Dodaj do ulubionych

dentysta Warszawa

09.06.11, 09:45
znacie jakies dentyste w W-wie któremu moja córka ( 1,8 mies) zechciałaby pokazac zeby?smile
Obserwuj wątek
      • jol.da Re: dentysta Warszawa 21.06.11, 10:48
        monika_z_mamitati.pl napisała:

> A w jakiej części ?? Znam jedną miłą dentystkę na Białołęce smile

Czy możesz podać namiary? Potrzebuję się wybrać z moją 2-letnią córeczką i najlepiej właśnie na Białołęce, bo tam mieszkamy
    • ma_niusia Re: dentysta Warszawa 09.06.11, 10:49
      Państwowo się nie zdecydowałam... Prywatnie poszłam (już dwa razy byłam - wizyta to sama przyjemność i dla mnie i dla Synka, teraz ma 2 latka), w enel-medzie u pani Joanny Pokrowskiej byliśmy. Spokojnie, miło, z podejściem do dzieci, my nie chcemy innego dentysty!
      --
      https://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e8i7m4gbm.png
    • mariokil Re: dentysta Warszawa 16.06.11, 14:10
      Witam,

dołączę się do pytania. Jezeli macie jakieś sprawdzone namiary na Mokotowie to będę wdzięczny.
      Natomiast wiem, że do mr. med na ul. Janowskiego na Ursynowie nie zajrzę. Byłem na jednej wizycie z dziećmi pani doktor była miła (umówiona wizyta opóźniła się o bagatelka 50 minut). Przy płaceniu rachunku pani na recepcji pomyliła się w obliczeniach zawyżając go o 100 zł. Oczywiście po zwróceniu uwagi nawet słowa przepraszam nie usłyszałem. Zostaliśmy umówieni na kolejną wizyte. Nawet dostaliśmy karteczke z datą i godziną Po przyjściu okazało się, że jest "niewielkie" (ponad godzinne) opóźnienie, potem, że nie ma nas na liście i zapisany jest ktoś inny !!! Przy okazji też okazało się, że na wcześniejszą wizyte umówili dwie osoby. Zero jakiejkolwiek refleksji ze strony personelu mrmed. Pani na recepcji stwierdziła, że to nie jej charakter pisma w zeszycie wizyt i na tym zakończyła. Pani doktor przyjęła oczywiście osobe która była "w zeszycie".
      Być może i poziom medyczny jest ok, ale organizacyjnie to jest dramat. Totalny bałagan i arogancja.
      Przynajmniej ja będę omijał szerokim łukiem.
      Pozdrawiam
    • wwwafelki Re: dentysta Warszawa 20.07.11, 15:04
      Ja znam doktora Damiana Niemczyka - jest prześwietny! Do dzieci mówi w taki fajny sposób, że moje dzieci to się do niego po prostu kleją! Numer kliniki, w której pracuje: 22 635 70 99 (niedaleko centrum) smile Pozdrawiam!
    • roma-777 Re: dentysta Warszawa 22.07.11, 16:51
      Witam wszystkich,

Ja ze swoją 2-letnią siostrzenicą trafiłam do kliniki perfect med w centrum na pl. dąbrowskiego. klinika została mi polecona przez moją koleżankę z pracy, która leczy tam zęby swoje i całej swojej rodziny od lat. jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor, która zajęła się Laurą. najpierw porozmawiały, Pani doktor pokazała jej gabinet, przyrządy i w przeciągu paru chwil zdobyła jej zaufanie. Dziecko bez problemów usiadło na fotelu i pozwoliło sobie zbadać zęby. już jesteśmy umówione na 2 wizytę w przyszłym tygodniu a Laura przygotowała kilka laurek dla Pani doktor.

POLECAM OGROMNIE
      • monikakonarska668 Re: dentysta Warszawa 18.11.11, 01:40
        Ja osobiście polecam dentystę Jacka Kałużnego z Warszawy. Bardzo dobry i fachowy stomatolog a co najważniejsze cenowo bardzo dostępny. Z mężem chodzimy już do niego kilka lat i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Polecam
    • apoloniakot1 Re: dentysta Warszawa 27.01.12, 01:54
      przede wszystkim z calego serca odradzam MrMed przy ul. Podlesnej w Warszawie, www.mrmed.pl
      dzis bylismy u dr Bartyś.
      nasz synek ma 16 miesiecy i ukruszyl mu sie zab.
      w recepcji przychodni martwilam sie glosno ze synek jest taki maly i jak mu pomoc zeby nie robic nic na sile. juz na wstepie pani doktor (wtedy myslalam ze to jakas pielegniarka) poinformowala nas ze przeciez takiemu malemu dziecku nie da sie nic zrobic inaczej i trzeba je po prostu mocno przytrzymac kiedy bedzie sie wyrywac i plakac. zdebialam i powiedzialam ze po to wyszukalismy stomatologa dzieciecego i przejechalismy pol miasta zeby dziecko mialo odpowiednia opieke. na co pani doktor wzruszyla ramionami i zaprosila nas do gabinetu - gdzie w jednym pomieszczeniu znajdowaly sie dwa fotele, nawet nie przedzielone parawanem - a na jednym z nich plakal 'operowany' chlopiec.
      mielismy zajac fotel obok, maz wzial synka na kolana. oczywiscie synek nie mial ochoty na to zeby ktos mu zagladal do buzi, wiec pomoc dentystyczna kazala tacie wziac nogi dziecka miedzy swoje i przytrzymac, rekami unieruchomic rece dziecka, a sama miala trzymac glowe.

okazalo sie ze synkowi zabek zlamal sie z powodu prochnicy. doktor poinformowala nas ze prochnica wdala sie tez juz w inne zeby i ze jedyne wyjscie to oczyszczenie wiertlem i lapisowanie, a jesli nie chcemy to mozemy wyjsc ale dziecko straci zeby. bylismy przerazeni. pytalam o znieczulenie, o inne metody, o laser - nie, nic, tylko lapisowanie przemoca.

po obejrzeniu zebow i pokluciu ich szpikulcem zeby sprawdzic czy sa zaatakowane prochnica doktor zalozyla maske ochronna, ktora jeszcze dodatkowo przestraszyla dziecko. synek musial myslec ze to jakis potwor sie nad nim nachyla i przemoca grzebie mu w buzi.

nigdy nie zapomne twarzy mojego dziecka wrzeszczacego w przerazeniu tak glosno jak jeszcze nigdy tego nie robilo. jego olbrzymie, rozszerzone oczy, proby wyrwania sie kiedy pielegniarka trzymala, a doktor na zywca 'oczyszczala' zeby i borowala ten ulamany - rozmiazdzyl sie jakby byl z masla, zostal tylko kikut. wrzask kiedy spolerowywala ten kikut innym wiertlem. lapisowanie. jeden wielki krzyk przerazenia i walka jak o zycie w panice.

moj maz rozplakal sie kiedy wrocil z synkiem do samochodu. powiedzial potem ze czul jak synek trzasl sie caly ze strachu kiedy rozpaczliwie plakal przytrzymywany na sile przy zabiegu. nie widzial jego twarzy. ja widzialam.

zapytalam czy dziecka nie boli takie borowanie i zwiercenie polowy zeba - doktor twierdzila ze w mleczakach nic sie nie czuje i dziecko placze bo cos mu sie robi na sile, i zebym nie mowila zdenerwowanym tonem bo strasze dziecko.

wieczorem przeczytalam w sieci ze lapisowanie to przestarzala metoda leczenia ktora w dodatku oszpeca dziecko, bo zeby staja sie czarne. ze mozna je rowniez leczyc ozonowaniem, fluoryzacja - bez borowania na zywca. o niczym takim doktor nawet nie pisnela.

nigdy nie wybacze sobie ze pozwolilam na tak przedmiotowe i okrutne potraktowanie mojego ukochanego synka. bede konsultowac kazdy inwazyjny zabieg z przynajmniej dwoma roznymi lekarzami. jutro dzwonie do Eurodentalu, gdzie stosuje sie nowoczesne metody leczenia, a do dyspozycji sa takze anestezjolodzy.

jeszcze na sam koniec - doktor zalecila mi odstawienie dziecka od piersi, bo karmienie noca jakoby psuje zeby i spowodowalo prochnice u synka. powinnam na kilka nocy wyniesc sie z domu 'to dziecko sie odzwyczai'. bylam zalamana. w domu sprawdzilam, ze wszelkie medyczne badania dowodza, ze mleko matki nie powoduje psucia zebow u dziecka: cycusialka.bloog.pl/id,4107680,title,Koniec-rozterek-na-temat-prochnicy-,index.html?_ticrsn=3&ticaid=6dcfa

przepraszam Syneczku.
      • branita Re: dentysta Warszawa 29.06.12, 11:28
        Nie każdy dentysta ma podejście do dzieci, a one wiadomo boją się dentysty. Zresztą dorośli nie lepsi, przykładowo mój mąż bo się tak samo jak nasza córka. Na szczęście zaciągnęłam ich do Qdent, bo tam już od dawna chodziłam. Pani Małgosia to cudowny stomatolog, jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała dla małych pacjentów, dlatego pozwalają jej na leczenie ząbków i chętnie umawiają się na kolejne wizyty. Kontakt do tego gabinetu znajdziecie na stronie: qdent.com.pl Jak jeszcze coś chcecie wiedzieć, piszcie chętnie odpowiem.
    • candley Re: dentysta Warszawa 23.10.15, 13:11
      Ja chciałam podzielić się opinią po wizycie z trzyletnią siostrzenicą w profemedzie w budynku hotelu marriott. Mała wyszła uśmiechnięta, pani doktor tak potrafiła małą zagadać że ani razu nie zapłakała. Cały personel sprawiał wrażenie bardzo profesjonalnego
    • nvhs23 Re: dentysta Warszawa 29.10.15, 13:23
      www.ccsludna.pl/ - stomatolog Warszawa

Centrum stomatologiczne w Warszawie pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
      Stomatolodzy pracujący w ich centrumposiadają ogromne doświadczenie i praktykę lekarską.
      Polecam ! smile
      • alicja841 Re: dentysta Warszawa 15.03.18, 10:28
        Tzn tak . Jak dziecko ukończy te 18 miesięcy to wtedy już zacząć odwiedzać dentyste. Ja wprawdzie tak wcześnie nie zaczęłam,ale moja siostra ze swoją córka już tak .Ja z moimi córeczkami poszłam do dentysty jak miały ukończone 2 latka . Co 4 miesiące kontrola . A co do tego gdzie przyjmują takie maluszki od 18 msca - to jest gabinet Ratyńscy Dental Clinic w Warszawie( gabinet jest na pograniczu Bielan i Żoliborza) . Dojedziesz właściwie metrem, autobusem. I oczywiście swoim transportem.
        • messka Re: dentysta Warszawa 27.01.20, 19:44
          Bardzo się boję leczenia zębów, ale trafiłam na super lekarzy w Centrum Demed i szczerze mówiąc cieszę się bo jest bezboleśnie i fachowo wyleczone zęby.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka