Hej Dziewczyny! Siedzę w pracy i tak dziś spokojnie, że postanowiłam poszperać
na Forum.
Właśnie ogladałam zdjęcie paznokci jednej z forumowiczek, ale moją uwagę
przykuł pierścionek zaręczynowy, który miała na palcu. No i tak sobie
pomyślałam, że fajnie byłoby, gdyby każda, która ma na to ochotę, pochwaliła
się swoim pierścionkiem zaręczynowym.
Ja zdjęcie swojego umieszczę, jak tylko wrócę do domu, bo tu niestety nie
mam.Pozdrawiam Was wszystkie!!!