Gość: Meg IP: *.adsl.snet.net 19.04.05, 01:52 Dziewczyny w jakich kolorach robicie makijaz? Kiedy zaczac chodzic na solarium? Czy kosmetyczka przed solarium, a wlasciwie ile wczesniej? Mam nadzieje, ze mi pomozecie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: luna Re: Kilka pytan!!! IP: *.res.east.verizon.net 19.04.05, 03:26 To zalezy jaki masz odcien skory, wlosow itp. Do solarium mozesz pojsc duzo wczesniej, chocby po to zeby poeksperymentowac z makijazem na "opalonej" skorze. Ja chyba jednak zdecyduje sie na samoopalacz, makijaz podkreslajacy oczy w brazach (jestem ciemna brunetka). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: Kilka pytan!!! IP: 62.29.138.* 19.04.05, 08:05 hej. ja maluje sie w naturlane brazy i beze, bo suknie mam ecru. usta blado rozowe ( taki natu\ralny kolor ust i w tym samym odcieniu roze), na solarke zaczynam chodzic bardzo powolutku i na krotko juz w maju ( slub w czewrcu ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: Kilka pytan!!! IP: 62.29.138.* 19.04.05, 08:08 aha z kosmetyczki nie korzystam i nie skorzytam. mam zdrowa cere i potrafie zadbac o nia sama i przygotowac ja do makijazu. nie mam zamiaru wydawac kupe kasy na kosmetyczke, ktora jest mi niepotrzebna. owszem gdybym miala problemowa cere to na pewno bym ja odwiedzala, ale rozne opinie sie slyszy ... cze czasem bya tak ze korzystanie z kosmetyczki gdy potrzeby takowej nie ma moze skonczyc sie kiepsko ale na pewno w necie znajdziesz kiedy co powinno sie robic. na stronie www.wizaz.pl to powinno byc. Odpowiedz Link Zgłoś
dafni Re: Kilka pytan!!! 19.04.05, 09:28 Makijaż w brązach i beżach, na solarium zaczęłam już powoli chodzić (ślub w czerwcu), a do kosmetyczki się nie wybieram, bo moja cera tego nie potrzebuje. A propos opalnania to odradzam samoopalacze, jeśli wcześniej ich nie stosowałaś. Nie warto eksperymentować przed ślubem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: megan Re: Kilka pytan!!! IP: 213.17.161.* 19.04.05, 09:39 witaj, ostatnio zakupiłam gazetkę ŚLUB był tam cały plan przed ślubowy że tak pwoiem, teraz Ci go dokładnie nie wymienienię jednak do kosmetyczki zalecali chodzić nawet 6 miesięcy przed ślubem, aby oczyszczać ststematycznie cerę, likwidować przebarwienia czy inne skórne sprawy, wiadmo że nie zrobimy tego w ciągu tygodnia, ja na pewno się wybiorę, chcę sobie ladnie oczyścić skórę, oraz położyć maseczkę bo po zimie skóra jednak traci wiele na kolorycie. Solarium - to zależy jaką masz karnację Ja jestem ciemną brunetką jednak cerę mam bardzo bladą i dość cięzko się opalam dlatego lykam beta karotem piję sok karotka bądż sama robię marchwiowy i chodzę od czasu do czasu na solarium, czasami dwa razy w tyg czasmai raz czasami wcale biore po 10 min. myslę że jak zaczniesz miesiąc przed ślubem to i tak będzieszm iała ladny kolor bo przeciez nie chodzi o to aby się spalić na czekoladowy brąz pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolka Re: Kilka pytan!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.05, 09:57 ja będę miała makijaż w kolorach brudnego różu i beżu/kremu, jeszcze ostatecznie nie zdecydowałam. do kosmetyczki z pewnością się wybiorę, ale sama nie wiem kiedy trzeba zacząć, czytałam gdzieś, ża najlepiej 3 miesiące przed ślubem. Odpowiedz Link Zgłoś