Gość: Rock IP: *.krakow.pl 01.06.09, 23:20 Hmmm... dziwne. Jak kibice Wisły coś nabroją to się pisze że "po meczu ekstraklasy w Krakowie [...]" a jak Cracovii to pełną nazwą z linkami do strony głównej Klubu. Masakra. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Vasia Kibiców do więzień! IP: *.60.classcom.pl 01.06.09, 23:23 Zamknąć wszystkie stadiony, a kibiców wsadzić do pierdla. To są chorzy ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Komar a kobiety na traktory. IP: *.171.140.18.static.crowley.pl 01.06.09, 23:53 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krk a idiotom odciac internet!! IP: *.range217-44.btcentralplus.com 02.06.09, 07:53 jw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Uzyli armatki wodnej wobec 5 osob.... IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.09, 00:15 no to grubo musialo byc xO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Kibice rzucali butelkami i kamieniami w polic IP: *.chello.pl 02.06.09, 00:32 Słuszna uwaga... Ale to nie dziwi, biorąc pod uwagę, że pisała to Wyborcza. Tak samo było z bardzo stronniczymi artykułami dotyczącymi budowy stadionów, gdzie domagano się by nie budować nowego stadionu Cracovii, choć kosztuje 3-krotnie mniej od nowego stadionu Wisły. W zamian jakaś dziennikarska szuja domagała się remontu jakiejś ulicy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lessor Re: Kibice rzucali butelkami i kamieniami w polic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 02:15 tylko po co Cracovii stadion, skoro kibiców ma 2500, z czego niektórzy leją swoich, drużyna jest kiepska a szefostwo zna się raczej na komputerach a nie na piłce? jedyne co ta drużyna ma, to jakas tam historią, ale sorry, Garbarnia ma fajniejszą, a jakoś nikt za nią nie płacze. ,moim marzeniem było, abyw krakowie był jeden porządny stadion, teraz będą dwa wyszczęki dla nikogo. wilk głodny, owca napoczęta, kibicom gó... w zęby Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pas Re: Kibice rzucali butelkami i kamieniami w polic IP: *.kolornet.pl 02.06.09, 07:16 Powiem szczerze Lessor źrodel tak prymitywnej wislackiej wypowiedzi jak twoja to chyba w Ubeckich kazamatach lat 50-ych gdzie pracowali dzialacze i prezesi gts wisła szukać. Takie wlasnie ziejace prymitywy jak ty niszcza krakowski futbol 2500 kibiców Cracovii... jak ludzie na 8tys stadionie odchodzą ostatnio z kwitkiem (a bez biletu ) od kas ...co za młot (nie obrażając pełnomocnika gminy Młota oczywiście) Odpowiedz Link Zgłoś
annniii A może by tak... 02.06.09, 12:58 niewyżyci kibice zamiast się okładać, sami zaczęli grać w piłkę? Zdrowe to i (przynajmniej w teorii) mniej niebezpieczne. I pomaga w rozładowaniu napięcia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Castorp Re: Kibice rzucali butelkami i kamieniami w polic IP: 89.171.129.* 02.06.09, 14:51 A wy płaczecie i płaczecie...Oczywiście waszemu spadkowi winna jest Wisła,GTS,ubecja,Pakistan,żydokomuna i cykliści.P.S:jakby jeden z drugim się zainteresował pod stadionem Reymana bili się z policją kibole Śląska(nota bene na stadionie też robili bydło).Bez pozdrowień. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Kibice rzucali butelkami i kamieniami w policję IP: *.chello.pl 02.06.09, 16:43 Dla wszystkich kibiców powinna być jedna kara - dożywocie w kamieniołomach. Nie możemy pozwolić, aby ci bandyci siedzieli na wolności, ani żyli na nasz koszt w wiezieniach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Kibice rzucali butelkami i kamieniami w policję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 17:12 A o tym jak białe kaski potrafią podejść do kibica, który nic nie robi i przywalić mu bez powodu nie ma mowy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz.mariusz Kibice rzucali butelkami i kamieniami w policję IP: 149.156.67.* 02.06.09, 23:38 niezły mam polew z tych gości, którzy mieli przy sobie dragi a pierwsi byli do awantury z policją xD tylko wiślacy mogą być tak zdolni hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz.mariusz CHODZI O GTS IP: 149.156.67.* 02.06.09, 23:48 mnie w ogóle nie dziwi to, że nie napisali o który klub chodzi... przecież według gw chuligani i "kibole" są na Cracovii a na gts chodzą "kibice" (ciekawe że w tytule artykułu właśnie to słowo się pojawiło, a nie tak lansowane przez gw określenie "kibole")... niestety bezczelna manipulacja autora... Odpowiedz Link Zgłoś