Dodaj do ulubionych

Pierścionek zaręczynowy

25.08.06, 11:12
Hej Dziewczyny! Siedzę w pracy i tak dziś spokojnie, że postanowiłam poszperać
na Forum.
Właśnie ogladałam zdjęcie paznokci jednej z forumowiczek, ale moją uwagę
przykuł pierścionek zaręczynowy, który miała na palcu. No i tak sobie
pomyślałam, że fajnie byłoby, gdyby każda, która ma na to ochotę, pochwaliła
się swoim pierścionkiem zaręczynowym. smile
Ja zdjęcie swojego umieszczę, jak tylko wrócę do domu, bo tu niestety nie
mam.Pozdrawiam Was wszystkie!!!
Obserwuj wątek
    • mariolkka Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 11:24
      o fajny pomysl jak bede w domku to tez wysle swoje zdjecie smile
    • izabela.16 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 11:26
      moj lezy w szufladzie i czeka na jakas wspaniala date ale jaka to sama
      niewiem..kupiony z zaskoczenia podaczas ogladania i zwiedzania M1.Z
      zaskoczenia.Wchodziulam ju zna strone apartu ale nie wizdialam takeigo wiec
      zdeczka wam go opisze tylko!Jest ze zlota tradycyjnie,bardzo cieniutki(kosztowal
      tylko107zlsmilehehe ale jest wspanialay bo moj.Ma leciutka plecionke na gorze i
      malutka cykorie.nigdzie takiego niewidzialam!ano podobnego..
      • pagosia14 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 11:27
        Pomóżcie wkleić zdjęcie to też się pochwalę
        • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 11:29
          No właśnie, też o tym pomyślałam, że przecież nigdy jeszcze nie wklejałam
          żadnego zdjęcia tutaj (bądź, co bądź jestem tu, jako udzielająca się
          forumowiczka, dość nowa). Dlatego też będę wdzięczna za pomoc.
      • martchen Re: Pierścionek zaręczynowy 19.09.06, 08:05
        Jak tylko zrobię zdjęcie, to bardzo chetnie wyślę. Mój jest bardzo skromny,
        chociaż z maleńkim " najtwardszym kamieniem"smile
        [url=www.przewodnikmp.pl] www.przewodnikmp.pl/img- 02062007006.png" border="0" alt="www.przewodnikmp.pl/img- 02062007006.png"> [/url]
    • kingadpl Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 11:30
      Moze sie uda wkleic zdjecie mojego cuda! Uwielbiam go, i tylko raz zdjelam na 6
      tygodni, na podroz do Afryki, zeby go nie zgubic i nigdy wiecej tego nie
      zrobie! Jest oczywiscie ze zlota zoltego, no i ma 5 malutkich diamentow smile)
      • agnieszka5661 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 11:36
        dodaje instrukcje z innego wątku:

        Dobra dziła.
        Strona : www.imageshack.us/
        Wczytujemy pik. określamy wielkość - najlepiej 640x480
        Klikamy "host it!"
        ...zdjęcie się wczutuje...
        A jak sie wczyta kopujemy link drugi od doołu : "Show image to friends"
        i ten link w forum wklejamy.
        • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 11:40
          Dzięki!!! Wieczorem wypróbuję, zobaczymy, czy nic nie sknocę wink
    • kasiadt Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 11:45
      Witam! Chętnie zobaczę pierścionki innych, a swój wkleję jak już go dostanęsmile
      Niedawno wybraliśmy się z chłopakiem do Jubilera, zamówiliśmy pierścionek i
      teraz czekamy az bedzie gotowy. Tez nie znalazłam podobnego w interneciesmile
      Niestety nie wiem jeszcze kiedy oficjalnie go włożę na palec, ponieważ termin
      zaręczyn ma być dla mnie niespodzianką...
    • aska90 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 11:48
      Co prawda nie będzie to zdjęcie mojej prawicy ozdobionej pierścionkiem, ale
      zawsze.
      Pierścionek jest stary, ale okazuje się, ze model albo powrócił do łask, albo
      był cały czas w uzyciu. Ponizej wklejam link. Mój rózni się o tyle, ze ametyst
      większy i bez diamentów, boki są gładkie.

      www.diamondscenter.net/product_info.php/products_id/517
      • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:20
        Bardzo ładny. smile
        Ja na razie tylko opiszę mój pierścionek, a wkleję fotkę później, tak jak
        obiecałam.
        A więc, mój pierścionek jest platynowy z diamentem. Bardzo prosty model.
        Narzeczony robił go na zamówienie, ale wcześniej oczywiście chodziliśmy po
        sklepach i mierzyłam i pokazywałam mu te, które mi się podobają. big_grin Tak więc,
        dokładnie wiedział co jest w moim guście. Pierścionek jest naprawdę śliczny i
        noszę go zawsze i wszędzie. smile A dostałam go 16 października 2005 r. To było
        wielkie zaskoczenie, mimo, że wiedziałam, że poprosi mnie o rękę jakoś w tamtym
        tygodniu (nie widujemy się z narzeczonym zbyt często, bo on mieszka w USA,
        dlatego wiedziałam kiedy mniej więcej będą zaręczyny). No, ale nie spodziewałam
        się, że będzie to moment, który akurat wybrał. Ale powiem jedno - byłam chyba
        najszczęśliwszą osobą na świecie w tamtej chwili!!!
        • izabela.16 do mag 25.08.06, 12:23
          gratulacje ja nadal czekam..a16.10 to moje urodzinki....i moze tez w tym roku
          beda wyjatkowe..
          • mag7rem Re: do mag 25.08.06, 12:27
            Dziękuję i życzę Ci, aby rzeczywiście tego dnia spełniło się Twoje marzenie. smile
            No, chyba, że nastąpi to dużo szybciej wink, czego również bardzo Ci życzę!!!
        • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy i promise ring 25.08.06, 14:44
          Dodam jeszcze, że zanim dostałam pierścionek zaręczynowy, to 8 m-cy wcześniej
          mój ukochany dał mi pierścionek, tzw. promise ring. Jest z białego złota, z
          tanzanitami i diamencikami.
          W USA podobno jest to takie przyrzeczenie, że chłopak myśli o Tobie poważnie i w
          niedługim czasie nastąpią zaręczyny. Tak więc, w zasadzie mam 2 pierścionki, ale
          ten oficjalny zaręczynowy jest dla mnie najważniejszy i najpiękniejszy. Zdjęcia
          wkleję obu. smile Pozdrawiam!
      • kfiatuszek1903 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:27
        a to moj smile

        img165.imageshack.us/my.php?image=pict0066oq0.jpg
        • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:34
          Bardzo delikatny, ładnie wygląda na palcu.
        • mariolkka Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:41
          Sliczny smile) Widze, ze macie slub tydzien po nas smile)
          • kfiatuszek1903 Re: Pierścionek zaręczynowy 27.08.06, 18:12
            A dziekuje bardzo!Tez mi sie podobasmile
            Juz nie moge sie doczekac! big_grin
    • mysza_klapsiara Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:43
      Oto mój: img237.imageshack.us/my.php?image=pierscionekml2.jpg Zdjęcie nie
      najlepszej jakości, ale pierścionek śliczny smilePozdrawiam.
      • agusia101 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:46
        każda z Was ma diament??

        czy to źle jak bedzie cyrkonia?
        • mariolkka Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:49
          Ja mam cyrkonie i wcale z tego powodu nie placze smile wiem ze pierscionek jest
          dowodem milosci mojego B. do mnie i to jest najwazniejsze smile)
        • izabela.16 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:50
          Agusia ja mam cyrkonie(chyba)bo diamentu w takiej cenie by sie chyba nie
          kupilo..zreszta co tam cyrkonia -czy diament wyluzuj wazne ze masz tego
          czlowieka pzry sobie...
          • ashton Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:54
            Też mam cyrkonię, sztuk pięć , na gałązeczkach wink
          • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:07
            Dokładnie, najważniejsze, że człowiek, który Cię kocha jest przy Tobie. Dobrze
            powiedziane.
            Pierścionek to tylko symbol i nie jest ważne z czego jest zrobiony, ani jaki ma
            kamień. Najważniejsze, że Tobie się podoba. Pierścionek powinien przypominać Ci,
            gdy tylko na niego spojrzysz, że jest dowodem miłości Twego mężczyzny. smile On go
            szukał, wybierał i kupował tylko z myślą o Tobie!!!
        • mysza_klapsiara Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 12:53
          Mam diament, ale nie uważam też, że cyrkonia jest gorsza. Pozdrawiam
        • anabia Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 15:04
          Pierścionek zareczynowy to pierścionek, nie ważne z czego jest, ważne kto i jak
          nam go dał. ja mam też piękn, ale to może mi sie tak tylko wydaje smile
          • ashton Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 15:06
            Na samym początku znajomości dostałam srebrną obrączkę, ma dla mnie większe
            znaczenie niż pierścionek zaręczynowy wink aż żal będzie się z nią rozstać...
            • bajsarka Re: Pierścionek zaręczynowy 06.02.07, 15:02
              Ashton, my też na początku znajomości daliśmy sobie obrączki. Nosimy je na
              lewych dłoniach, a prawdziwe obrączki będą na prawych.
              Nawet z sentymentu myślimy, żeby takie same kupić obrączki, tylko złote smile
          • ala49 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 15:11
            w naszym przypadku oswiadczyny mialy miejsce na Grossglockner - najwyzszej
            gorze w Austii. Bylo to 01.04.06 smile
    • kasia-k Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:02
      ja mam mały brylancik
      ale jakbym dostała taki z cyrkoniami to też bym się tak samo z niego cieszyła
      bo uczucie z powodu, którego dostałam pierścionek jest więcej warte niż
      wszystkie skarby świata razem wzięte.


      a zdjęcie wkleję przy okazji
    • caysee Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:07
      Oto moj pierscionek, nosze go juz prawie rok smile



      img329.imageshack.us/my.php?image=ring1small7gj.jpg
      • fasolka1980 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:14
        caysee, piekny....Ech, tez bym chcialawink

        pozdrawiam
        • ashton Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:16
          Kurcze, że ja nie mam cyfrówki sad
      • anulka191_2006 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:17
        własnie taki mi sie marzył....
        • izabela.16 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:20
          Szczerze ze te wszystkie pierscionki sa do siebie podobne nawet to ze otrzymane
          od wyjatkowej-kochajacej osobysmileAle to jest wlasnie najlepsez w tym...smile
          • ashton Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:22
            Podobne, niepodobne - najważniejsze że z serca dane wink fakt ja sobie sama swój
            wybrałam, bojąc się że Narzeczony uraczy mnie typowym "pierścionkiem z
            czerwonym oczkiem", jakoś zaufania nie miałam...
            • ptaaszysko Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:29
              jak patrzę na wasze pierścionki, to faktycznie wszystkie troche podobne, choc
              bardzo ładne. Ja mam zupełnie inny - to raczej obrączka z białego złota z
              wybitymi inicjałami G+M i rubinem - kamieniem koloru serca, miłości i wina. A
              najfajniejsze jest to, że mój narzeczon sam go zaprojektował, choć nie jest
              jubilerem wink
            • izabela.16 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:30
              Ja tez sama sobie wybieralam ale to byl pomysl mojego -dodam pomysl
              spontan,wzial mnie pod pretekstem..
              • k123 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:39
                a oto mój
                img243.imageshack.us/my.php?image=pier347cionekds0.png
      • mealong Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 16:05
        Bardzo ladny piersionek. Ja mam podobny, tylko że mój jest trochę zniszczony.
        Muszę go oddać do "rewitalizacji" przed slubem.
      • panna_nie_taka_mloda Re: Pierścionek zaręczynowy 29.08.06, 00:42
        smile mam identyczny, albo prawie taki sam pierścionek.. smile pozdrawiam
    • arwen8 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:34
      img97.imageshack.us/my.php?image=engagementringbz5.jpg
      • dagps Re: Pierścionek zaręczynowy 06.02.07, 14:34
        arwen, przepiekny jestsmile
    • armstrong82 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:37
      Oto mój.zdjęcie z netu bo nie mam jak zrobić foto osobiście.

      img182.imageshack.us/my.php?image=piercionekxl7.jpg
    • k123 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 13:41
      img243.imageshack.us/my.php?image=pier347cionekds0.png
      • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 14:37
        Piękny smile)) Troszeńkę podobny do mojego, tylko, że mój kamyk jest nieco większy
        i inaczej osadzony. Pozdrawiam!!!
    • kasia_niemcy Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 14:49

      Hej, a oto mój skarb -> paris080806.webpark.pl

      Gdzie odbyly sie zareczyny chyba sami widzicie smile))))))))


      Pozdrowienia!

      (slub 02.06.2007)

      • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 14:52
        Szczęściara smile))))))))) Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego!
        • ashton Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 14:53
          O właśnie, może pry okazji zdjęć pierścionków szepniecie słówko o
          okolicznościach zaręczyn?
          • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 15:06
            A więc, mowa o moich pierścionkach już była - promise ring i zaręczynowy
            (zdjęcia wieczorem), to teraz więcej o okolicznościach i miejscu tego
            wydarzenia. wink
            Mój narzeczony chciał mi się oświadczyć na poznańskim rynku, ale z uwagi na to,
            że akurat tego dnia odbywał się tam maraton, więc ciągnął mnie na spacer w inne
            miejsca po Poznaniu. Takim oto sposobem dotarliśmy nad Maltę. Pstrykaliśmy sobie
            fotki, ja jemu. on mi i w pewnym momencie powiedział, żebym usiadła na jakimś
            murku, to mi zrobi ładne zdjęcie. Usiadłam niczego nieświadoma, zaczęłam
            pozować, coby ładnie wyjść na tym zdjęciu (hihi!), a tu nagle patrzę, jak mój
            ukochany klęka przede mną i wyciąga z kieszeni czerwone pudełko z cudownym
            pierścionkiem!!! Aż mi głos odebrało. Dzień był dość chłodny i pochmurny, ale
            dla mnie był najpiękniejszym dniem w życiu, zupełnie jakby świeciło słońce!
            Ścisnęłam go tak, że oddychać nie mógł. wink Za to ja nie pamiętałam nic z tego
            co do mnie mówił, a podobno ćwiczył to przez kilka dni wink Potem go prosiłam,
            żeby mi jeszcze raz wszystko powtórzył. Hihi!!! Później udaliśmy się na kolację
            do restauracji Bażanciarnia. Było naprawdę wspaniale. Następnego dnia
            pojechaliśmy do mnie do domu, gdzie odbył się obiad z moją rodzinką. Tak więc po
            krótce wyglądały nasze zaręczyny.
            Pozdrawiam!
      • agnieszka5661 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 14:55
        kasia u mnie nie widać crying
        • tralalala16 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 15:19
          hejsmile.a mój pierścionej chyba jest najbardziej orginalny jest z białego złota
          ale ani nie z cyrkonią ani nie z brylantem tylko z topazem takie malutkie
          cudeńko z błękitnym kamyczkiem.no ale nie mam zdjęcia chyba ze gdzieś w niecie
          znajdesmile
          pozdrawiam.
          a zaręczyny były niespodzianką,poprosił mnie o ręke w restauracji na nowym
          świecie (warszawa)az sie popłakałam ze szczęściabig_grin


          • agnieszka5661 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 15:32
            a mój narzeczony stwierdził później, że myślał, że ja się wzruszę, a tu nic...
            no świnia ze mnie... wink
            • ashton Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 15:35
              U mnie to on płakał, ja się bezczelnie spytałam czy poprzedniej narzeczonej też
              tak ładnie się oświadczał... dobrze że się nie obraził.
      • mealong Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 20:46
        Ja zaluje, ze nie mam zdjec z dnia zareczyn.
    • asiabube Re: kolorowe kamienie? 25.08.06, 15:25
      ..a co myslicie o pierscionkach zareczynowych z kolorowymi kamieniami? czy
      tylko brylanty są modne?
      • agnieszka5661 Re: kolorowe kamienie? 25.08.06, 15:31
        najważniejsze to co Ci się podoba, a nie czy brylanty czy nie
        w sumie kolorowe też są ładne, ale teraz chyba jest bardziej moda na brylany, ku
        uciesze jubilerów
        • ashton Re: kolorowe kamienie? 25.08.06, 15:34
          Pierścionki zaręczynowe tradycyjnie się z brylantami kojarzą... ale jak wszyscy
          mówią, ważne co się komu podoba smile zresztą ja podobnie jak Ania z Zielonego
          Wzgórza myślałam że brylant to Bóg wie co, rozczarowałam się na jego widok.
        • k123 Re: kolorowe kamienie? 25.08.06, 15:34
          myśle ze to wynika z tego ze jak chłopak szuka jakiegoś pierścionka to pierwsze
          co jest to właśnie brylanty i wybiera coś z tego co jest w ofercie, natomiast
          jak dziewczyna wiec co jej sie podoba i zna sie na kamieniach i delikatnie
          sugeruje co chce dostać to ma kolorowe kamienie, myśle ze to nie ma znaczenia,
          liczy sie sam fakt ze to zaręczynowy pierścionek smile
        • asiabube Re: kolorowe kamienie? 25.08.06, 16:33
          Dokładnie,najważniejsze co nam sie podoba,a pytam dlatego,ze moj chlopak
          sugeruje mi kolorowy kamien,zeby był wyjątkowy i nie taki jak wszystkie typowe
          zareczynowe.osobiscie nie moge sie jakos do takich przekonac,chyba dlatego ze
          kojarza mi sie z bizuterią starszych pokolen.Brylant moze i staje sie już
          standardem zareczynowym...to jednak taki pierscionek podobalby mi sie
          najbardziej...
          • k123 Re: kolorowe kamienie? 25.08.06, 16:34
            proponuje taki wybrac smile
    • laryska Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 15:39
      Moj jest przesliiiiiiczny, z bialego i zoltego zlota ze slicznym diamentem.
      Dostalam go od mojego wybranka z zaskoczenia i bylo mi bardzo milo, ze sam sie
      postaral i go wybral i pamietal jaki mam numer palca...

      • anusiaczek87 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 16:12
        link do mojego jest tutaj dwa brylanciki
        zatopione w bialym zlocie.. skromny i dyskretny bo na codzien nie nosze
        pierscionkow smile jak go zobaczylam na stronie lisiewskiego przestalam chciec
        zeby moj ukochany sam cos kupil, poprostu mu go pokazalam i mam smile
    • inkageo Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 16:09
      A tutaj mójsmile
      img100.imageshack.us/my.php?image=mypreciousfn3.jpg
    • twitti Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 18:30
      okropnej jakosci zdjecie, ale nie mam lepszegosmile wklejam i moj chociaz za pewne
      sie nikomu nie spodoba, bo nie jest tradycyjnysmile ale ja takich nie nosze, wiec
      musial byc obraczkowysmilema super brylanciki ktory uwielbiamsmile a pierscionek ma
      dla mnie bardzo osobiste znaczenie, bo zostal zrobiony specjalnie dla mnie
      przez artystesmile
      pozdrawiam
      img172.imageshack.us/my.php?image=2508061644hp2.jpg
      • inkageo Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 18:38
        Mi się bardzo podobasmilesmile A zdjęcie zrobiłaś chyba ze zbyt małej odległości,
        lepiej zrobić z 0,5 metra i wyciąć środek zdjęciasmile Jak zrobisz lepsze zdjęcie
        to chętnie je zachowam bo koleżanka szuka podobnego projektusmile
        • twitti inkageo 25.08.06, 21:19
          zrobilam z mojego nedznego telefonusmile niestety nie mam lepszego na raziesmile
          dzieki ze chociaz jednej osobie sie podobasmile pozdrawiam
    • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 19:13
      OK, tak jak obiecałam wklejam fotki moich dwóch pierścionków:
      1) promise ring: img241.imageshack.us/my.php?image=011eb3.jpg
      tu na internecie:
      a248.e.akamai.net/7/248/2375/v029/www.ice.com/productimages/rcc503123_b_l.jpg
      2) pierścionek zaręczynowy, który zaprojektował mój ukochany, sam też wybrał
      brylant: img337.imageshack.us/my.php?image=018bu8.jpg
      img75.imageshack.us/my.php?image=004bp4.jpg
      • annlee000 Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 20:33
        kochaniesmile
        zareczynowy mam prawie identycznysmile
        Jak Twoj ten drugismile
        z tym ze z zołtego złota smile
        pozdrawiamkiss
        ps. tak tez niesmialo dodam ze sa najladniejsze ze wszystkichsmile
        • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 12:45
          Ja też nieśmiało dodam, że mój pierścionek uwielbiam wink
          Pozdrowionka smile
    • kaamilka Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 20:18
      Z racji tego, że mój nrzeczony jest informantykiem pierścionek oczwyiście kupił
      przez internet... Oświadczył mi się 21.03. Mimo, że to była piąta rocznica
      naszego bycia razem było to dla mnie zaskoczeniem... Pierścionek noszę cały
      czas... A oto on:
      www.wec.com.pl/product.php/1,7/763/Pierscionek-GP-5094-b-z-szafirem-i-brylantami-0-02-kr-I-P1.html
      • mealong Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 20:45
        A masz moze jego zdjecie na palcu? Bo bardzo mi sie podoba, ale nie wiem, czy
        nie jest dla mnie za delikatny.
        • vibbeke Re: Pierścionek zaręczynowy 25.08.06, 23:31
          mój jest trochę nietypowy

          img178.imageshack.us/my.php?image=dscn3246bi8.jpg
          • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 12:42
            Ale bardzo ładniutki smile))
          • fleurette Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 22:54
            piękny.
        • kaamilka Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 13:30
          Mealong, sama nie należę do drobnych osób, ręce mam raczej przeciętne a rozmiar
          mojego pierścionka to 14 więc nie najmniejszy, ale absolutnie nie jest za
          drobny. Może uda mi się zrobić po niedzieli zdjęcie to wkleję. Paweł sam go
          wybierał, ale jestem nim zachwycona i zauroczona. Jest delikanty ale nie drobny,
          bo szafir daje mu zdecydowany wygląd. Delikatności nadają mu te dwa brylanciki.
          Pozdrawiam i udanego wyboru życzę
    • anna11233 Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 17:36
      hej,

      no to mój bedzie (wciąż czekam, choc juz wybrany przypadkiem i raczej nie spodziewam sie innego) troche inny, ale z racji profilu wykształcenia nie mogło być inaczej - www.sklep.yes.com.pl/produkt/2328s.php?kat=38&podzial=2
      • kasiad50 Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 17:44
        Ja swojego zdjęcia nie mam,ale postaram się go opisać.Jest z białego złota,ma
        jeden szafir otoczony sześcioma brylantami.Czyli szczęśliwa 7 :o) Jest
        prześliczny smile
      • annaa87 Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 19:24
        ciesze sie waszym szczęsciem, jak będę dostane swój piersconek to podziele sie
        z Wami ta wiadomoscią, a jak na razie to cierpliwe czekam uncertain
      • annaa87 Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 19:25
        nie jak "bede dostene" tylko jak dostane smile)))
    • mona_19833 Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 22:19
      Hejsmile od dawna Was czytam, ale pisze po raz pierwszy i tez bym chciałam pokazać
      swoj ale nie wiem jakksad
      • mag7rem Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 22:24
        Hej! Powyżej agnieszka5661 zamieściła instrukcję wklejania fotki. Przeklejam ją
        ponownie:
        Strona : www.imageshack.us/
        Wczytujemy pik. określamy wielkość - najlepiej 640x480
        Klikamy "host it!"
        ...zdjęcie się wczutuje...
        A jak sie wczyta kopujemy link drugi od doołu : "Show image to friends"
        i ten link w forum wklejamy.
        Pozdrawiam!
        • mona_19833 Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 22:39
          dzięki, chyba się udałosmile oto onwink
          img181.imageshack.us/my.php?image=dsc00972py1.jpg
          • mona_19833 Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 22:41
            bleeeeeee, jakie zmarszczki na rękachwinki włosy ;P
          • anulex Re: Pierścionek zaręczynowy 16.02.07, 15:41
            Piękny smile

            ---
            Tabula Rasa - forum dla ludzi kochających dyskusje.
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=45427
    • fleurette Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 23:08
      mój: img73.imageshack.us/img73/6500/ringop8.jpg
      białe i żółty złoto z malutkim diamencikiem. z kolekcji troche dawniejszej Yes
      choć zdjecie takie sobie..
    • fleurette Re: Pierścionek zaręczynowy 26.08.06, 23:08
      mój: img73.imageshack.us/img73/6500/ringop8.jpg
      białe i żółty złoto z malutkim diamencikiem. z kolekcji troche dawniejszej Yes
      choć zdjecie takie sobie..
    • monikaw81 Re: Pierścionek zaręczynowy 27.08.06, 17:40
      Od niedawna jestem posiadaczką tego pierścionka
      img183.imageshack.us/my.php?image=p1010005lg6.jpg
      Kupiony w Aparcie.
      • bajsarka Re: do Monikaw81 06.02.07, 15:06
        Monikaw81--mam taki sam, tylko że białe złoto. I także go noszę na palcu
        środkowym, bo na serdeczny to on za duży jest smile
    • izabela.16 Re: Pierścionek zaręczynowy 27.08.06, 17:47
      ja jeszcze u zadnej z was nie widzialam takiego jak ja mam..no i wnecie nie moge
      go znalesc..czyzby nikt nie chcial takich cieniutkich pierscionkow??
      • wegeta23 Re: Pierścionek zaręczynowy 27.08.06, 20:07
        chciałam tez się pochwalić swoim pierścionkiem, ale nie znalazłam na stronie
        producenta a zdjęcia narazie nie mam. Ale nie uwierzycie, własnie widziałam w
        tvn zapowiedź nowych odcinków Magdy M. no i mój pierścionek jest chyba taki sam
        jak ona dostanie od Piotra. Mignął mi tylko przez moment ale wydaje mi się ze
        był identyczny.
        • dwazera Re: Pierścionek zaręczynowy 27.08.06, 20:29
          wszystkie są takie same.Ale nie to zwróciło moją uwagę:zadbajcie trochę o dłonie
          i paznokcie,wszystkie bez wyjątku macie je w fatalnym stanie
          • inkageo Re: Pierścionek zaręczynowy 27.08.06, 20:34
            Nie mam czasu, uzależniłam się od forumwink
            • twitti Re: Pierścionek zaręczynowy 27.08.06, 20:38
              a po drugie nie u wszystkich widac paznokciesmile wiec nie bez wyjatku smile
        • agawia84 Re: Pierścionek zaręczynowy 28.08.06, 01:47
          Moj też! Identyko! Piękny brylant, prawda?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka