Dodaj do ulubionych

Kibice rzucali butelkami i kamieniami w policję

IP: *.krakow.pl 01.06.09, 23:20
Hmmm... dziwne. Jak kibice Wisły coś nabroją to się pisze że "po meczu
ekstraklasy w Krakowie [...]" a jak Cracovii to pełną nazwą z linkami do
strony głównej Klubu. Masakra.
Obserwuj wątek
    • Gość: Vasia Kibiców do więzień! IP: *.60.classcom.pl 01.06.09, 23:23
      Zamknąć wszystkie stadiony, a kibiców wsadzić do pierdla. To są chorzy ludzie.
      • Gość: Komar a kobiety na traktory. IP: *.171.140.18.static.crowley.pl 01.06.09, 23:53
        .
        • Gość: Persil oto cała wisla IP: *.ists.pl 02.06.09, 00:03
          gts
      • Gość: krk a idiotom odciac internet!! IP: *.range217-44.btcentralplus.com 02.06.09, 07:53
        jw
    • Gość: www Uzyli armatki wodnej wobec 5 osob.... IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.09, 00:15
      no to grubo musialo byc xO
    • Gość: obserwator Re: Kibice rzucali butelkami i kamieniami w polic IP: *.chello.pl 02.06.09, 00:32
      Słuszna uwaga... Ale to nie dziwi, biorąc pod uwagę, że pisała to Wyborcza. Tak
      samo było z bardzo stronniczymi artykułami dotyczącymi budowy stadionów, gdzie
      domagano się by nie budować nowego stadionu Cracovii, choć kosztuje 3-krotnie
      mniej od nowego stadionu Wisły. W zamian jakaś dziennikarska szuja domagała się
      remontu jakiejś ulicy...
      • Gość: Lessor Re: Kibice rzucali butelkami i kamieniami w polic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 02:15
        tylko po co Cracovii stadion, skoro kibiców ma 2500, z czego
        niektórzy leją swoich, drużyna jest kiepska a szefostwo zna się
        raczej na komputerach a nie na piłce? jedyne co ta drużyna ma, to
        jakas tam historią, ale sorry, Garbarnia ma fajniejszą, a jakoś nikt
        za nią nie płacze. ,moim marzeniem było, abyw krakowie był jeden
        porządny stadion, teraz będą dwa wyszczęki dla nikogo. wilk głodny,
        owca napoczęta, kibicom gó... w zęby
        • Gość: Pas Re: Kibice rzucali butelkami i kamieniami w polic IP: *.kolornet.pl 02.06.09, 07:16
          Powiem szczerze Lessor źrodel tak prymitywnej wislackiej wypowiedzi jak twoja to
          chyba w Ubeckich kazamatach lat 50-ych gdzie pracowali dzialacze i prezesi gts
          wisła szukać. Takie wlasnie ziejace prymitywy jak ty niszcza krakowski futbol

          2500 kibiców Cracovii... jak ludzie na 8tys stadionie odchodzą ostatnio z
          kwitkiem (a bez biletu ) od kas ...co za młot (nie obrażając pełnomocnika gminy
          Młota oczywiście)
    • annniii A może by tak... 02.06.09, 12:58
      niewyżyci kibice zamiast się okładać, sami zaczęli grać w piłkę? Zdrowe to i
      (przynajmniej w teorii) mniej niebezpieczne. I pomaga w rozładowaniu napięcia...
    • Gość: Castorp Re: Kibice rzucali butelkami i kamieniami w polic IP: 89.171.129.* 02.06.09, 14:51
      A wy płaczecie i płaczecie...Oczywiście waszemu spadkowi winna jest
      Wisła,GTS,ubecja,Pakistan,żydokomuna i cykliści.P.S:jakby jeden z
      drugim się zainteresował pod stadionem Reymana bili się z policją
      kibole Śląska(nota bene na stadionie też robili bydło).Bez
      pozdrowień.
    • Gość: Krakus Kibice rzucali butelkami i kamieniami w policję IP: *.chello.pl 02.06.09, 16:43
      Dla wszystkich kibiców powinna być jedna kara - dożywocie w kamieniołomach. Nie możemy pozwolić, aby ci bandyci siedzieli na wolności, ani żyli na nasz koszt w wiezieniach!
    • Gość: w Kibice rzucali butelkami i kamieniami w policję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 17:12
      A o tym jak białe kaski potrafią podejść do kibica, który nic nie robi i przywalić mu bez powodu nie ma mowy...
    • Gość: janusz.mariusz Kibice rzucali butelkami i kamieniami w policję IP: 149.156.67.* 02.06.09, 23:38
      niezły mam polew z tych gości, którzy mieli przy sobie dragi a pierwsi byli do
      awantury z policją xD tylko wiślacy mogą być tak zdolni hehehehe
    • Gość: janusz.mariusz CHODZI O GTS IP: 149.156.67.* 02.06.09, 23:48
      mnie w ogóle nie dziwi to, że nie napisali o który klub chodzi... przecież
      według gw chuligani i "kibole" są na Cracovii a na gts chodzą "kibice" (ciekawe
      że w tytule artykułu właśnie to słowo się pojawiło, a nie tak lansowane przez gw
      określenie "kibole")... niestety bezczelna manipulacja autora...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka