klara1985 31.08.06, 14:22 Jesli komus sie juz nie przydadza to jestem bardzo chetna. Prosze o kontakt Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zuzia_i_werka Re: Przyjme ksiazeczki 01.09.06, 22:50 Hej! Ale jakie? W sensie dla dziecka w jakim wieku? Bo ja mam do oddania kilka z wierszykami takich w sztywnych okladkach.W razie gdybyś była zainteresowana napisz na werkaija@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś