksualizmu prowadzi do strasznego
      zliberalizowania państwa oraz do wyzbycia się podstawowych wartości życiowych.
      Następnym krokiem po wykładach o homoseksualizmie co będzie ? Uznanie par a tym
      samym śluby takich ludzi, potem co znowu ? Adopcja par dzieci przez pary
      homoseksualne ?
      Ludzie, czy wam naprawdę na tym zależy ? Ogarnijcie się! To jest już chore!!
      • aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 11:14
        A co złego jest w prawnym uznaniu istnienia par homoseksualnych? W czym ci to
        zaszkodzi? Tylko proszę o rzeczowe argumenty.
        • Gość: Ya! Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 11:36
          Zapewnie nie jestes osobą która liczy się z wyznaniem innych ludzi wiec mój
          argumnent, ze jest to wbrew moim ideologiom i wbrew mojej wierze nie będzie dla
          Ciebie nic znaczył.
          Tak więc moja odpowiedz będzie inna, specialnie dla Ciebie, co nie znaczy, ze
          się z nią nie zgadzam.
          Po uznaniu prawnie takich par nie spoczną oni na laurach tylko będą walczyć o
          kolejne przywileje, np adopcja dzieci...
          M.in. przez to się nie zgadzam, a więcej argumentów nie będę tutaj podawał z
          racji tego, ze nie jest to jakis ambitny portal na którym ideologie kazdego
          człowieka zostaną przyjęte bez jakichkolwiek obelg w jego strone.
          Pozdrawiam
          • Gość: lucqwer Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.08, 11:40
            Dlaczego nie ma wykładu na temat ruchu pedofilskiego i nekrofilskiego.To jest rażące niedopatrzenie i skrajna dyskryminacja.
          • aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 12:20
            Nie widzę wielkiej różnicy miedzy takim podejściem, a powiedzmy stwierdzeniem
            "nie sprzeciwię się prześladowaniom homoseksualistów, bo potem będą chcieli
            adoptować dzieci". Nie podoba ci się adopcja dzieci przez osoby lgbt (co
            nawiasem mówiąc mogą już teraz)? To protestuj przeciwko niej.
            Może też mi nie uwierzysz, ale liczę się z ideologiami innych ludzi. Nie
            rozumiem tylko czemu ich ideologia ma być traktowana priorytetowo w stosunku do
            mojej.
            Tez nie odpowiedziałeś mi na pytanie co złego jest w UZNANIU PRAWNYM ZWIĄZKÓW
            JEDNOPŁCIOWYCH.
            • Gość: smaczek Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 12:38
              > Tez nie odpowiedziałeś mi na pytanie co złego jest w UZNANIU PRAWNYM ZWIĄZKÓW
              JEDNOPŁCIOWYCH.

              ja odpowiem, BO POTENCJALNIE ZWIĄZKI JEDNOPŁCIOWE NIE DAJĄ SZANSY NA REPRODUKCJĘ
              A CO ZA TYM IDZIE NA PRZETRWANIE SPOŁECZEŃSTWA, ZAGWARANTOWANIE CIĄGŁOŚCI
              FUNKCJONOWANIA CZŁOWIEKA ORAZ NIE DAJĄ SZANSY NA ZAPEWNIENIE OSOBOM STARSZYM
              GODNEJ STAROŚCI POPRZEZ SYSTEM EMERYTALNY.
              Koniec kropka w tym temacie.
              • Gość: cortess Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.idk.net.pl 15.12.08, 12:47
                o jak rany , jakie odkrywcze. A może niektórzy nie mają ochoty się rozmnażać
                podporządkowani Twemu błyskotliwemu wykładowi??Poglądy godne pana
                Orzechowskiego, który dał ostatnio popis w debacie z K.Legierskim.Ignorancja.
                • Gość: Ya! Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 12:55
                  Choćby nie wiem jaki argument tu padł, zawsze społeczeństwo propagujące to
                  zboczenie go w śmieszny sposób będzie chciało obalić.
                  powodzenia z takim podejsciem
              • aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 12:48
                A reprodukcja jest jedynym wyznacznikiem ważności prawnej związku. I zapewne ich
                jedyna funkcją. Po pierwsze, osoby lgbt nie są bezpłodne - para gejów i para
                lesbijek mogłyby sobie doskonale poradzić z reprodukcją, tyle że nie powinni
                przecież wychowywać dzieci (a ich własne należałoby im pewnie odbierać). Po
                drugie, nawet gdyby były, nigdy nie będą taką dużą częścią społeczeństwa, żeby
                zagrozić jego istnieniu - homoseksualizmu nie da się rozpowszechniać przez
                promocję. Po trzecie, istnieją poważne przesłanki, żeby sądzić, że geny
                powodujące ten obmierzły homoseksualizm, powodują też podwyższoną płodność u
                heteroseksualnych krewnych osób lgbt - były niedawno takie doniesienia. A co do
                emerytury, to pracując i będąc gejem zarabiam na dzisiejszych emerytów, mógłbym
                więc mieć chyba prawo oczekiwać podobnego traktowania przez reszte
                społeczeństwa. (Choć raczej powinienem pracowac na swoja emeryturę - ale to na
                razie utopia)
                • Gość: smaczek Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 12:53
                  >Po pierwsze, osoby lgbt nie są bezpłodne - para gejów i para
                  > lesbijek mogłyby sobie doskonale poradzić z reprodukcją,

                  niech więc gej pobierze się z lesbijką. Problem się rozwiąże sam. Po co tworzyć
                  hybrydy?

                  > A reprodukcja jest jedynym wyznacznikiem ważności prawnej związku.
                  nie, ale to czysta biologia i prawo życia. Reszta jest z punku biologii
                  nieważna. Jeśli człowiek potrafił stworzyć coś takiego jak małżeństwo to oznacza
                  że zrobił to zgodnie z biologią. Chwała mu za to.

                  Reszta? Reszta jest tylko bezproduktywnym odpadem (z punku widzenia biologii).
                  • aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 12:56
                    Nie mówimy tu zdaje się o biologii, ale o stanie prawnym. W biologii nie
                    istnieje małżestwo, a i monogamia ludzi jest bardzo ładną bajką, ale tylko bajką.
                    • Gość: smaczek Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 13:27
                      > Nie mówimy tu zdaje się o biologii, ale o stanie prawnym.
                      Prawo jak widać można stworzyć jakie siechce.

                      > W biologii
                      > istnieje małżestwo, a i monogamia ludzi jest bardzo ładną bajką,

                      mylisz się. Środowiska homo słyną z rozwiązłości. Wyobraź sobie że jest wiele
                      heteryków w monogamicznych związkach.

                      Nie mierz swoją miarą innych.
                      • aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 13:31
                        Czyżbyś zarzucał mi rozwiązłość? Jakieś podstawy?
                        Podobno dobrym sposobem na wzmocnienie i utrwalenie związków jest ich prawne
                        uznanie. Zalegalizowany związek, który jest akceptowany przez otoczenie, nie
                        rozpada się tak łatwo.
                        • Gość: smaczek Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 14:04
                          > Podobno dobrym sposobem na wzmocnienie i utrwalenie związków jest
                          > ich prawne uznanie.
                          Podobno. Czyli jeśli zalegalizują małżeństwa homo to będzie mniej rozpadających
                          się związków gejowskich w środowisku? A ponoć miłość jest najważniejsza.
                          >Zalegalizowany związek, który jest akceptowany przez otoczenie, nie
                          > rozpada się tak łatwo.

                          biedactwa. A podobno miłość wszystko zwycięży nawet niemożność spłodzenia
                          dziecka przez dwóch przedstawicieli tej samej płci a co dopiero trwałość związku.

                • Gość: Ya! Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 13:02
                  Dlaczego społeczeństwo lgbt poprostu nie zrozumie ze ludzi o negatywnym
                  podejsciu do tej sprawy poprostu drażni/oburza/obrzydza/itp itd widok śliniących
                  się na ulicy czy w autobusie par homoseksulanych..
                  Promować należy normalność.
                  Mam w rodzinie geja, nie było mi łatwo jak się o tym dowiedziałem, przeżyłem
                  pewien szok, ale wiem ze na to nie mam zadnego wpływu a i jego orientacji nie da
                  się zmienić, niemniej jednak jego zachowanie było i wciąż jest normalne. nie
                  afiszuje się swoją przynależnością seksualną i nie powoduje wokół siebie
                  jakiegoś zniesmaczenia.
                  • Gość: ojapierdziu Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.net.autocom.pl 15.12.08, 14:46
                    Ludzi obrzydza też puszczalska panna prawie uprawiająca seks w autobusie ze
                    swoim napakowanym 'menem'. I takich par przez kilknaście lat widziałam trochę,
                    natomiast homoseksualnej ani jednej.

                    I jakoś nikomu to nie obrzydziło heteroseksualizmu.
    • Gość: ja Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.08, 11:46
      do puki pederaści nie wynosili się nad innych to nie przeszkadzali
      mogą robić co chcą i jak chcą ale jest granica prowokacji i to ich
      pseudo idologowie ją przekraczają i to oni prowokują po co im to pod
      kołdre nikt nie zagląda
      • Gość: kk Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.net.upc.cz 08.04.09, 03:23
        tak, idz juz lepiej do tej swojej puki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka