karolin-k 25.08.06, 14:46 czy któraś z Was robila tam przyjęcie/wesele? chciałabym się zapytać o wrażenia, na co zwrócić uwagę, czy wszystko było ok, czy coś był nie tak. Co Wam się podobało, a co nie. Jakbyście mogły podzielcie sie uwagami. Dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
julkaka2 Re: villa czersk? 25.08.06, 15:23 tez o tym kiedys myslelismy ale zastanowilo nas kilka rzeczy 1.jest ciasno , mimo ze pieknie udekorowane, meble aranzacje etc jest po prst ciasne, impreza na zakrytym tarasie odpada bo mimo wsyztsko jets zimno nawet w najgoretszy czas. 2.to bardziej miejsce na roamntyczna kolacje chrzciny a nie wesele chyba ze na jakies 50 osob 3.maja tylko 2 toalty po jeden dla kobiet i meczyzn za to z totalnie niepotrzebnymi marmuroow zloconym wannami i prysznicami 0absurd bo pokoi nie maja 4.z tego co slyszalam na weselu jedzenie bylo marnie ale to tzreba przetestowac idac na obiad cyz kolacje tam 5.nie najlepszy kontakt z wlascicielami ale to tez ze slyszenia my rozmaiwlaismy tylko z kelnerem 6.nie ma miejsc noclegowych tzreba jechac gdzies dalej niby polecaja ale wiadomo kazdy woli na miejsucpo porstu wygodnije 7.parking jest w innym miejscu do konca nie okreslone czy strzezony czy tez nie reasumujac piekne wnetrza,aranzacja, ale duzo brakow typowo weselnych. jesli szukacie sali bardziej szykownej (tak jakniewatpliwie czersk) polecam marriott na okeciu my tam robimy. cenowo poodbnie ejsli nie taniej a mnostwo innych zalet. wrzuc w google courtyard marriot wesele a wyskoczy ci oferta. pozdrawiam i podwodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: villa czersk? 25.08.06, 15:51 wiesz, my już tam zarezerwowaliśmy salę, bo robimy malutkie wesele, nawet nie wiem czy bedzie 50 osób, długo szukalismy czegoś, bo chcemy wziąć tam od razu ślub, no i urzekl nas taras, który teraz rozbudowali, i ten wspaniały widok. Obsługa jest bardzo miła, ale niestety nie mielismy okazji nic zjeść tam i tu mnie zmartwiłaś z tym jedzeniem, bo menu zaproponowali nam wyśmienite (przynajmniej na papierze wygląda super). No i jeszcze widzielismy juz gotowy wystrój na przyjęcie i wyglądało to bosko. Wiem, że po fakcie zbieram info. Ale mam nadzieje ze jeszcze ktoś mi coś opisze dzięki za odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś
ritak81 Re: villa czersk? 25.08.06, 15:59 "długo szukalismy czegoś, bo chcemy wziąć tam od razu > ślub," Czy chodzi o slub cywilny w ogrodzie? Juz probowalismy i nie jest to do wykonania poniewaz urzedniczka sie na to nie zgadza. Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: villa czersk? 25.08.06, 16:09 podobno 6 sierpnia w nd był tam ślub cywilny, my podpisywaliśmy umowe 9 i właśnie nam właściciel powiedział Odpowiedz Link Zgłoś
ritak81 Re: villa czersk? 25.08.06, 21:38 6 sierpnia w niedzile to wlasnie byla nasza pierwsza zarezerwowana data (ktora rezerwowalismy w styczniu tego roku). Niestety slubu cywilnego w restauracji nie dalo sie zalatwic i miesiac przed musielismy zmienic date na 10 sierpnia (czwartek). Slub mielismy w urzedzie, ale nie w czersku (tam tylko w soboty jak sie niemyle). Moze cos w ostatnim miesiacu sie zmienilo i ktos inny mial tam slub 6 sierpnia? Sama bym sie chciala dowiedziec. Ale nie mysle ze odbyl sie tam slub. Po pierwsze w niedziele urzad jest zamkniety a po drugie to nam odmowiono slub poza urzedem. Czy byliscie juz rozmawiac w USC? Odpowiedz Link Zgłoś
ritak81 Re: villa czersk? 25.08.06, 21:39 Oczywiscie slub nie odbyl sie w restauracji poniewaz nie zgodzili sie nam udzielic slubu poza USC. Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: villa czersk? 25.08.06, 16:17 jak już pisałam w tamtym wątku jak możesz opisz coś więcej, może być na prv karolin-k@wp.pl dzięki śliczne i super, że się Wam podobało wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
ritak81 Kilka ZDJĘĆ 25.08.06, 21:29 Kilka zdjec z naszego przyjecia (na 50 osob do okolo 24). W skrocie moge powiedziec ze wszystko ze strony Villa Czersk bylo bardzo profesjonalnie wykonane. Obsluga i jedzenie swietne. Nasi goscie byli zadowoleni. Szampan na powitanie Szampan ponownie Bufet Bufet ponownie Taras Tort Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: Kilka ZDJĘĆ 25.08.06, 21:50 super, bardzo dziękuję Ci za informację jakbys mogła cos więcej napisac, bo tak jak Ci na maila pisałam, w innym watku dostałam, ze przyjęcie było tragiczne i wszyscy niezadowleni. Niestety mysle że własciciel nas okłamał, bo sam mówił ze chodził do urzędu, więc myslę ze w Waszej sprawie i powiedział nam ze był ten ślub jakbyś mogła cos więcej napisac to może na maile karolin-k@wp.pl np. czy rezerwowaliście tez ten hotel niedaleko i czy spisywaliscie jakąś dodatkowa umowę z włascicielem dzięki śliczne życze dużo szczęścia Odpowiedz Link Zgłoś
sierpniowa_julka Re: villa czersk? 25.08.06, 16:25 jeżeli zarezerwowałaś tam salę, to lepiej chyba będzie, jeżeli przeczytasz wątek, który Ci wklejam: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=34457528&v=2&s=0 Mam nadzieję, że uda Ci się uniknąć wszelkich nieprzyjemności, o których tam napisano. Mając świadomość masz przewagę. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: villa czersk? 25.08.06, 20:20 jezu, ale mnie nastraszyłaś napisałam już na maile czy moga mi jakis informacji bardziej szczegółowych udzielić szkoda ze nie maiłam czasu tego wczesniej sprawdzić dzięki, będziemy kombinować Odpowiedz Link Zgłoś
julkaka2 Re: villa czersk? 26.08.06, 00:18 nie wiem czy spisaliscie juz umowe ale jesli nie to po prostu szczegolowo ustalcie w niej wsyztsko. a jesli jzu po to poprosc o aneks czy sama skonstruuj cos takiego z wyszczegolnieniem waznejszych kwestii jak jedzenie czy alkohol ( ze na penwo bedzie tyle ile obiecuja i ze nic nie zginie) jelsi nie ma nic na sumieniu bez problemu podpisze . zawsze mozesz powiedziec ze np. "narzeczony ejst przewrazliwony a o on placi czy rodzice"cokolwiek a pozatym jesczze jedno...ile ludzi tyle opnii...ja zrezygnowalam glownie bo za male a opinie o jedzeniu i wlasciecielu byly od osob trzecich wiec nie zalamuj sie ale po porstu sczegolowo sie przyg do tematu usalcie wsyztsko by nie bylo " bo ja myslalm, nie wiedzialam" i an pewno bedzie dobrze wiesz ja ogladalm z 10 polecanych sal czy zespolow co dla inncyh bylo rajem czy super dla mnei porazka. nie warto za barzdo sluchac. villa czersk jest przepikna widoki tez wiec nie ma co sie zamartwiac Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: villa czersk? 26.08.06, 10:39 bardzo dziekuję za odpowiedzi, postaramy sie spisac umowę, możesię jeszcze uda. Nie chcialabym rezygnować z tego miejsce, po pierwsze już wpłacilśmy zadatek, bo drugie bardzo bardzo nam się podoba. dziękuję za pomoc pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś