olewus1 Haha ale zabawa. Gejom promocji zabraniaja. 15.12.08, 09:09 Robta co chceta!!! W 50% gejostwo to i tak wytwor srodowiska w jakim sie dojrzewa i obcuje. Zeby tylko dzieci nie mogli miec to wszystko bedzie dobrze. Ze soba moga robic co chca to wolny swiat. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabina-monte-christo olewus1, ty jesteś wytworem z szamba SB.... 15.12.08, 10:09 innymi słowy, jesteś gów.nem towarzyszy z UB-SB, zakonserwowanym w ich szambie...Promują cie!! Odpowiedz Link Zgłoś
olewus1 Re: olewus1, ty jesteś wytworem z szamba SB.... 15.12.08, 10:15 Czy zawsze jezeli ktos jest innego zdania niz ty jest gownem, SBekiem, UBekiem lub z PISu? Bardzo malutka glowke masz debilku. Przeczytaj wiecej ksiazek moze niz ta jedna (ciekawa) Odpowiedz Link Zgłoś
mikewodzowski Dlaczego ludzie się tak obawiają gejów? 15.12.08, 09:10 Bo ktoś im bzdur naopowiadał. Bzdur typu: i ty możesz zostać gejem nawet nie wiesz kiedy, twoje dzieci zostaną homo bo wszedzie jest promocja homoseksualizmu, ogólnie jest modne być gejem. Dopóki ludzie nie przestaną wierzyć w te bzdety będą takie akcje jak ta z artykułu. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Dlaczego ludzie się tak obawiają gejów? 15.12.08, 09:13 Lzono komunę, że nakzauje jak żyć - a co nam oferuje skrajna prawica? Dokładnie to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
mikewodzowski Niektórzy nie potrafią żyć bez smyczy. 15.12.08, 09:28 Więc mamy tylu zwolenników skrajnej prawicy. Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend Re: Dlaczego ludzie się tak obawiają gejów? 15.12.08, 11:12 badania sa prowadzone od dawna. I od dawna prowadzone sa wsrod "najtezszych umyslow" spory co do przyczyn bycia okreslonej orientacji seksualnej. Przyjmijmy upraszczajac, ze 50% to uwarunkowania genetyczne i 50% kulturowo-srodowiskowe. W takim kontenkscie uzasadnione wydaja sie dzialania tzw. "srodowisk zblizonych" na rzecz propagowania homoseksualizmu jako formy ... (wpisac co sie chce). mikewodzowski napisał: > Bo ktoś im bzdur naopowiadał. Bzdur typu: i ty możesz zostać gejem nawet nie > wiesz kiedy, Odpowiedz Link Zgłoś
mikewodzowski Nie sadzę żeby można było kogoś zmusić. 15.12.08, 11:29 Do bycia homoseksualistą. To siedzi w głowie, z tym sie czlowiek rodzi. Jak chce przestać być gejem musi tę głowę odkręcić... Z drugiej strony dlaczego ma przestać chcieć być? Taki się urodził. Nie widzi innej opcji. Niech taki jest i tak żyje. Nikomu krzywdy nie robi. Nawet sobie. Krzywdę robią mu ludzie którzy chcą mu tę głowę odkręcić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp3 Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: 147.185.160.* 15.12.08, 09:19 a jp2 jakiej był orienatcji ??? Odpowiedz Link Zgłoś
puchala40 Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 09:28 Nikt nie bierze sie z nikąd.I tak w Niemczech tajemnica poliszynela jest fakt, ze papież Benedykt XVI JEST GEJEM. Ana dodatek ma bardzo urodziwego, acz przegietego jak jasna cholera sekretarza. Śmieję sie z was, katolickie matoły, tak jak śmieje się z was papież - którego nota bene cenię jako papieża intelektualistę a nie takiego "ludycznego" showmana jak JPII. natomiast hipokryzja Kościoła jest większa niż Himalaje. Odpowiedz Link Zgłoś
mikewodzowski Ja go nie cenie za intelektualizm. 15.12.08, 09:37 B16 chce wrócić kościół do średniowiecza. Niedługo zakaże czytać biblii. Ale to moje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
adelix82 Konserwatyści - nie ośmieszajcie się! 15.12.08, 09:27 1)To nie szkoła podstawowa czy gimnazjum lecz studia podyplomowe na uniwersytecie. O jakiej "propagandzie" jest więc mowa? Czy ma ona na celu zmianę orientacji psychoseksualnej ukształtowanych już, dorosłych uczestników kursu? 2)Uniwersytet to forum otwarte i na szczęście autonomiczne. 3)Jeśli ktokolwiek uprawia tutaj propagandę to raczej są to konserwatyści, którzy upowszechniają wiedzę na temat tych właśnie studiów. Nie miałem pojęcia, że w Krakowie wykłada się coś takiego. Teraz już wiem :-) Dziękuję konserwatyści :P 4)Tzw. kultura gejów i lesbijek to częśc współczesnej kultury jest więc uzasadnione jej wykładanie na studiach poświęconych współczesnej kulturze :P Za całe zamieszanie są, jak mniemam, odpowiedzialne osoby związane ze Stowarzyszeniem im. Piotra Skargi. To Ci ludzie należą do grup pałających, o zgrozo, chrześcijańską nienawiścią do mniejszości seksualnych. Właściwie można powiedziec, że są chorzy psychicznie. I jak zawsze podcierają się tzw. autorytetami (JP2, Dziwisz). Zajmijcie się panowie czymś pożytecznym. No nie wiem, zbliżają się święta, jest zima... Może pomóżcie biednym? :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 9034 chrescijanska..??? IP: *.nsw.bigpond.net.au 15.12.08, 09:37 chrzescijanska nienawisc powiadasz, popros o opinie na temat homoseksualizmu muzulmanow naiwniaku Odpowiedz Link Zgłoś
mikewodzowski przecież to to samo :) 15.12.08, 09:41 Islam powstał po chrześcijaństwie, jest dlatego bardziej porąbany. Im młodsza religia tym gorzej jak widać. Nie jest to jednak zasługa Mahometa, oraz Jezusa. Tylko tzw. ojcowie kościoła w jednej i drugiej religii po prostu dorwali się do władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gniewko_syn_ryba No to poproś o opinię... Żydów (!)... ;))) IP: *.autocom.pl 15.12.08, 20:43 Ostatecznie judaizm jest starszy niż islam, czy nawet chrześcijaństwo... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: chrescijanska..??? 15.12.08, 10:08 Gdyby cywilizowani ludzie dali sie terroryzowac zasciankowi, dalej żylibyśmy na płaskiej planecie i czytali co najwyżej święte księgi przy kaganku. Szacunek do drugiego człowieka mimo jego inności (kaleka, niepełnosprawny, chory psychicznie, homoseksualista itd) to wielka zdobycz ludzkosci, i grupa wrzeszczacych dziadów czy tam skinów może sobie pluc do woli, nie zatrzymacie tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tempus Re: chrescijanska..??? IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 11:43 Gość portalu: 9034 napisał(a): > chrzescijanska nienawisc powiadasz, popros o opinie na temat > homoseksualizmu muzulmanow naiwniaku A co to ma do rzeczy? Jak sąsiad kradnie, to ja też powinienem i będę w porządku? Odpowiedz Link Zgłoś
dziadekzdzicho Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 09:29 Jeśli już tak bardzo chcemy być ciemnogrodem to zacznijmy od kastracji księży,szczególnie homoseksualistów przecież ślubują "czystość" i wszystkich "homo z górnych półek" Odpowiedz Link Zgłoś
adelix82 No przecież są takie wykłady, programy w TV itp. 15.12.08, 09:33 Takie wykłady, kursy czy studia przecież istnieją :P Np. psychiatria, psychopatologia :P Historia wojen i krucjat, wykłady na temat alkoholizmu :P itp, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 9034 [...] IP: *.nsw.bigpond.net.au 15.12.08, 09:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
malpa-z-paryza zascianek 15.12.08, 09:35 ciaglem jestesmy ciemnogrodem nawet w osrodakach ktore wydawaly sie , ze sa nasza latarnia w ciemnosciach oszolomow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hde Re: zascianek IP: *.net.autocom.pl 15.12.08, 10:29 Przeczytaj artykuł. Ten list napisały osoby, które z UJ-otem nie mają nic wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Opinia "geje są cacy" równie dobra jak każda 15.12.08, 09:42 Tylko dlaczego jej wygłaszanie ma być uznane za naukę? Odpowiedz Link Zgłoś
guglielmo Re: 15.12.08, 09:59 ukos napisał: > Opinia "geje są cacy" równie dobra jak każda > Tylko dlaczego jej wygłaszanie ma być uznane za naukę? A skąd wiesz, że wygłoszona zostanie opinia "geje są cacy"? A czy wygłaszanie opinii przeciwnej miałoby zostać uznane za naukę? Nonsens. Naukowość nie leży w treści tezy, tylko w metodach dotarcia do niej i zdolności jej obrony racjonalnymi argumentami podawanymi zgodnie z regułami logiki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tempus Re: IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 11:48 guglielmo napisał: > ukos napisał: > > > Opinia "geje są cacy" równie dobra jak każda > > Tylko dlaczego jej wygłaszanie ma być uznane za naukę? > > A skąd wiesz, że wygłoszona zostanie opinia "geje są cacy"? > A czy wygłaszanie opinii przeciwnej miałoby zostać uznane za naukę? > > Nonsens. Naukowość nie leży w treści tezy, tylko w metodach dotarcia > do niej i zdolności jej obrony racjonalnymi argumentami podawanymi > zgodnie z regułami logiki. Niepotrzebnie zużywasz klawiaturę odpowiadając komuś o inteligencji i wiedzy konia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.08, 09:54 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tik Przecież to normalne! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.08, 09:55 Najwredniejsze istoty, jakie kiedykolwiek zamieszkiwały Ziemię, to ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: precz z presja Wykład o gejach na uczelni? Niewykluczone. IP: 83.142.41.* 15.12.08, 09:55 Wykład o gejach? Czemu nie. Pewnie jest długi i nudny, bo robi tyle zamieszania :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Długi Wykład o gejach na uczelni? co w tym złego?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.08, 09:57 skoro tacy ludzie istnieją, to dlaczego nie poruszać ich tematu na takim przedmiocie jak WOK XXI? takei zajęcia powinny uczyć tolerancji itd., z resztą chyba po to są Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Wykłady uniwersyteckie powinni prowadzić naukowcy 15.12.08, 09:59 A nie działacze społeczni, czymkolwiek by się nie zajmowali. Nie mam oczywiście na myśli pseudonaukowców, takich jak np. "dr" Agnieszki Graf (która twierdzi np. że w Polsce kobiety musiały walczyć o prawa wyborcze..., jakby nie dostały ich od razu po odzyskaniu przez Polskę niepodległości). Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Dlaczego wyskakujesz z dewiacjami? 15.12.08, 10:12 Dewiacje też mogą być przedmiotem wykładów na uniwersytecie, np. na przedmiocie "Patologie społeczne" (ale wykład musi być prowadzony w sposób naukowy). Odpowiedz Link Zgłoś
hrabina-monte-christo anwad..Oto przykład ciemnoty, zacofania i... 15.12.08, 10:06 brudu umysłowego!.. Odpowiedz Link Zgłoś
olewus1 Re: anwad..Oto przykład ciemnoty, zacofania i... 15.12.08, 10:23 Ty w glowie masz natomiast pustke niczym niezanieczyszczona. Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 olewus1, jesteś durny, jak odbyt osła... 15.12.08, 10:27 tylko bardzej śmierdzisz... Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Re: Poziom dyskusji sięgnął dna :) 15.12.08, 10:30 ba !..Kto proponuje ten poziom dyskusji? 'Firma" Rydzyk i mu podobni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olewus1 Re: olewus1, jesteś durny, jak odbyt osła... IP: 80.50.68.* 15.12.08, 10:32 HAHAHA ale jestes tworczy. Idz lepiej do szkoly juz. Bo nie wierze, ze mozesz byc czlowiekiem starszym niz 14 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tempus Re: Wykłady uniwersyteckie powinni prowadzić nauk IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 11:51 anwad napisała: > A nie działacze społeczni, czymkolwiek by się nie zajmowali. > Nie mam oczywiście na myśli pseudonaukowców, takich jak np. "dr" Agnieszki > Graf (która twierdzi np. że w Polsce kobiety musiały walczyć o prawa > wyborcze..., jakby nie dostały ich od razu po odzyskaniu przez Polskę > niepodległości). Może powinni, ale na świecie tak nie jest. Np. byli prezydenci często prowadzą wykłady (za niezłe pieniądze). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viornisko Kto przysłał pismo?????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.08, 10:05 Napisaliście, co było do przewidzenia, że pismo jest aytorstwem przedstawicieli skrajnej prawicy, po czym chwilę później piszecie - bliżej nieznane osoby. Zdecydujcie się na jakąś wersję. Z drugiej jednak strony da się zauważyć, że na łamach GW działa jakaś skrajna, radykalna grupa gejofilska... A fuj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tempus Re: Kto przysłał pismo?????? IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 12:04 Gość portalu: Viornisko napisał(a): > Napisaliście, co było do przewidzenia, że pismo jest aytorstwem przedstawicieli > skrajnej prawicy, po czym chwilę później piszecie - bliżej nieznane osoby. > Zdecydujcie się na jakąś wersję. Z drugiej jednak strony da się zauważyć, że na > łamach GW działa jakaś skrajna, radykalna grupa gejofilska... A fuj! Twoja nie chęć do odmienności promieniuje na kilometr. A nie przyszło Ci do głowy, że europejski dziennik po prostu pozwala się wypowiadać ludziom o różnych poglądach??? To dla Ciebie zbyt trudne, bo zapewne wychowałeś się na spiskowych teoriach dziejów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: studentka Ujotu Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.baa.pppool.de 15.12.08, 10:10 Szacowna uczelnia? smiechu smiechu smiechu warte.to po pierwze. a srodowiska anyhomoseksualnych katoli powinny juz dac sobie spokoj i przestac wymachiwac szabelką, kosciol katoliski niestety zabrykal sie za bardzo w swojej historii, zeby teraz ktos bral Was na powaznie. i lepiej zastanowic sie nad budowa kolejnej swiatyi opatrznosci, zamiast polskich drog i wchodzeniu komus do lozka. powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gniewko_syn_ryba Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 20:49 Istotnie, biorąc pod uwagę twoją znajomość gramatyki i ortografii polskiej, to UJ schodzi na psy skoro takie "studentki" przyjmuje na studia... ;-PPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzys Wykład o gejach na uczelni!!! IP: *.eu.org 15.12.08, 10:24 Jestem studentem UJ i jako przedstawiciel braci studenckiej , protestuje przeciwko mieszaniu sie środowisk poza akademickich w sprawy Alma Mater. Zyjemy w 21w i jesteśmy nośnikiem chlubnej tradycji , która nawet , gdy Europa płoneła w stosach, odznaczała sie tolerancją i pluralizmem! Rzeczpospolita jest krajem demokratycznym , o szeroko pojętym pluralizmie i skoro wizytą zaszczycił nas K Wojtyła czy Dalejlama , to nie widzę żadnych przeszkód aby prowadzić wykład o tematyce obecnej w naszym życiu, zwłaszcza gdy prowadzony jest przez tak świetnego człowieka.Po tym całym zamieszaniu widać iż pomimo na pozór patriarchalnej powagi, nie wszyscy dorośli do pewnych tematów... Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Geje, to też społeczenstwo, mają te same prawa! 15.12.08, 10:34 Geje,Lesbijki, to my,społeczenstwo!Są na uczelniach,w szkołach, w kościołach..Lecza,ucza,modlą sie ..itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olewus1 Re: Geje, to też społeczenstwo, mają te same praw IP: 80.50.68.* 15.12.08, 10:39 Oczywiscie. Maja pelne prawo do wszystkiego co kazdy z nas ale niech nie twierdza, ze bycie homo jest normalne. No nie jest to naturalne ale jest, istnieje i powinno byc akceptowane przez innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Geje, to też społeczenstwo, mają te same praw IP: *.net.upc.cz 08.04.09, 03:15 zdaje sie, ze tam chodzilo o KULTURE, wiec co wy tu k*rwa pier*olicie, nikt chyba nie zaprzeczy, ze jest cos takiego jak "kultura gejowska", czy wam sie to podoba, czy nie, pop*erdolone polaczki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 50 cent Jeśli takie wykłady to nie jest promocja IP: 193.201.167.* 15.12.08, 10:42 homoseksualizmu to co nią jest? Tak czy siak trzeba gejom przyznać, że są nieźle zorganizowani. Książeczki dla dzieci, wykłady, jakieś marsze. W telewizji też jest ich pełno. A reprezentują przecież tylko 5% społeczeństwa, a i to nie do końca, bo wielu homoseksualistów nie chce mieć z tymi organizacjami nic wspólnego, a takiego Biedronia uważają za największego szkodnika dla nomalnie żyjących gejów. Napędem tego ruchu napewno jest kasa którą działacze "przeciwko homofobii" przytulają za swoja działalność, ale przeraża, że tak wielu młodych ludzi nie zauważa, jak cynicznie te organizacje wykorzystują problemy homoseksualistów do zarabiania kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tempus Re: Jeśli takie wykłady to nie jest promocja IP: *.midd.cable.ntl.com 15.12.08, 16:30 Jaka promocja? Uważasz zaoewne, że ktoś zostaje homoseksualistą bo go przekonali do tego :))). Doucz się człowieku i nie wypisuj bzdur!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend co wspólnego ma kultura XXI wieku 15.12.08, 10:43 ze sposobem radzenia sobie w łóżku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snowball Co ma wspólnego orientacja seksualna z kulturą? IP: 149.156.70.* 15.12.08, 10:47 Umieszczenie w programie takich studiów wykładów o ruchu tej czy innej orientacji seksualnej to przykład skrajnego zideologizowania nauk społecznych. Zupełne pomieszanie porządków. Za niedługo Pan S. Nowak będzie promował Szekspira i Wilde jako przedstawicieli kultury gejowskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Co ma wspólnego orientacja seksualna z kultur 15.12.08, 10:58 Gość portalu: snowball napisał(a): > Umieszczenie w programie takich studiów wykładów o ruchu tej czy innej > orientacji seksualnej to przykład skrajnego zideologizowania nauk społecznych. > Zupełne pomieszanie porządków. Za niedługo Pan S. Nowak będzie promował > Szekspira i Wilde jako przedstawicieli kultury gejowskiej. Podobno Kopernik też była lesbijką. A z kulturą ma to wiele wspólnego. Kto uważa, że wsadzanie prącia komuś w odbyt jest obrzydliwe i nienormalne ten jest CHAM, czyli największy wróg przysłowiowej kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
mikewodzowski Hetero tez tak robią. 15.12.08, 11:03 i co? Dorośli ludzie mogą sobie robić z własnymi organami co chcą. Odpowiedz Link Zgłoś
misiak_spasiony Re: Co ma wspólnego orientacja seksualna z kultur 15.12.08, 19:13 z kulturą ma to wiele wspólnego. Kto uważa, że wsadzanie prącia > komuś w odbyt jest obrzydliwe i nienormalne ten jest CHAM, czyli > największy wróg przysłowiowej kultury. Jesteś debilem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marajka Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.citynet.pl 15.12.08, 10:55 Proponuję jeszcze zamknąc instytuty Filologii Klasycznej, tam się dopiero ludzie o dewiacjach osłuchają! Studenci studiów podyolomowych są DOROŚLI. Chcą słuchac takich wykładów? Niech słuchają. Nie chcą- niech nie słuchają. W czym problem? I po co mieszac w to JPII? Przez setki lat nie tylko on tam wykładał. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 11:01 Gość portalu: marajka napisał(a): > Proponuję jeszcze zamknąc instytuty Filologii Klasycznej, tam się dopiero ludzi > e o dewiacjach osłuchają! > Studenci studiów podyolomowych są DOROŚLI. Chcą słuchac takich wykładów? Niech > słuchają. Nie chcą- niech nie słuchają. W czym problem? > I po co mieszac w to JPII? Przez setki lat nie tylko on tam wykładał. Skoro geje chcą sobie wykłady o swoich organizacjach to niech robią, ale nie na UJ które jest utrzymywane z podatków WSZYSTKICH obywateli. Skoro ma to być wykład dobrowolny dla osób którzy chcą tam być, to niech wynajmą sobie aulę na warunkach rynkowych i opowiadają sobie co chcą - tak jak świadkowie jehowy czy amweyowcy. Odpowiedz Link Zgłoś
aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 11:10 Jak słusznie napisałeś "UJ jest utrzymywane z podatków WSZYSTKICH obywateli." Wśród tych "wszystkich" są też osoby lgbt, więc czemu miały by być wykluczane z forum uniwersyteckiego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ya! Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 11:15 Demokracja ;] Odpowiedz Link Zgłoś
marajka Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 14:28 > Skoro geje chcą sobie wykłady o swoich organizacjach to niech robią, > ale nie na UJ które jest utrzymywane z podatków WSZYSTKICH obywateli. Studia podyplomowe są PŁATNE. Geje to też obywatele. Czy KRK płaci szkołom za wynajem sal na lekcje religii? Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 pogróżki wysyła sekta piotra skargi z Krakowa 15.12.08, 10:58 To kryminalna sekta, znana z kryminalnych występków,np okradanie starszych ludzi pod pozorem zakupu madalika.Ta straszna sekta znana jest tez z nagonek na ,,innych,także homosexualistów.Zajmie sie nimi prokurator! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonimowy Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.08, 11:09 gazetka wyborcza z dnia na dzień leci na buzię z poziomem dziennikarstwa. anonimowe telefony, ale od środowisk prawicowych. michnik ma kryształową kulę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ya! Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 11:12 Moim zdaniem jest to chore, ze takie rzeczy dzieją się w Polsce... Jestem zdecydowanie przeciwny propagowaniu homoseksualizmu, a ludzie którzy opowiadają się za homoseksualizmem nie są nawet w stanie podać słusznych argumentów nie atakując równocześnie Katolików i wyzywając przy tym każdego od homofobów i moherów! Równocześnie rozumie w pełni ze z danej orientacji seksualnej nie można się "wyleczyć", ale propagowanie homoseksualizmu prowadzi do strasznego zliberalizowania państwa oraz do wyzbycia się podstawowych wartości życiowych. Następnym krokiem po wykładach o homoseksualizmie co będzie ? Uznanie par a tym samym śluby takich ludzi, potem co znowu ? Adopcja par dzieci przez pary homoseksualne ? Ludzie, czy wam naprawdę na tym zależy ? Ogarnijcie się! To jest już chore!! Odpowiedz Link Zgłoś
aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 11:14 A co złego jest w prawnym uznaniu istnienia par homoseksualnych? W czym ci to zaszkodzi? Tylko proszę o rzeczowe argumenty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ya! Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 11:36 Zapewnie nie jestes osobą która liczy się z wyznaniem innych ludzi wiec mój argumnent, ze jest to wbrew moim ideologiom i wbrew mojej wierze nie będzie dla Ciebie nic znaczył. Tak więc moja odpowiedz będzie inna, specialnie dla Ciebie, co nie znaczy, ze się z nią nie zgadzam. Po uznaniu prawnie takich par nie spoczną oni na laurach tylko będą walczyć o kolejne przywileje, np adopcja dzieci... M.in. przez to się nie zgadzam, a więcej argumentów nie będę tutaj podawał z racji tego, ze nie jest to jakis ambitny portal na którym ideologie kazdego człowieka zostaną przyjęte bez jakichkolwiek obelg w jego strone. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucqwer Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.08, 11:40 Dlaczego nie ma wykładu na temat ruchu pedofilskiego i nekrofilskiego.To jest rażące niedopatrzenie i skrajna dyskryminacja. Odpowiedz Link Zgłoś
aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 12:20 Nie widzę wielkiej różnicy miedzy takim podejściem, a powiedzmy stwierdzeniem "nie sprzeciwię się prześladowaniom homoseksualistów, bo potem będą chcieli adoptować dzieci". Nie podoba ci się adopcja dzieci przez osoby lgbt (co nawiasem mówiąc mogą już teraz)? To protestuj przeciwko niej. Może też mi nie uwierzysz, ale liczę się z ideologiami innych ludzi. Nie rozumiem tylko czemu ich ideologia ma być traktowana priorytetowo w stosunku do mojej. Tez nie odpowiedziałeś mi na pytanie co złego jest w UZNANIU PRAWNYM ZWIĄZKÓW JEDNOPŁCIOWYCH. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smaczek Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 12:38 > Tez nie odpowiedziałeś mi na pytanie co złego jest w UZNANIU PRAWNYM ZWIĄZKÓW JEDNOPŁCIOWYCH. ja odpowiem, BO POTENCJALNIE ZWIĄZKI JEDNOPŁCIOWE NIE DAJĄ SZANSY NA REPRODUKCJĘ A CO ZA TYM IDZIE NA PRZETRWANIE SPOŁECZEŃSTWA, ZAGWARANTOWANIE CIĄGŁOŚCI FUNKCJONOWANIA CZŁOWIEKA ORAZ NIE DAJĄ SZANSY NA ZAPEWNIENIE OSOBOM STARSZYM GODNEJ STAROŚCI POPRZEZ SYSTEM EMERYTALNY. Koniec kropka w tym temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cortess Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.idk.net.pl 15.12.08, 12:47 o jak rany , jakie odkrywcze. A może niektórzy nie mają ochoty się rozmnażać podporządkowani Twemu błyskotliwemu wykładowi??Poglądy godne pana Orzechowskiego, który dał ostatnio popis w debacie z K.Legierskim.Ignorancja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ya! Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 12:55 Choćby nie wiem jaki argument tu padł, zawsze społeczeństwo propagujące to zboczenie go w śmieszny sposób będzie chciało obalić. powodzenia z takim podejsciem Odpowiedz Link Zgłoś
aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 12:48 A reprodukcja jest jedynym wyznacznikiem ważności prawnej związku. I zapewne ich jedyna funkcją. Po pierwsze, osoby lgbt nie są bezpłodne - para gejów i para lesbijek mogłyby sobie doskonale poradzić z reprodukcją, tyle że nie powinni przecież wychowywać dzieci (a ich własne należałoby im pewnie odbierać). Po drugie, nawet gdyby były, nigdy nie będą taką dużą częścią społeczeństwa, żeby zagrozić jego istnieniu - homoseksualizmu nie da się rozpowszechniać przez promocję. Po trzecie, istnieją poważne przesłanki, żeby sądzić, że geny powodujące ten obmierzły homoseksualizm, powodują też podwyższoną płodność u heteroseksualnych krewnych osób lgbt - były niedawno takie doniesienia. A co do emerytury, to pracując i będąc gejem zarabiam na dzisiejszych emerytów, mógłbym więc mieć chyba prawo oczekiwać podobnego traktowania przez reszte społeczeństwa. (Choć raczej powinienem pracowac na swoja emeryturę - ale to na razie utopia) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smaczek Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 12:53 >Po pierwsze, osoby lgbt nie są bezpłodne - para gejów i para > lesbijek mogłyby sobie doskonale poradzić z reprodukcją, niech więc gej pobierze się z lesbijką. Problem się rozwiąże sam. Po co tworzyć hybrydy? > A reprodukcja jest jedynym wyznacznikiem ważności prawnej związku. nie, ale to czysta biologia i prawo życia. Reszta jest z punku biologii nieważna. Jeśli człowiek potrafił stworzyć coś takiego jak małżeństwo to oznacza że zrobił to zgodnie z biologią. Chwała mu za to. Reszta? Reszta jest tylko bezproduktywnym odpadem (z punku widzenia biologii). Odpowiedz Link Zgłoś
aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 12:56 Nie mówimy tu zdaje się o biologii, ale o stanie prawnym. W biologii nie istnieje małżestwo, a i monogamia ludzi jest bardzo ładną bajką, ale tylko bajką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smaczek Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 13:27 > Nie mówimy tu zdaje się o biologii, ale o stanie prawnym. Prawo jak widać można stworzyć jakie siechce. > W biologii > istnieje małżestwo, a i monogamia ludzi jest bardzo ładną bajką, mylisz się. Środowiska homo słyną z rozwiązłości. Wyobraź sobie że jest wiele heteryków w monogamicznych związkach. Nie mierz swoją miarą innych. Odpowiedz Link Zgłoś
aldryg Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone 15.12.08, 13:31 Czyżbyś zarzucał mi rozwiązłość? Jakieś podstawy? Podobno dobrym sposobem na wzmocnienie i utrwalenie związków jest ich prawne uznanie. Zalegalizowany związek, który jest akceptowany przez otoczenie, nie rozpada się tak łatwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smaczek Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.autocom.pl 15.12.08, 14:04 > Podobno dobrym sposobem na wzmocnienie i utrwalenie związków jest > ich prawne uznanie. Podobno. Czyli jeśli zalegalizują małżeństwa homo to będzie mniej rozpadających się związków gejowskich w środowisku? A ponoć miłość jest najważniejsza. >Zalegalizowany związek, który jest akceptowany przez otoczenie, nie > rozpada się tak łatwo. biedactwa. A podobno miłość wszystko zwycięży nawet niemożność spłodzenia dziecka przez dwóch przedstawicieli tej samej płci a co dopiero trwałość związku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ya! Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.chello.pl 15.12.08, 13:02 Dlaczego społeczeństwo lgbt poprostu nie zrozumie ze ludzi o negatywnym podejsciu do tej sprawy poprostu drażni/oburza/obrzydza/itp itd widok śliniących się na ulicy czy w autobusie par homoseksulanych.. Promować należy normalność. Mam w rodzinie geja, nie było mi łatwo jak się o tym dowiedziałem, przeżyłem pewien szok, ale wiem ze na to nie mam zadnego wpływu a i jego orientacji nie da się zmienić, niemniej jednak jego zachowanie było i wciąż jest normalne. nie afiszuje się swoją przynależnością seksualną i nie powoduje wokół siebie jakiegoś zniesmaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojapierdziu Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.net.autocom.pl 15.12.08, 14:46 Ludzi obrzydza też puszczalska panna prawie uprawiająca seks w autobusie ze swoim napakowanym 'menem'. I takich par przez kilknaście lat widziałam trochę, natomiast homoseksualnej ani jednej. I jakoś nikomu to nie obrzydziło heteroseksualizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.08, 11:46 do puki pederaści nie wynosili się nad innych to nie przeszkadzali mogą robić co chcą i jak chcą ale jest granica prowokacji i to ich pseudo idologowie ją przekraczają i to oni prowokują po co im to pod kołdre nikt nie zagląda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Wykład o gejach na uczelni? Wykluczone IP: *.net.upc.cz 08.04.09, 03:23 tak, idz juz lepiej do tej swojej puki Odpowiedz Link Zgłoś