Dodaj do ulubionych

Przyjme ksiazeczki

31.08.06, 14:22
Jesli komus sie juz nie przydadza to jestem bardzo chetna.
Prosze o kontakt
Obserwuj wątek
    • zuzia_i_werka Re: Przyjme ksiazeczki 01.09.06, 22:50
      Hej! Ale jakie? W sensie dla dziecka w jakim wieku? Bo ja mam do oddania kilka
      z wierszykami takich w sztywnych okladkach.W razie gdybyś była zainteresowana
      napisz na werkaija@o2.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka