sprycia1979 13.03.06, 08:14 Nauki zaliczone, teraz poradnia przed Sprycia-przyjmuje tylko opocje 3 w 1... wiec info poprosze...aha o zespole tez przypominam ))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lanka_cathar Re: Kto wie reka w góre? 13.03.06, 08:41 Poradnie w jeden dzień możesz załatwić na Hynka w św. Franciszku z Asyżu bodajże. Odpowiedz Link Zgłoś
leeloo26 Re: Kto wie reka w góre? 13.03.06, 08:49 św. Krzyż na Krakowskim Przedmieściu. Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Kto wie reka w góre? 13.03.06, 09:04 a ja mam luuuuuuuuuuuuuuuuz , karteczka podpisana )), zero stresu, jest git )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Kto wie reka w góre? 13.03.06, 09:08 to gdzies była- mów szybko, a nie chwalisz mi sie tu ))) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Kto wie reka w góre? 13.03.06, 09:10 A Ty z Wawy dziewczę???? Jak tak to pomogę )) No mam znajomego xieca , co problemów nie robi, zero spotkań, a karteczka jeeeee )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Kto wie reka w góre? 13.03.06, 09:12 kochana z wawy jestem )) wiec uwaznie słucham Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Kto wie reka w góre? 13.03.06, 09:14 to na gazetowego prześlę, bo się tu zaraz dewoty zlecą i mi xieca do kurii podadzo )))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Kto wie reka w góre?heheheheh 13.03.06, 09:15 oki, to duże/jasne ci wisze )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Kto wie reka w góre?heheheheh 13.03.06, 09:25 rozumiem ze poradnie sie zrobi... bo nauki mam Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Kto wie reka w góre?heheheheh 13.03.06, 09:27 hmmmmmmm, no myślę, że tak... Kurde, aleś się namęczyła tam, naumiałaś się :- ))) małżeńskiego życia ))??? Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: a jak 13.03.06, 09:30 trwało to ok 4 godzinki, z przerwami na jedzonko,kawke- wiec wszystko pojełam w trybie ekspreswoym ) pozałam kilka taniemnic wodza, opowiedział z życia wziete i po zawodach... tylko zpaomniał powiedziedz o małzenskim, bo niby skad ma to wiedziec hehheheheeh Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re:jak po weeku 13.03.06, 09:33 żyjemy? a gdzie cała reszta podziała sie? Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Cafet!!!!!!!!!!!!! a kuku!!! 13.03.06, 09:34 cafet na innym poscie jest, czemu nie wiem, trzeba ją zwołać do nas!!! :- ))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Cafet!!!!!!!!!!!!! a kuku!!! 13.03.06, 09:36 Melduje sie,ale ja nie w temacie - ta warszawa tak daleko,te warszawianki takie odlegle))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Post;) 13.03.06, 09:36 Cafet zdecydowanie jest "na poście" przymusowym jeszcze prawie 4 tygodnie<beczy> Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Post;) why? 13.03.06, 09:41 To ty nie wiesz?))<zniesmaczony> PPPP Już tu wyrazy wsparcia otrzymywałam ... narzeczony mnie zostawił na miesiąc<szok>)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Cafet!!!!!!!!!!!!! a kuku!!! 13.03.06, 09:37 odelgłe no co ty, my takie bliskie jestesmy temat zaraz rozpoczniemy Odpowiedz Link Zgłoś
cafet wizyta 13.03.06, 09:39 Hmmmmmmmmm skoro takie bliskie to was odwiedze))) Szukam rekawiczek podobno tylko w warszawie są -marnotrastwem byłoby smigać tylko po nie)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: dobrze gadasz 13.03.06, 09:41 bez sensu tylko po rekawiczki, bez duzego jasnego to bede zle nosiły sie Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Sprycia, a pamiętasz... 13.03.06, 09:42 jak nas od alkoholiczek prawie jedna święta wyzwała )))??? Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Sprycia, a pamiętasz...no no 13.03.06, 09:43 pamietam ) czekaj ona nie powiedziała ze bedzie popijała, poczekamy co powie...bo wiesz moze tylko rekawiczki i w nogi )))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Sprycia, a pamiętasz...no no 13.03.06, 09:44 I nie mówiłam - te warszawianki jakies tajemnice swoje mają - jakis tajny niezrozumiały szyfr(( Ja nie miaau, ja w pociąg nie w nogi)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: do kogo ten pociag 13.03.06, 09:46 przez masz post teraz moze do w pociagu do kierownika na kolana Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: do kogo ten pociag 13.03.06, 09:47 Musisz mi wypominać ten post,nie dasz szansy na chwile zapomnienia :[[[[[ )) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Sprycia, a pamiętasz...no no 13.03.06, 09:46 yyyyy, bo pisałyśmy coś o sexie na kacu i jedna się zbulwersowała )) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: wizyta 13.03.06, 09:41 taaa, to wpadaj na Królewskie )),a rękawiczki kupimy, kupimy )) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Cafet!!!!!!!!!!!!! a kuku!!! 13.03.06, 09:40 Cholera!!!! Zabije tych męczących słuchaczy!!!! No pisać mi nie dają!!!! Wrrrrr )))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Cafet!!!!!!!!!!!!! a kuku!!! 13.03.06, 09:43 Skandal - w pracy jesteś i każą ci pracować<nono> Ubiore rekawiczki -odcisków palców nie pozostawie ,,hmmm ciekawie brzmi.... Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Cafet-wypowiedz sie :))) 13.03.06, 09:44 na temat opicia zakupionych rekawiczek Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Przemowa 13.03.06, 09:45 Trzeba ustalic szczególy, która chce byc moja prawą ręką???i zafundować prawa rękawiczkę?? decyduje kolejność zgłoszeń cd.nastapi Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Przemowa-nowa 13.03.06, 09:48 to niedobrze, bo ja lewaczka całym sercem )), będą obie lewe )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Przemowa-nowa 13.03.06, 09:49 No to podział rozpisany Sarabella funduje prawą rekawiczkę, ty lewą + dodatki (takie duże i jasne PP) Szukam teraz więc chetnych na sponsoring transportu do wawy))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 09:49 załatwiona sprawa Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 09:50 Jak załatwiona? to ja 2 lewe <szok> rekawiczki i 2 lewe nogi :[ Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: dwie lewe 13.03.06, 09:51 to juz za pozno, inetres ubity, dwie lewa taniej beda Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: dwie lewe 13.03.06, 09:53 Chlip chlip jak to jak to !!!!! Ja tak nie chceeeeeeeeeee mamo ratuj!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 09:52 sponsoring???a jednak...heheheheheh. Wyleź na autostradę, zamachaj moherowymi gaciami i na pewno ktoś Cię podwiezie )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 09:54 Wspominalas cos o dodatkowej pracy twojego narzeczonego.....PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 09:57 te, ale my nie mamy samochodu , ja to nawet mam zakaz wsiadania doń przez dwa lata )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 09:58 A co to z jasnym sie jechało))?? Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 09:59 oj tam, długa historia )) nie na forum )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: smiało śmiało 13.03.06, 10:00 pochawl sie jaka Artystka z ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: smiało śmiało 13.03.06, 10:02 to ja pozdrawiam Panów Policjantów )) i kłaniam się w pas ))ciiiiiiiiii Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 09:54 a napewno podwiezie, jak bedziesz tylko w bereciku, bo taka mała biedna dziewczynka, sama, przy drodze ....moze na pączka hehhehehe wezmie Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 09:58 A to nie muszę autem phi i tak są korki - może intercity zasponsorować <foch> Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 10:00 z naszymi pensjami, to moja droga ja nawet na warszawska kolejkę nie mam )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 10:02 Eeeeeeee to ja nie jade do tej stolicy ,po co((( Myślałam ze zostanę ugoszczona na zamku królewskim z honorami a tak?nawet mi lewej rekawiczki nie kupisz tylko wcisniesz gumowa Sprycia tylko ty mi zostałas))) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 10:03 ja gumową??? a co ja??? ginekolog amator, ze mam Ci ją wcisnąć ))))))? Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 10:04 Sprycia może być ta restauracja polska co polecasz - zaproszenie przyjmuje Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Kobieto-oszalałas-przeciez na wesele odkładam 13.03.06, 10:05 heheheheheh a nie wystarczy pizza Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Kobieto-oszalałas-przeciez na wesele odkładam 13.03.06, 10:07 <jupi> coraz lepiej mi idzie,najpierw były same rekawiczki,potem dołozyłas jasne teraz pizze nono... pod wieczór okaże się ze 5 gwiazdek zarezerwowałas Dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Kobieto-oszalałas-przeciez na wesele odkładam 13.03.06, 10:08 chyba u mnie na salonach.... materac sie nadmucha i spoko mozesz kimac Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Przemowa to masz dwie lewe :)) 13.03.06, 10:06 cholera, toż ona kpi z naszej warszawskiej gościnności )), browce jej nie pasujo )) !!!! i pizza )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: u mnie masz lewą+ duze jasne 13.03.06, 10:04 reszte gadaj z Artystką Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: u mnie masz lewą+ duze jasne 13.03.06, 10:05 u mnie masz lewą i 5 króli )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet to może prosto na przyjęcie weselne 13.03.06, 10:06 My tu gadu gadu a ja nawet nie wiem kiedy wasz dzień nastanie?)) Pewno już chwaliłyscie się,ale nie chce mi sie grzebac na forum Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: to może prosto na przyjęcie weselne 13.03.06, 10:07 29 lipca... )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet O ty!!!!!!!!!!! 13.03.06, 10:08 Wepchałas się przede mną:[[[[ Ja tydzień pożniej Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: O ty!!!!!!!!!!! 13.03.06, 10:10 a tak Ci śpieszno ))??? Zobaczysz jakie to saaaaame zalety ) małżeństwa są )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: O ty!!!!!!!!!!! 13.03.06, 10:12 A pewnie że same zalety Taka wizję roztacza mi mężulek Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: O ty!!!!!!!!!!! 13.03.06, 10:15 oj, o Ciebie... wiesz ja już jednego męża miałam i wiem co to małżeństwa "zalety" )) Ale życzę najlepszego )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: O ty!!!!!!!!!!! 13.03.06, 10:15 Buuuuuuuuu rozbijasz moj marzeniowy świat buuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: O ty!!!!!!!!!!! 13.03.06, 10:17 hmmmm, prawda moja droga, prawda... )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: O ty!!!!!!!!!!! 13.03.06, 10:17 Nie słysze!!!!!!!!!!!!Nie widzę!!!!!!!!!!!!!Nie dotarło!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: to może prosto na przyjęcie weselne 13.03.06, 10:09 a gdzie??? może wpadnę ))??? Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: to może prosto na przyjęcie weselne-tez moge 13.03.06, 10:09 na imprezke załapiemy sie ihhhhhhhhaaaaaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: to może prosto na przyjęcie weselne 13.03.06, 10:10 No widzisz sprycia goscia ci załatwiłam;PPPP nieproszonego Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: cafe my do ciebie jedziemy ahahahahahahha 13.03.06, 10:11 w sumie byłoby fajnie, z kim więcej gadamy niż z nami samymi tu ))? Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: do mnie smiało- po kopercie dacie 13.03.06, 10:12 i mozecie bawic sie hihihihihihih Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: do mnie smiało- po kopercie dacie 13.03.06, 10:13 O super koperta 10 groszy Nie jestes wymagająca))) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: do mnie smiało- po kopercie dacie 13.03.06, 10:13 zarza przyjdzie listonosz, dostanę masę kopert )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Nieporozumienie;) 13.03.06, 10:11 To ja was do siebie nawzajem spraszałam)) Do mnie taki kawał-nie chce was męczyć Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Nieporozumienie;) 13.03.06, 10:12 moherowe założymy i dojedziemy , nie martw się )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Nieporozumienie;) no wiesz 13.03.06, 10:13 na trase i dajemy-spoko dojdziemy Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Pytanie podstawowe 13.03.06, 10:15 Pytanie podstawowe a wezmie was kto w ogóle???????????????????????? bo inaczej sarabella żeby dotrzeć musi chyba w sukni z wesela wyjść)) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Pytanie podstawowe 13.03.06, 10:15 że niby ja poczwara!!!??? oj Ty!!! )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Pytanie podstawowe 13.03.06, 10:17 <Zawstydzony> tylko pytałam.tak na wszelki wypadek, z troski...żebyscie nie spedzały wieków na tej autostradzie))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: cafet 13.03.06, 10:17 nie migaj sie tam tylko powiedz, gdzie i kiedy mamy byc- podaj dokładny adres i sprawa załatwiona, zaproszenie netem przyjme Odpowiedz Link Zgłoś
cafet nieelegancko 13.03.06, 10:18 Ależ jak to wypada przez net? Odwiedze cie,stwierdze czy jest sens bulic na zaproszenie (czy sie "wroci" twoja osoba) i wtedy ewentualnie... Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: nieelegancko ty ...ty...ty 13.03.06, 10:22 ty...chitrusie, skapcu jeden! to ja z jasnym, rekawiczka do ciebie, mowie materac nadmucham - a ty...ty...ty... takas Odpowiedz Link Zgłoś
cafet boje sie 13.03.06, 10:24 Nie wiadomo ile promili do tego materaca mi nawpuszczasz-potem przejdzie na mnie w nocy)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: boje sie 13.03.06, 10:25 nikt na ciebie nie przejdzie, juz ja go przypilnuje aby na ciebie nie wchodził Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: boje sie 13.03.06, 10:26 Hahaha no to uspokoiłyście mnie)))przyjade jednak z tymi zaproszeniami - wręcze wam na imprezie u sarabelli Odpowiedz Link Zgłoś
dominisia31 mam szczescie 13.03.06, 13:44 Wspolczuje wam dziewczyny ze musicie to wszystko zalatwiac.Ja trafilam na super ksiedza, ktoremu przynioslam tylko akt urodzenia i pozwolenie z mojej parafi.Powiedzial,ze to wystarczy, a co do nauk to zrobi nam 2 godziny w ktorąs z niedziel(jak bedzie nam pasowalo) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: mam szczescie 13.03.06, 13:49 takiej to dobrze ))) echhh a ja mam sprawe utrudnioną ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Nathalie 13.03.06, 10:21 Własnie słucham ulubionego kawałka naszego prezydenta)) Gilbert Becaud -Natalhie Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Nathalie 13.03.06, 10:23 mój to on nie jest nie głosowałam na niego )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Sarabella-a ty 13.03.06, 10:24 gdzie w tej wawce impreze robisz.... bo tama to chitrus taki.... Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Sarabella-a ty 13.03.06, 10:26 a w góralskiej knajpie )) zapraszam )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Sarabella-a ty 13.03.06, 10:27 A górala oryginalnego sprowadzaja?? Moge go przejąć na trasie)) po drodze ma Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Sarabella-a ty 13.03.06, 10:27 a cos wiecej, gdzie w tej góralskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Wnerwiona 13.03.06, 10:29 Czuję sie odizolowana<wnerw> drogie stoliczanki))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Wnerwiona-:) 13.03.06, 10:29 to zapors nas wreszcie ))) ile mamy czekac Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Wnerwiona-:) 13.03.06, 10:32 a ja czekam co z tym góralem... No to yyyyy tego więc no wiecie jak to jest cięzkie czasy nastały kraj pogrązył się w chaosie.yyy noooooooooo no to tyle Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Wnerwiona-:) spoko 13.03.06, 10:33 znajdziemy cie nie martw sie... i tak bedziemy Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Wnerwiona-:) spoko 13.03.06, 10:35 No to teraz dopiero zaczęłam sie martwić))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Wnerwiona-:) spoko 13.03.06, 10:36 jak siedzisz na forum to jakys gps-a miała...zawsze znajdziemy Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Wnerwiona-:) spoko 13.03.06, 10:37 strasz dalej strasz -nerwicy sie nabawie :[[[[ Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: ciagle zrec mi sie chce 13.03.06, 10:32 a kurde teraz niby jaks dieta Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: ciagle zrec mi sie chce 13.03.06, 10:34 Poczytaj albo pooglądaj coś obrzydliwego)) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Jestem sorry 13.03.06, 10:36 do radia wpadły dzieci z wycieczki )) chryste!!! jakby burza przeszła Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Jestem sorry 13.03.06, 10:37 Trzeba było wejściówki pobrac - po 5 zeta od kazdego))) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Jestem sorry 13.03.06, 10:41 wywaliłam je do budynku obok, dyrektor kazał)) potem wrócą do mnie )) Odpowiedz Link Zgłoś
misiaczyca1 witam 13.03.06, 10:37 niech mnie ktoś w tajemniczy jaki jest temat przewodni lub z czego sie smiejemy?? nie było mnie długo..i dzis tez mam ssporo pracy jak to po weekendzie. ale miło dzis bo wczoraj zakupilismy łózko( 160x200) wielkie z Ik*i.jechalismy do domu z nim jak na tej reklamie z garbusem.kulałam cała droge. postanowiła sie nie narazac i nawet nie próbowac mu pospowiadac jak składał.chciał sie wykazac. jak na koncu zapytał "co o tym mysle" to musiałam go ładnie pochwalic. w czasie tego przysneło mi sie troche ale ok. teraz bedziemy go testowac.... mmmrrrr.... pozdrawiam drogie panie Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: witam 13.03.06, 10:38 Z czego sie smiejecie? z samych siebie sie smiejecie)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: witam 13.03.06, 10:39 Cafet na weselicho dzis prosi )) wiec jest wesoło bo bardzo cieszy sie ze bedziemy Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Śpiąca:((( niestety nie królewna;((( 13.03.06, 10:36 Zostawiam was księżniczki))bez krasnoludków Ja na łózio padam - nocka nieprzespana sie głośno odzywa Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: noco ty 13.03.06, 10:38 potem bedziesz musiała tyle strat nadrobic, odpisac na wsszystkie nasze watpliwości, nie wiem czy warto Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: noco ty 13.03.06, 10:40 Myslałam że mnie noca nazwałaś))) ciemną ,bezksiężycową ((((( Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Śpiąca:((( niestety nie królewna;((( 13.03.06, 10:38 moze pomachałybyscie mi i życzyły miłych snow :[[[[wielkie koleżanki <nono> Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Śpiąca:((( niestety nie królewna;((( 13.03.06, 10:39 Sen -jedyny moment kiedy moge odpocząc sobie od was ;PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella teeeeeeeeeee, baby 13.03.06, 10:41 .... mnie to sie snio ))juz te literki, te forumy )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: teeeeeeeeeee, baby 13.03.06, 10:43 Hahahaha to juz źle z tobą Mi z komputerowych snów to tylko "herosi 3" - całą noc opracowywałam strategie walki Obudziłam sie zmeczona Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Śpiąca:((( niestety nie królewna;((( 13.03.06, 10:39 koleżanki xxxl??)) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Nowy wątek 13.03.06, 10:41 Sprycia ty jako mój osobisty menadzer moja lewa reka)) propnuje założ nowy post i zapraszaj wszystkich na moje wesele)))tu sie nie doczytaja Twoje starania na marne pójda Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Nowy wątek heheheh spoko 13.03.06, 10:42 moge zorganizowac jakis autokar Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Nowy wątek heheheh spoko 13.03.06, 10:43 taaa, ja tez ten z wycieczką bachorów )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Nowy wątek heheheh spoko 13.03.06, 10:43 bedzie miał kto kase zbierac pod kosciołem hihihihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Nowy wątek heheheh spoko 13.03.06, 10:44 O juz podchwyciły!!!!!!!!!!!!! A dzieciaczki miłe zdecydowanie blizej do ciebie beda miały -nie ma co ich męczyc przez jazdą przez poł polski Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Nowy wątek heheheh spoko 13.03.06, 10:45 te, ja już swojego syna mam )) na co mi więcej i to bez becikowego ))??? Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: duzo nam nie trzeba :))) 13.03.06, 10:46 z dziecmi to nieee...wiesz jakas choroba lokomocyjna ) po co nam to..same problemy Odpowiedz Link Zgłoś
cafet nos 3 cm nad klawiatura 13.03.06, 10:48 To wy tu dopracowujcie szczegoly wesela -mam nadzieje ze nie mojego)) A ja zmykam ,moj błyskotliwy umysł PPP tez pomału odmawia mi posłuszenstwa - lece-nie chce zaniżyc swojego poziomu)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: nos 3 cm nad klawiatura 13.03.06, 10:49 to której bedziesz hihihihihi godzinka wystarczy )))) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: nos 3 cm nad klawiatura 13.03.06, 10:50 jezu, jaka ona upierdliwa ta cafet!!! )) Łóżko i łóżko )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: ty a moze ktos tam czeka na nia 13.03.06, 10:51 bo wiesz ona taka wyposzczona... Odpowiedz Link Zgłoś
cafet gwóźdź 13.03.06, 10:52 Ty sadystko jeszcze mi przypominasz ze ja samiutka((( wbijasz mi gwozdzia do trumny ))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: wibrator :))) 13.03.06, 10:55 Nie nie dziekuje zdecydowanie))) więc jesli wprosicie sie na moj wieczór panieński to proszę coś innego wymyslec Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: :)))o to jeszcze wieczór 13.03.06, 10:57 ze nie pomyslałam heheheheh tez mam organizowac???? jak wibrator bedzie to tylko natruralny Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: wibrator :))) 13.03.06, 10:57 oj tam nie... czemu??? a wieczorek...? policjant z tortu???))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: :)) 13.03.06, 10:58 bedzie i policjant i strazak potem wodzu, ale bedzie wsoło - ja tam moge tort zlizac z policjanta ))) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: :)) 13.03.06, 11:02 no ma, ale lepiej zeby odłozył bo może mu jaja odstrzelić w trakcie )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: nos 3 cm nad klawiatura 13.03.06, 10:51 A ty zazdrosna?))ze musisz przekrzykiwac dzieciaczków? a bo mi misiaczyca smaku narobiła tym wielgachnym łózkiem Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: nos 3 cm nad klawiatura 13.03.06, 10:50 Taaaa bo ja robot))) pewno koło 15(( chyba ze mi sie przysnicie -obudze sie z wrzaskiem i wróce wcześniej, żeby wam jazde urządzic))) Ojejku cos mi sie juz bredzi Odpowiedz Link Zgłoś
cafet optymistyczna koncówka 13.03.06, 10:53 I tym optymistycznym stwierdzeniem o trumnie koncze moje wypociny)) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re:przerwa na kawe do kuchni musze 13.03.06, 11:02 pieluchę zainstaluj) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re:jestem 13.03.06, 11:11 kawy nima kuchnia zajeta ;/ do wodopoju człowiek dostac sie nie moze Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Nowy wątek 1 13.03.06, 11:32 mam...)) a co??? tzn. mam zamówioną... robi się... Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Nowy wątek 1 13.03.06, 11:34 a pytam bo ciekwaska jestem...jaka??? w neci mi ja pokazac-szybciorem Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Nowy wątek 1 13.03.06, 11:35 yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, jak mam Ci ją pokazać? Ona szyta jest na mnie i dla mnie ))... Jest bordowa cała, ślicznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Nowy wątek 1 13.03.06, 11:37 no tak, to teraz nic nie zobacze )) hmmmmm mysalam moze ze gdzie w necie- jakie fotki...a t u nic...trudno na lajfie zobacze heheheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: szambiara przyjechała:))) 13.03.06, 11:39 jak ją bede miała, pstrykne fotę, ale zaraz mnie dewoty obgadają, że ja jaka diablica, albo co gorszego)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: hehhehe demon 13.03.06, 11:41 bedzie z ciebie....odeprzemy atak, spoko pomozemy Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: hehhehe demon 13.03.06, 11:42 taaaa, albo się przestraszyta )) takie kudłate, podziarane )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: szambiara przyjechała:))) 13.03.06, 11:40 nie, ja to nic nie mam hehehe tylko knajpe i nic wiecej- no i teraz nauki zaliczone )) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: szambiara przyjechała:))) 13.03.06, 11:41 to tak jak ja w sumie, a ślub już za 4 miechy... mamy knajpe zarezerwowaną, xieca, date i niby suknię, ale jeszcze w toku )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: szambiara przyjechała:))) 13.03.06, 11:43 ja to mam czas do wrzesnia ) oho boss idzie...psssyt cisza )) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Co za przerwa długaśna 13.03.06, 12:43 no!!! obudziło się!!! sprycia na kolanach gdzieś z bossem )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Co za przerwa długaśna 13.03.06, 12:44 Nie wmówicie mi że pracujecie A ja nie pospałam(( jakieś domo-tele-fony Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Co za przerwa długaśna 13.03.06, 12:44 No własnie wyczytałam -błaga o podwyżke??))czy gorzej))?? Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Co za przerwa długaśna 13.03.06, 12:46 a ja wiem???)) nie wiem... znikła jak pisała o bossie )) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 12:49 z pełnymi ustami )) : łubudubu, łubudubu, niech nam żyje Prezes naszego klubu )))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 12:50 Wróci to nam tu zaserwuje ochrzan Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 12:52 eeee tam , dopieszczona bedzie ))) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 12:56 yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, heheheheeee, nie no teraz już nie jestem )) Tak myślę..... yyyyyyyyyyyyyyyyy Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 12:55 teeee, cafet, a Ty masz suknie już????))))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 12:56 O sprycia,podwyzka załatwiona????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 12:57 moja też...)), że Ci szyją???? tak???)) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 12:58 Właśnie patrzę i nie wiem gdzie ja ją widziałam-jakies omamy już przez was mam: [[[ Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 12:59 hehehehehehehe))) durna durna )))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 13:00 Wypraszam sobie<nono> pójde z powrotem do wyra i zostaniesz sama hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 13:01 taaa, zaraz Ci domofonem zatrąbie )))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 13:00 No mam nadzieje ze szyją))a nie obijaja się Ale zamawiałam w sklepietzw.salonie)) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: hahaha, albo śpiewa... 13.03.06, 13:00 yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, to jest jej zdjęcie w necie??? Masz może ??? Odpowiedz Link Zgłoś
cafet bałam się tej chwili 13.03.06, 13:02 No mam ,ale wiesz skrytykujesz ,popsujesz mi humor, wkurze sie za chwile ma dzwonic moj r. -i jemu sie dostanie Za duże ryzyko)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: noooo piknie!!!!!!!! 13.03.06, 13:01 juz po kontroli NIK-u, to dzis juz popracowałam sobie... a mowiłam ze godzinka wystarczy na spanie- co nie mogłas wytrzymac bez nas heheheheh i dobrzr dobrze podwyzki nie mam Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: noooo piknie!!!!!!!! 13.03.06, 13:02 Ja juz tak sie stesknilam,ze pisałam post do ciebie -omamy miałam Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: noooo piknie!!!!!!!!:))) 13.03.06, 13:04 o to pozdrów lubego od super miłych,sympatycznyh kolezanek ) jestesm jeste, no wyobrazcie sobie ze jadnak musze czasem popracowac ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: noooo piknie!!!!!!!!:))) 13.03.06, 13:07 Juz mu mówiłam ze znalazłam sobie zajęcie na czas jego nieobecności)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: jakie 13.03.06, 13:11 heheheh taki bezpieczny seks ))) prze forum hahhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: buuuuuu 13.03.06, 13:06 Zrezygnuj z przerwy - ty bedziesz zadowolona bo z nami i szef ze ma taką solidną pracownice Odpowiedz Link Zgłoś
cafet niech będzie 13.03.06, 13:08 slubne.pl/?pid=3&col=1&item_id=1164&cmd=show_item&pos=1&shift=2 slubne.pl/?pid=3&col=1&item_id=1164&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2 Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: prosze prosze 13.03.06, 13:11 ty Laska musisz byc do takiego modelu ))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: prosze prosze 13.03.06, 13:12 Taaaaaa jasne - modelka przy mnie wymiękaPPP Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: tiiaaaa 13.03.06, 13:27 Jaaaasne Ale fakt faktem,nie trzeba miec nie wiadomo jakiej figury do takich sukienek - gorzej z rybką -tam juz pasuje być laską)) A w ogole to przechodze kryzys czy to ta))) Sama suknia strasznie mi sie podoba-na zdjęciu jak pewno wszytskie gorzej wyglada,tylko ta modelka mnie wnerwia Im dłuzej na nią patrzę tym mniej jestem pewna że to dla mnie <beczy> Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: tiiaaaa 13.03.06, 13:32 no co ty jak wpadła ci woko, zamowiłas to znaczy ze to taaa, co sie łamiesz przecie i tak bedziesz najpiekniejsza Młoda-zawsz tak mowia Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: tiiaaaa 13.03.06, 13:38 No właśnie ją wyrzuciłam z ulubionych -nie będzie mi modelka zycia zatruwać)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: no tak 13.03.06, 13:30 jak pracowałam to tu jechały po mnie, jak ja nie pracuje to wy na przerwie ..piieknie...ale co sama tez moge echhhh.... w sumie to piekny dzis dzionek mamy- jak to po weeku, pobudka z ranca była ciezka, ale co przy pierwszym budziku na nogi, pies domagał sie spaceru, chłop kanapek do pracy- mysle sobie-zaczeło sie i tak do piatku- ale co jestem w fazie cyklu- dobrego samopoczucia wiec ))) nic nie jest wstanie zniszczyc mojego wspaniałego nastroju ))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: no tak 13.03.06, 13:32 O jaka piękna przemowa - taka optymistyczna i tak trzymaj)) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: a ty co juz taka wyspana 13.03.06, 13:39 a miałas kimac sobie? pewnie siedzisz gapisz sie w monitor i nad suknia rozmyślasz hihihihihi teraz moja droga to juz nie pora na takie rozwazania Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: a ty co juz taka wyspana 13.03.06, 13:45 Właśnie niewyspana - pobudziły mnie różne dzwonki(( Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: jestem :))))) 13.03.06, 13:46 Cos się koleżance wydłuzyła ta przerwa... Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: jestem :))))) sibko 13.03.06, 13:49 yyyyyyyyyy, bo wtedy tu kolega zasiada i kompa gwałci... ))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: a co to za zboku jeden??? 13.03.06, 13:50 czemu kompa, anie kolezanke od kompa Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: a co to za zboku jeden??? 13.03.06, 13:52 yyyyyyyyyyyy, nie chcę go ))!!! Dajta spokój )))), a wiecie co???????????? Mamy nowego wodza ))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: a co to za zboku jeden??? 13.03.06, 13:54 z jakiego plemienia ten wodzu ))) i jak? Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: a co to za zboku jeden??? 13.03.06, 13:55 że szefu ))... on mi nijak, ja jemu - chyba tak )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re:mysl przewodnia 13.03.06, 14:01 jak przekonac wodza do podwyzki,jak chcesz to napiszemy petycje- ze kasa potrzbena bo to i do cafet na weselicho trzeba pojechac, do spryci i na swoje wydac- argumenty mamy wiec jak pomoc potrzebna to smiałooooo Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re:mysl przewodnia 13.03.06, 14:03 w tym problem, że on z tych mocnoooo silnych ))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: cafet 13.03.06, 13:56 chyba kime znowu walneła bo tak cicho siedzi... albo nad ta suknia tak rozmyśla Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: cafet 13.03.06, 13:56 no )))))), hehehehehehheeee, kimnęła na klawiaturze, albo ją jakieś dzwonki zbudzą albo omamy ))))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: cafet 13.03.06, 13:58 Duma duma siedzi kuma i nad suknią stuknięta duma)) Ale uwaznie śledzi watek o wodzu Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: cafet 13.03.06, 14:01 dyma dyma )))) baloniki na wesele )) i materac na nasz przyjazd )) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: cafet 13.03.06, 14:01 wódz jest w internecie )) możeta ocenić )) hehehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re:to dawaj www :) oki 13.03.06, 14:05 dupa, nie chce sie strona otworzyc moment Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re:wódz to wódz 13.03.06, 14:09 ale normalnie, co za złośliwość!!!! ))), nie otwiera się ten link!!!! wrrr Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re:to dawaj www :) oki 13.03.06, 14:07 zaraz rozwalę to stowarzyszenie jak ich strona się nie otworzy wrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re:zazwyczaj na wodza czeka sie 13.03.06, 14:11 to i my poczekamy- ty tez tam bedziesz- no obok wodza oczywiscie Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re:zazwyczaj na wodza czeka sie 13.03.06, 14:13 obok jest inny )) ale nie znam )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re:to dawaj www :) oki 13.03.06, 14:11 Zrób mu zdjęcie na żywo -komórke masz? Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: obraczki 13.03.06, 14:21 ostanio tu duzo o obraczkach- macie juz? moze takie fikusne? czy poprostu obraczkowate? Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: obraczki 13.03.06, 14:23 My też nie mamy(( Ale swoimi na pewno nie wzbudzimy takiej sensacji jak marishka Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: obraczki 13.03.06, 14:24 ja to jak zwykle ze wszystkim do tyłu-wiec nawet nie mam w planach hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: obraczki 13.03.06, 14:25 kurde, ale z nas panny młode )) wyluzowane )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: 13.03.06, 14:30 no wyluzowane )) a co tam, nie ma co stresowac sie ) ja grajkow szukam i szukam, nic z tegp- ale jak nie bede miała- to bedziemy sami spiewac- nie martwie sie tym )) Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Karaoke 13.03.06, 14:41 my sami muzę zgrywamy, bo nam rocka nikt nie zagra )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: obraczki 13.03.06, 14:30 A to nie do mnie -ja straszny nerwus jestem (( Dajcie na prezent slubny troche luzu)) Ale moj przynajmniej mnie równoważy -on znów w druga stronę Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: obraczki Cafet no jak to 13.03.06, 14:32 nie mozna sie tak denerwowac jeszcze zmarszczek przybedzie Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: obraczki Cafet no jak to 13.03.06, 14:33 Ręce sie telepią , zimny pot na czole z makijażem spłynie i czkawki dostane Odpowiedz Link Zgłoś
cafet O nie!!!! 13.03.06, 14:39 Ktoś nam chce podkraść sarabelle!!! tajemnicze maile jej przesyła Sprycia gdzies jest?do boju Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: O nie!!!! 13.03.06, 14:42 yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, zaraz sprawdzę, o co chodzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re:moze to wodzu foty sle 13.03.06, 14:43 pod pseudo zeby nikt go nie rozpoznał Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Niepokoje sie 13.03.06, 14:49 Takie posty zakłocaja moje i tak juz zszargane nerwy:[ Sarabelli długo nie widać a jak ja porwali <szok> Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Niepokoje sie 13.03.06, 14:50 jestem , jestem... ale wodza fotki nie ma , nie mogę wzleźć w linka !!!! Wrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re:moze to wodzu foty sle 13.03.06, 14:48 hehehehheehehehehhehee)) durne Wy moje ulubione baby )))) wodzu pod nickiem Marcela )))???? Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re:to wodzu jednak :))) 13.03.06, 14:55 myślę, że nie, on z tych co mięśnie tylko mają ))))) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 wiecie ze zaraz ide sobie 13.03.06, 14:57 ale bede wieczorem jak bardzo stesknicie sie za mną )) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet nie nie nie 13.03.06, 15:12 Gdzie towarzystwo sie rozprasza? Odejsc na chwile i juz rozlatuja sie jak te kurczaki bez kwoki a ja telefonik miałam)))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: luby dzwonił :) 13.03.06, 15:15 Ach zrobie to jak nam wyczerpią sie tematy))) Były ciekawsze))) Nie no oczywiscie żartuje -wspomniałam że jezykiem o nas miele na publicznym forum Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: luby dzwonił :) 13.03.06, 15:18 jakie publiczne...no co ty, tylko my czytamy i jakies 15455564 uzytkowników jakie ono publiczne...ale mało nam powiedziałas o nim...nic nie wiemy...zdjecia, roziary-wymiary- kolory Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: yyyyyy 13.03.06, 15:24 myslałam ze bede jakies wymiary rozmiary a tu nic ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: luby dzwonił :) 13.03.06, 15:21 cholera a wodza jak nie było tak nie ma )) Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Lasie to narka- zmykam 13.03.06, 15:24 moze bede wieczorkiem- późnym-no chyba ze chłop do roboty zagoni hihihihihi a jak nie to bede jutro od ranca -i jaaazdaaaaa ) trzymajcie sie!!!!!!!!! do.... Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: Lasie to narka- zmykam 13.03.06, 15:24 Uuuuuuuuuuuuu do chłopa leci zamiast z nami plotki rozsiewać uuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
sarabella Re: Lasie to narka- zmykam 13.03.06, 15:25 noooo (( cholera jedna, jeszcze po tym jak mu rogi zrobiła z bosssssem))) Odpowiedz Link Zgłoś
cafet kategorycznie sie nie zgadzam 13.03.06, 15:26 Z kim ja bajerzyc bede((( zdrajczynie Odpowiedz Link Zgłoś
cafet Re: kategorycznie sie nie zgadzam 13.03.06, 15:26 sama mam za ta 300 pić?? Odpowiedz Link Zgłoś
sprycia1979 Re: Lasie to narka- zmykam 13.03.06, 15:26 po zarło lece do sklepu, bo głodem przymieramy ) no teraz to juz serio narka ihihihihih Odpowiedz Link Zgłoś